2012: המעבר מעידן הדגים למזל דלי, ולמה לצפות

2012: המעבר מעידן הדגים למזל דלי, ולמה לצפות

פברואר 25, 2022 0 By admin

2012 הייתה ההתחלה הסמלית של עידן מזל דלי, אבל לפי חלקם, ההתחלה האמיתית של עידן הדלי עדיין רחוקה! לדעתו של מחבר זה, למעשה נכנסנו לתקופת המעבר של עידן הדלי לפני כמה מאות שנים. כל גיל גלגל המזלות הוא בערך 2,000 שנים עם מעבר של כמה מאות שנים בשני קצותיו. עידן מזל דגים התחיל בעידן ישו, בערך 4 לפני הספירה

עידן מזל דלי מביא שינויים עוצמתיים כמו עידן הדגים. שינויים אלו יתבססו יותר על אלמנט האוויר (מיינדפולנס), ולא על המים (הרגשות). אנחנו כבר מאמצים עולם מדעי מלא במחקר והנדסה מכל הסוגים — מחשמל ועד גנטי. רוחבי פס רדיו ואינספור מכשירים אלחוטיים מאכלסים את חיינו. חילופי מידע נמצאים בכל מקום ויצירת רשתות באמצעות גלי אוויר, כמו האינטרנט, הם דבר שבשגרה. הטכנולוגיה התפוצצה עם אייפד, טלפונים חכמים, מוזיקה אלקטרונית ובידור דיגיטלי מכל הסוגים.

אורנוס, השליט החדש של מזל דלי, זוהה בשנת 1781. חידושים של מזל דלי החלו לצוץ כמעט מיד לאחר הגילוי הזה והמדעים הטריים קיבלו דחיפה עצומה. מזל דלי מייצג את העידן המודרני של המדע. כמה שנים לפני גילוי אורנוס, בן פרנקלין הבין שהברק הוא למעשה זרם חשמלי. ב-50 שנה. לאחר מכן, הוקם הבסיס המדעי לכימיה ולתורת האטום. מטוסים הומצאו, ועלינו לשמיים עם נסיעות אוויריות בגדול. ההבנה של אלקטרו-מגנטיות פותחה בתקופה זו, יחד עם חוק אוהם והחוק הראשון של התרמודינמיקה. עם הגילוי הנוסף של נפטון בשנת 1846, עידן הדגים השתנה עוד יותר – פתח את הדרך לגנטיקה, הטבלה המחזורית, קרני רנטגן, רדיואקטיביות, ביקוע גרעיני, DNA ותורת הקוונטים. כוכב לכת חדש, לאחר שהכירו בו, (וכך מודע), הופך להיות קשור באופן אינטימי לכל מה שמתפתח באבולוציה האנושית באותה תקופה. אז דלי הגיע לשלוט בעולם הטכנולוגיה עם ההמצאות המדעיות הרבות שלו, חקר החלל, האווירונאוטיקה, הרובוטיקה, המניפולציה הגנטית, הלייזרים ומהפכת המחשבים.

כל עידן גלגל המזלות נקבע כאשר השמש זורחת במזל חדש על האקליפטיקה בשוויון האביב של מרץ. האביב מסמן התחלה חדשה בכל שנה, וגיל מתקרב מוליד הבנה חדשה של החיים. סימן העידן החדש מסמן את סוג השינויים האבולוציוניים שעומדים לפנינו. לדוגמה, מזל דגים הוא אות הרוחניות ושלוש דתות אברהם הוקמו בתקופה זו. מזל דגים הוא גם סימן ההקרבה והסבל, ומביא לנו קדושים כמו ישו וז'ואן ד'ארק. מזל דגים שולט במקומות מבודדים כמו מנזרים, ומעניין – בתי חולים, ספריות ובתי כלא גדלו מאוד בתקופה זו (ולמרבה הצער, גם מבוכים). מסחר, עם פיצוץ של ספינות וניווט. מזל דגים הוא גם הסימן לאהבה רומנטית – הפיכתה לתנועה רבת עוצמה באירופה התיכונה במהלך עידן האבירות. אנשים רצו להתחתן מאהבה לבד, רעיון נדיר עד אז. מכיוון שדגים הם סימן מים, בני האדם גילו ידע חדש על מערכות המים בגוף, דם, לימפה, כימיה, רעלים, חיסונים, תרופות ותרופות שנמסרו בבסיס נוזלי. מזל דגים שולט גם בחלומות ובתת המודע – והפסיכולוגיה צצה כענף חדש במדע. פרויד ויונג פיתחו אוצר מילים חדש כדי לתאר את הנוף של המוח האינטואיטיבי והארכיטיפים שלו. הדגים הם גם סימן של אשליה, בידור ותעשיית הקולנוע – כמו גם פארקי שעשועים שנבנו על דמיון כמו דיסנילנד. השדות החדשים שהמציאו עסקו בפנטזיות שלנו, והפכו לחלק פורה מהכלכלה הצומחת שלנו. למדנו להפוך את עולמות החלומות שלנו למציאות!

