2009 שור כדור הארץ בשנת אש

2009 שור כדור הארץ בשנת אש

מרץ 2, 2022 0 By admin

2009 היא שנתו של שור האדמה מנקודת מבט של אסטרולוגיה סינית. היסוד שמסתובב כל שנתיים ידוע כגזע השמימי; אז יש שוורי אש, אדמה, מתכת, מים ועץ. שינויים בגזע השמימי משפיעים על אישיותו של האדם, מה שמסביר מדוע לא כל השור (אנשים או שנים) זהים.

הענף הארצי הוא החיה-אחד משנים עשר המזלות הסינים. שור נחשב למקום השני בהיררכיה, בעקבות החולדה. 2009 מבוסס על הלוח הגרגוריאני, ואילו הלוח הסיני הוא 4707. השור נקרא לפעמים גם הפרה או התאו.

שנות שור מייצגות בדרך כלל עבודה קשה. חשבו על החיה בסביבתה הטבעית. זה עובד לבד או אחד עם השני ונשאר נאמן למהלך שלו. השור שמרן, ממוקד ורציני. המוטו שלהם הוא "אני ארצה", מה שממש עשוי להביא למבחן של צוואות.

השור העקשן מאתגר את שנת האש של הפנג שואי (בדרך כלל מביא צד חברתי, חברותי ושאפתני יותר). על פני השטח, אלמנטי אדמה ופנג שואי אש מחמיאים זה לזה; עם זאת, אדמה מפחיתה את האש (תחשוב על ימי הצופים שלך – לכלוך על האש כדי לכבות אותה). בנוסף, הטבע האמיתי של השור הוא אדמה ולכן השנה היא שנת אדמה כפולה על אש. כדור הארץ, כשלעצמו, יכול להתנגד לשינוי, אבל לבוא אחרי שיש זמן לעבד אותו. אדמה כפולה תתנגד בתוקף.

אני לא יכול שלא להשוות את זה לבחירות לנשיאות כאן בארה"ב אובמה, שהסיסמה שלו היא כבר מזמן "שינוי שאנחנו יכולים להאמין בו", שינה את הסלוגן שלו ל"שינוי שאנחנו צריכים". אני חושב שרוב האנשים מסכימים שאנחנו לא יכולים לשרוד יותר מאותו הדבר, ושהכלכלה הייתה יציבה יותר לו היו יותר אחריות ופיקוח. האם נלמד מהעבר? האם יהיה מאבק של רצונות? אני חושב שכן, בלי קשר למי ינצח בבחירות. יהיה מעניין לראות איך זה יתפתח, ולנשיא החדש יש ידיים מלאות. שנת השור תצווה על גישה שיטתית ותוצאות ניתנות לכימות.

עסקים "כדור הארץ" יצליחו למדי. הם כוללים נדל"ן, גיוס עובדים, תעשיית המזון, חקלאות, מוצרים לבית וביגוד מעשי. האנרגיה מרמזת על איחוד עסקי, אשר בדרך כלל נתקל בפיטורים. המאמר של החודשים הבאים, 2009 פנג שואי ושנת האש, יחשוף רובד נוסף של מורכבות. שנות כדור הארץ יכולות גם לייצר חיפוש רציני אחר רוח ויותר התמקדות במשפחה. כיף לאמת את התיאוריה הזו על ידי התבוננות בהיסטוריה. ללוח השנה האסטרולוגיה הסיני יש מחזור של 60 שנה, כך שהפעם האחרונה שחווינו אנרגיית שוורי אדמה הייתה ב-1949.

אירועים שקרו ב-1949: צבאו של מאו טסה טונג צועד לתוך ננקינג; מוצעת הצעת חוק להעברת אפרו-אמריקאים "בשוויון" ברחבי המדינה; טרומן מכונן מדיניות של סיוע למדינות לא מפותחות; נערכים רישומי טיסה; נאט"ו מתחיל; הרפובליקה של אירלנד נוצרת; סיאם הופכת לתאילנד; הקומוניסטים הסינים לוקחים את שנחאי; 1984 של אורוול מתפרסם; בית המשפט העליון קובע שעדיין ניתן להשתמש בראיות שנאספו באמצעות חיפוש ותפיסה בלתי חוקיים בהעמדה לדין; האפרטהייד מתחיל על פי חוק בדרום אפריקה; ווילי מייז הופיע לראשונה; הוותיקן מנדה קומוניסטים; שבעה עב"מים בשלושה זוגות עם אחד נגרר הם במעקב במשך עשר דקות; אינגריד ברגמן מתגרשת ועוזבת את הוליווד; טרומן מכריז שלרוסיה יש את הפצצה; מאו טסה טונג הופך ליו"ר סין; וממשלת צ'אנג קאי שק בורחת לטייוואן.

