Zi Wei Dou Shu (Aka Purple Star או Emperor Astrology)

Zi Wei Dou Shu (Aka Purple Star או Emperor Astrology)

פברואר 18, 2022 0 By admin

Zi Wei Dou Shu Destiny Study הוא ענף עיקרי נוסף של האסטרולוגיה הסינית לצד באזי או ארבעת עמודי התווך שהסינים הקדמונים השתמשו בהם כדי לחשוף את זיקותיהם המיועדות מראש על ידי יישום הטכניקות שלו כדי לשפר את רווחתם הכללית, בין אם זה יתרון אישי, עסקי, רמה יומית. בקיצור, אסטרולוגיה של Zi Wei מאפשרת לנו להבין טוב יותר ולמטב את חיינו בכל שלב או פרק במהלך מסע ההצלחה והחשש שלהם.

אסטרולוגיה של Zi Wei שונה מגילוי עתידות, כגון אי-צ'ינג ובאזי. אסטרולוגיה של Zi Wei נהוגה רבות בסין העתיקה במיוחד בתקופת שושלות סונג ומינג. ניתן לתרגם את Zi Wei למשמעות "כוכב סגול" או "כוכב קיסר" ואסטרולוגיה פירושה "פרשנות באמצעות טכניקות אזוטריות".

ההתמקדות העיקרית של האסטרולוגיה של Zi Wei היא לחקור את גורלו של אדם בהתבסס על תנועתם של כוכבים שונים ומיקומו של Zi Wei Star בתוך שנים עשר הארמונות או הבתים או הרבעים השונים.

השונות במתודולוגיה בחישוב גורלו של האדם שונה מבית ספר לבית ספר. לדוגמה, ישנם בתי ספר צפוניים ודרומיים בנוסף לטכניקות שונות שאומצו לחישוב ולפירוש.

אסטרולוגיה של Zi Wei משתמשת בחישובים של שנה, חודש, תאריך ושעת הלידה של אדם כדי להקצות את הכוכבים בתוך שנים עשר הארמונות השונים. התרשים שנבנה יוצר את טבלת הגורל האישית של האדם ותרשים זה מתאים ל"עליות" ו"ירידות" של כל חייו של האדם כפי שהם מתפתחים במהלך חייו.

השלב הבא לאחר בניית טבלת הגורל האישית הוא להבין את המשמעות של שנים עשר הארמונות. ואז להמשיך ולהבין את ההגדרה הרחבה והמצומצמת של כוכבים מלבד חיפוש אחר הבנה נוספת של הגבעולים השמימיים והענפים הארציים בכל ארמונות, בתים או רבעים בהתאמה.

לא ניתן להדגיש יתר על המידה את חמשת האלמנטים עם עקרונות מחזור היצירה והשליטה שלו כאשר הם משמשים בשילוב של פרשנות של אירוע סביר או תוצאה צפויה ברמה האישית או העסקית. שכן זה יכול לגרום לאדם להיות במצב נפשי פתטי או מנצח.

גורם מעניין נוסף הוא שעת הלידה. על ידי ידיעתו, ניתן כבר להסיק את האוריינטציה שלו בחיים ואת מה שמחזיק מקרוב ללבו ולנפשו. לפיכך, הידיעה באיזו שעה כפולה נולד יכול לספק פרספקטיבה אינדיקטיבית של "הלך הרוח הכללי" של האדם.

במערכת זו של אסטרולוגיה Zi Wei, הארמונות יכולים להסתובב או להסתובב אך הכוכבים בתוך כל ארמון או בית או רביע נשארים. זה דומה באנלוגיה לנסיעה ברכבת. כאשר מתחילים מסע כמו מאז הלידה, הוא עובר מ"תחנה אחת לתחנה אחרת" בחיים ככל שהוא מתקדם, הנופים מחוץ לחלון הרכבת משתנים בזמן שנשארים ברכבת הנוסעת עד שהיא מגיעה ליעד הסופי שפירושו כאן סוף של המסע או החיים של האדם.