שליטי מזל דלי, שבתאי ואוראנוס, יכולים להיראות מגניבים רגשית לפעמים או מנותקים (כלומר כולם מדברים לטלפונים שלהם, במקום לאדם חי). בני מזל דלי הם בכלל אנשים אידיאליסטים וטובי לב, העוסקים בזכויות הפרט. מזל דלי הוא סימן דמוקרטי והם אוהבי חופש ואלטרואיסטיים בבסיסם. הם גם יזמים עצמאיים, ולעתים קרובות עצמאים. שינויים פתאומיים אופייניים לאורנוס, השליט החדש של המזל הזה. אורנוס מביא הארה והשראה פתאומית או תובנה. מזל דלי הוא גם הסימן של מנהיגים מהפכניים, אבל מעדיף שינויים שיכולים להתרחש באמצעות חדשנות של רעיונות מקוריים, ולא השגת מטרות באמצעות אלימות.

בני מזל דלי, מטבעם, הם קבוצתיים ושחקני צוות ונהנים לעבוד ברשתות. בני מזל דלי יכולים להיות אקסצנטריים לפעמים ולעשות דברים מוזרים מכיוון שהם אוהבים את הבלתי שגרתי, אז צפו לטרנדים נוספים כמו שיער סגול וורוד. בני מזל דלי יכולים להיות חסרי סבלנות לשיפורים ולעתים קרובות להתמרד נגד מעצורים כדי ליצור עולם טוב יותר – אז האח הגדול היזהרו! עם הכוחות של טכנולוגיה חדשה, קיימת סכנה ממשית לאבד את הפרטיות שלנו – אז אנחנו צריכים להתקדם בזהירות. אנו חיים בעידן של מונים חכמים, בינה מלאכותית וציוד מעקב מכל הסוגים. אנו נאבקים להסתגל לעידן החדש הזה של כסף אלקטרוני ואשראי (או חוב כפי שחלק מכנים זאת!) יש לפקח בקפידה על החדירה לחיינו הפרטיים, יחד עם בעלי הכוח שמקבלים החלטות עבור כולנו.

בעולם הרפואה — קוצבי לב, שבבים חכמים ושתלים כירורגיים מתכתיים הופכים להיות מקום נפוץ. גם בריאות הוליסטית ושיטות ריפוי אלטרנטיביות כמו ביופידבק, טיפול דיגיטלי, דיקור וצורות רבות של רפואת "אנרגיה" מתפשטות. מזל דלי שולט גם בריפוי אמונה, בתקשור, במלאכים, ברייקי ובממלכות הבלתי נראים. הוא שולט במערכת העצבים בגוף – ואנחנו חשופים כל הזמן לגירוי מכל סוג, חיים בים של דחפים אלחוטיים. כיצד השינויים הללו משפיעים על ילדינו? האם השינויים המהירים הללו יכולים להיות קשורים למגפת האוטיזם או לילדים הידועים בשם אינדיגו, שנראו כבעלי הילה כחלחלה? הניסיון וההבנה שלנו של היקום משתנים באופן קיצוני. לעתים קרובות אנו צריכים להסדיר את הנשימה עם שינויים מהירים במזל דלי, מכיוון שאורנוס רוצה להוציא אותנו מתבניות מיושנות – ופריצות הדרך הפתאומיות הללו יכולות להתרחש בדרכים מטרידות.

מזל דלי הוא גם סימן רוחני של שוויון והזדמנות הוגנת לכולם. זהו סימן של האנשים ומסמן זמן שבו לאדם הממוצע יהיה הכוח האולטימטיבי לקבל החלטות משלו. מזל דלי שולט בתקוות, מטרות ומשאלות אידיאליסטיות ועובד בתוך רשת ייעודית כדי להשיג את המטרות הללו לטובת הכלל. זו תהיה תקופה שבה להומו סאפיינס, כמין, יש פוטנציאל להתחבר כמשפחה אנושית אחת – בפעם הראשונה בהיסטוריה. עידן מזל דלי יעסוק בהגשמת החלומות והשאיפות הגדולות ביותר שלנו.

אנו יכולים לראות את הסימנים הברורים של שינוי העידן החדש מסביבנו. צפו להרבה שינויים, מכיוון שזהו טבעו של מזל דלי, ומצפים לחידושים רבים נוספים בטכנולוגיה שימשיכו לשפר את חיינו. מזל דלי הוא סימן המהירות, עב"מים, חייזרים ולוויינים. צפו לרנסנס בחקר החלל, באסטרונומיה ולידה מחדש של האסטרולוגיה. תהיה פריחה של חופש יצירתי אישי ומערכות יחסים מכל הסוגים יהפכו גמישות יותר בתפקידים ובאחריות שלהם. לאנשים תהיה הזדמנות לשאוף להיות – מה שהם יבחרו להיות. אבל חשוב גם לא לשכוח את הלקחים שלמדנו מעידן הדגים הקודם על אהבה וחסד. שמירה על האיזון הרגשי והרוחני שלנו חיונית על מנת לבצע מעבר שליו וחינני לעולם החדש והאמיץ הזה – מציאות מאושרת.

האם אתה יודע איך העידן החדש של מזל דלי ישפיע על חייך האישיים? אם מעולם לא עשית מפת לידה או דוח החזרה סולארית, האם אינך רוצה לדעת כיצד הפוטנציאל של חייך עשוי להתקדם? כל זמן הוא זמן טוב לאסטרולוג טוב. צור איתי קשר כדי לענות על השאלות הכי דחופות שלך…Source by Lynda L Abdo