כל אנשי המלך זכו בתמונה הטובה ביותר. בואו נסתכל על כמה מהלידות באותה שנה. יש המאמינים שאנחנו צריכים לראות מאיפה באנו כדי לראות לאן אנחנו הולכים (כלומר, שיעורים הופכים להזדמנויות). איך האנשים האלה חיו את חייהם? חשבו בצורה אובייקטיבית על ההשפעה שהיתה להם: ג'ורג' פורמן, רוברט פאלמר, סטיב פרי, אריק אסטרדה, פטריק דאפי, ג'סיקה לאנג, בילי ג'ואל, האנק וויליאמס ג'וניור, ליונל ריצ'י, מריל סטריפ, לינדזי וגנר, מורין מקגוברן, ריצ'רד גיר, ג'ו תייסמן, אד בגלי ג'וניור, טוויגי, ברוס ספרינגסטין, סיגורני וויבר, ברוס ג'נר, ריצ'רד דרייפוס, בוני רייט, פול שאפר, גארי שאנדלינג, ג'ף ברידג'ס, טום ווייטס, מוריס ורובין גיב, סוזן לוצ'י וסיסי ספייסק. כשחושבים על שוורים, האנשים האלה מפורסמים אבל שומרים על עצמם לרוב.

לכל חיה אסטרולוגיה סינית יש חיה מתנגדת. עבור השור זה האיל (או הכבש). אלו הן חיות הקשורות לאדמה, מה שמרמז על תסמינים חמורים הקשורים לאדמה כגון רעידות אדמה. עם אש יין בסיסית, הר געש עלול להתפרץ גם. בעלי חיים אחרים הקשורים לאדמה הם דרקון וכלב. כלבים, דרקונים, שור וכבשים צריכים להימנע מהגדרות אדמה חזקות כמו הרים ומדבריות במהלך חודשי האדמה והאש (5 בפברואר-6 במרץ, 6 במאי-6 ביוני, 7 ביולי-8 בספטמבר, 7 בנובמבר- 7 בדצמבר), ומתי המזל האסטרולוגי שלהם פגיע (אנו מספקים מידע זה כחלק מהטיפ החודשי שלנו).

האם החיים נעצרים בגלל שזו לא שנה טובה במיוחד? לא ברור שלא. זהו מידע שימושי המאפשר הצלחה. אם האנרגיה שלך נמוכה השנה, דחה החלטות אסטרטגיות ורכישות גדולות לזמן טוב יותר. אתה יכול להיות בטוח שאני בודק דפוסי אנרגיה ותנאים אחרים בתהליך התכנון שלי.

השפעה זו של אדמת השור מביאה גם אזהרות בריאותיות כמו סרטן ובעיות כבד. אם אתה שתיין, עשה זאת במתינות. תגלו שה-DUI (נהיגה תחת השפעה) יקבל עונש מחמיר. טהר את הגוף מרדיקלים חופשיים. חקור חומרים נוגדי חמצון כגון ויטמינים, פירות וירקות טריים ותה. כדור הארץ מייצג גם את הבטן, הקיבה, מערכת החיסון, הטחול, המפרקים, הידיים והכתפיים. שמור על הבטן שלך, ומתיחה את הגוף כדי לעזור עם כאבי מפרקים וכתפיים.

תזמון הוא תמיד גורם חשוב. אם אתה רוצה לשפר את סיכויי ההצלחה שלך, שקול ניתוח אישי. זהו דוח מותאם אישית המפרט את האנרגיה האישית שלך, פגיעויות בריאותיות, מאזן אנרגיה, הצעות קריירה, ניתוח תאימות ולוח שנה לשנה זו. כמו כן, ניתוח התאריכים שלנו מועיל לכל ההחלטות החשובות (חוזים, התקשרויות, פגישות רפואיות, נסיעות וכו'). התקשרו אלינו לייעוץ טלפוני חינם עוד היום!Source by Diana Garber