Animal Spirit Guide – רפואת פנתרים – קסם אסטרל

Animal Spirit Guide – רפואת פנתרים – קסם אסטרל

ינואר 31, 2022 0 By admin

רוח הירח האפל,

נוסע בעולם האסטרלי.

קוסם מאסטר,

רואה את סודות הלילות.

משמעות מטאפיזית

מסע אסטרלי, רוחני, סודי, שקט, אלגנטי, גבורה, מחובר לירח, בודד, נשי, מיסטיקה עתיקה, הקרון (אישה נבונה זקנה), אנרגיה שומרת, כוח וחוזק, אלוהי החושך, אומץ לב, נשמה ישנה, ​​הטבה של כוח, תקשורת טלפתית מעולה, מתבודדים, בעלי חזון, שינוי צורה, חושניות, ריפוי מרחוק, ללא פחד, אלכימיה, האלה, העצמה עצמית, סמל השמאן.

סמליות רוחנית

הפנתר מקדם זמן של התעוררות והעלאת התשוקות הפנימיות המניעות את כוח החיים האישי שלנו. רפואת הפנתרים מעצימה את כל החושים ומנתבת את האנרגיה הרוחנית הנפשית שלנו, ליצירת ביטוי ממוקד ביותר, הנראה בעיני אחרים ככוח אישי וקסם. רוח פנתר מסמלת התמקמות בעצמך, להיות נוחה עם עצמך ומביאה החוצה כוח אישי גדול. פנתר מאפשר לנו לזהות את תחושת הייעוד האישית שלנו בחיים, ולפתח הבנה רוחנית חזקה למה אתה כאן.

פנתר שחור אולי קטן יותר מאריות ונמרים אבל הם התוקפים החזקים יותר עם כישרון מעולה. פנתר מבקש מאיתנו להסתכל עמוק לתוך הצד הנשי האפל שלנו, הפחדים, הסודות והתת מודע שלנו. אם נלמד להיות נוחים עם הצד האפל שלנו, זה יביא אור מרפא לצדדים הנסתרים של עצמנו. דרכו של הגיבור נעשית על ידי רוח הפנתר.

טוטם חיה / רוח מדריך

אנשי רוח פנתרים מעודדים אחרים בצורה חיובית באמצעות שמחת החיים והשאיפה שלהם להגשים את החלומות והרצונות. פנתר מזכיר לנו לשחרר את הפחדים שלנו להכיר בכוחנו ולקבל את עצמי הצל האפל שלנו. פנתר עוזר לכבד את רגשותיו. אנשי רוח פנתרים מכילים בהם את הידע על הקוסמוס ועולמות אחרים, מתקשרים עם ישויות ברמה אסטרלית.

חוויות חוץ גופניות מלוות את פנתר כמדריך הרוח שלך, התרופה שלה היא עוצמתית ביותר, ומעבירה את זה אליך באופן קסום, ומאפשרת מצב בו מסע אסטרלי אינו רק בר השגה, אלא גם ניתן לשליטה. לאנשי רוח פנתרים יש אלמנט מרפא מאחורי המבט בעיניים, המפנה את מקומו לריפוי טלפתי. מצד שני, מבט פנתרים מרגש, מעט מהפנט ויחדיר את פחד המוות בתוך זה שמסתכל עליה בחזרה. אנשי רוח פנתרים הם לרוב נביאים ומרפאים בעלי תובנה אוניברסלית.

מיתולוגיה מרחבי העולם

אינדיאנים אינדיאנים, הטוקאנו של אמזונה, חשבו ששאגת הפנתר היא שאגת הרעם. מסמל את הפנתר השחור כאל החושך הגורם לליקויים על ידי בליעת השמש. במיתולוגיה המצרית הפנתר קשור ל-Crone של צומת הדרכים, Hecate. בסין נרקמו פנתרים על גלימות הגנרלים מתוך אמונה שגבורה ואכזריותו של הפנתר יועברו אל הלובש.

בתוך ספר המתים המצרי, המלך פפי חייב לעבור דרך תקרת השמים לבוש בעור הפנתר שלו. עטוף העור על כתפיו סימל שהוא ביטל את רצונותיו לתחום הארצי והאנרגיה החומרנית שלו.

איך אתה יודע אם פנתר נחוץ בחייך או שהוא מדריך הרוח שלך?

אם אתה מרגיש שאתה צריך להגן על מישהו בחייך ברגע זה, רוח הפנתר אורבת ומציעה לה סיוע. העובדה שפנתר באה אליך בחלומותיך היא מסר חזק שהיא מאחלת לך להתבונן ברפואה שלה. סיוטים או חלומות מפחידים על פנתר אינם שליליים, זה פשוט אומר שאתה לא מקבל ולא רואה בבירור את האני האמיתי שלך. להיות נלהב מפנתרים זה סימן שיש לך קשר איתה. קבלת תמונה או קישוט של פנתר ללא ידיעה היא סימן לנוכחותה ומסר רוחני לחקור את הקסם שלה.Source by Ian G Scott