לפיכך, 12 התחנות או השלבים הסטנדרטיים הם: ארמון הגורל שבו מחזור המזל ההתחלתי משתנה עבור כל אדם, ולכן יש ארמון שלפני הגורל שבו מתחילים את החיים. הבא הוא אחים ארמון, אם בכלל כדי להתחיל אינטראקציה איתם וזה יכול לכלול גם את בני גילו. שלישית מגיע ארמון בן הזוג המבוסס על מסורת סינית עתיקה, אדם מתמקם קודם לפני שאחריות גדולה יותר תחול עליהם. רביעית, על פי מסורת עתיקה, הבאת ילדים לעולם היא האחריות והחובה הראשונה של בני הזוג הנשואים לשאת את עץ הצאצאים.

חמישית, יהיה עליך להאכיל את המשפחה במקום שבו היא מיוצגת על ידי ארמון העושר. השישי הוא ארמון הבריאות שבו הבריאות היא מעל הכל, במיוחד צריך למצוא דרכים להביא יותר עושר למשפחה. זה יכול לגבות מחיר מההוויה הבריאה של האדם. זו המשמעות של משבר אמצע החיים לפי פרשנות מודרנית.

שביעי, הוא ארמון הטיולים או רילוקיישן, שבו צריך לעשות נסיעות תכופות הרחק מהבית כדי לחפש הזדמנויות חדשות שכן הדרישה לחיים טובים יותר מצדיקה את אמצעיו. שמינית, הוא ארמון החברים בו אדם יחפש אחדות וחברה כדי לבנות גשרים אסטרטגיים או בריתות כדי להשיג יתרון גדול יותר בחיים. תשיעית, אחד יהיה בארמון הקריירה שבו בניית הון עסקי או אימפריה אחת לוקחת את מלוא ההיקף. עשירית, הנכס של אדם ישופר ויכול להיות בעניינים הקשורים לנכסים קבועים לרבות רכישת נכס שני או חידוש הנכס הנוכחי כדי להתאים לאוכלוסייה הגדלה בבית. אחת עשרה, זהו שלב הפרישה או שלב האושר או פרשנות כלשהי שמתייגת אותו כארמון קרמי. אף על פי שאדם יוצא לפנסיה בסופו של דבר, אם הוא במצב נפשי שמח או מלנכולי או צדקה יהיה תלוי מאוד איך הוא חי במהלך עשרת הארמונות האחרונים של חייו של האדם. שלב אחרון, ארמון הורים/אבות/קשישים שבו חוזרים לחיבוק המקור להגנה, תמיכה וטיפול. לפיכך, להיות מוזהרת זה לנבא, וזה מה שאדם יכול להשפיע, בהתאם לפעולתו ולגישתו לחיים, על התוצאה הסופית שסביר שתהיה.

אחד מעיקרי הפרשנות החשובים ברמת דיוק גבוהה הוא הבנת משמעות הכוכבים המופיעים בארמונות שונים. למרות שיש הרבה כוכבים לשקול, הניסיון מלמד אותנו שארבעה עשר כוכבים עיקריים והכוכבים המשלימים שלהם יספיקו מבלי להכניס לתערובת את כוכבי העזר לפרשנות נכונה בדרך כלל. אלא אם כן נדרשים היבטים עדינים יותר, אז אפשר להוסיף כוכבי עזר כדי להוציא "עוד טעמים" למנה. אנלוגיה תהיה: ישנם כוכבים מרכזיים וכוכבים שותפים בסרט והם יכולים להעלות יחד את העלילות והנושא של התוכנית או הסיפור כאשר הם נמצאים בסצנה אחרת או ב"ארמון". כוכבי עזר הם כמו ניצבים או אמני פעלולים, היכן שמתאים הכללה בתערובת, כדי להוסיף עוד טעמים או לתבל את ההתרגשות. והאדם הוא המפיק והבמאי של הסרט שלו.

זה פשוט מדהים במיוחד כשאדם מסוגל להציץ לעתיד שלו ולדעת בשלב מוקדם בחייו איך זה יכול להתפתח עם הזמן. זה שם נרדף לאפשר לאדם לקבל את ההחלטה ה"נכונה" בנסיבות שונות כך שהוא יוכל להגיע לשגשוג והרמוניה מיטביים בשלבים שונים של חייו.

מי יתן והצלחה, שגשוג והרמוניה יהיו מדבקים בחייך.

גארט לי

מייסד

פנג שואי עתיקSource by Garrett Lee