תינוק מלכותי נולד!  הכל על טבלת האסטרולוגיה שלו

תינוק מלכותי נולד! הכל על טבלת האסטרולוגיה שלו

מרץ 4, 2022 0 By admin

הקשר בין אסטרולוגיה משפחתית הוא מרתק. לילד הזה יש את אותו סימן שמש כמו אביו, סרטן, ואת אותו סימן ירח כמו אמו, מזל גדי! אסטרולוגיה היא מאוד חזקה ואין תאונות. יש לו הפוך לאמו עם שמש מזל סרטן וירח במזל גדי, בעוד שיש לה שמש מזל גדי עם ירח בסרטן.

הסימן סרטן מקשר בעוצמה את שלושתם ומהווה סימן לעושר רב, מוצא, עסק משפחתי, ירושה ושורשים. הירח של קייט בסרטן הוא בצמוד למרקורי של הילד, כך שהולך להיות קשר חזק מאוד ביניהם והיכולת של הילד לדבר בפתיחות עם אמו. הסרטן אינו ידוע כפתוח מבחינה רגשית, אך שלושתם חולקים את הרגישות הקיצונית הזו ויוכלו להזדהות ולהבין זה את זה לעיתים קרובות ללא צורך במילים.

מה שמעניין במיוחד בתרשים של הילד הזה הוא שמזל השמש שלו נמצא ב-29 מעלות ו-59 שניות של סרטן. אז לו היה נולד רק 20 דקות מאוחר יותר, היה לו שמש במזל אריה. ולא רק זה, יש לו גם את הירח במזל גדי במעלה מאוחרת של 28 מעלות ו-17 דקות והעלייה שלו היא גם המעלה המאוחרת של 27 מעלות ו-11 דקות של מזל עקרב. זוהי נשמה ותיקה מאוד שיש לה הרבה מה לעשות במהלך חייו ותהיה תחושת דחיפות עבורו להשלים את משימתו.

התואר ה-29 נקרא על ידי אסטרולוגים התואר האנרטי או התואר הקארמי. אם יש לך כוכבי לכת ב-29 מעלות, זה אומר שאתה קרוב מאוד לשלוט בשיעור חשוב של היקום. רק כאשר שולטים בשיעור של הפלנטה הזו, תוכלו להתקדם רגשית ורוחנית.

עם ילד זה, בסרטן, זה יכול להעיד על סיום מחזור ביתי או שינוי כלשהו במבנה המשפחה. וזה מכונה לפעמים גם תואר המיליונר! כמה מתאים למלוכה שהוא שלישי בתור לכס המלכות של אנגליה!

לעתים קרובות, אנשים עם שמש או כוכב אחר בדרגות המאוחרות של סרטן ירשו רכוש ועושר. לדונלד טראמפ, למשל, יש את נוגה ושבתאי בסוף הסרטן. או שהוא יכול להיוולד לתוך עסק משפחתי שבו הוא חייב להמשיך – שוב, האסטרולוגיה פוגעת במסמר על הראש.

ישנו גוון עקרב ענק בטבלה וייתכן שהוא לא ממש פתוח כמו וויליאם היה עם העולה הקשת שלו וגם לא קייט עם רוב כוכבי הלכת שלה בצד המערבי של התרשים. יהיה לו אופי אינטרוספקטיבי.

בלי אייר בתרשים לא יהיה לו קל לעשות "סמול טוק". חוסר אוויר בתרשים יכול לעתים קרובות להצביע על גאון וחושב גדול. כמה דוגמאות לאנשים מפורסמים ללא אוויר הם: גתה, המינגווי, פלובר וטולסטוי. לשחקנים מפורסמים רבים אין אייר: למשל, ריצ'רד ברטון, רקס הריסון ולורנס אוליבייה.

סטליומים, כלומר שלושה או יותר כוכבי לכת באותו סימן, מופיעים לרוב במשפחות. וזה נכון לגבי שלושתם. גם לקייט וגם לוויליאם יש סטליונים במאזניים, בעוד שלילד המלכותי יש סטליום במזל עקרב. אפילו בתרשים החתונה שלהם היה כוכב הלכת במזל טלה.

לילד הזה יש תרשים מורכב להפליא. לא רק שיש לו כוכבי לכת בדרגה מאוחרת, אין לו אוויר וכוכבית, יש לו גם ריבוע T הקרדינל עם פלוטו במזל גדי, אורנוס במזל טלה ושלושה כוכבי לכת סרטן: צדק, מאדים ומרקורי. זה מצביע על כך שהוא יצטרך לאורך חייו להיות מאוד שומר מצוות ולשמור את דעותיו לעצמו, אחרת הוא עלול להסתבך בצרות רציניות.

יש לו גם את הטרין הגדול במים עם מאדים וצדק בסרטן, שבתאי במזל עקרב ונפטון בדגים, מה שנותן לו יכולות נפשיות ויצירתיות אדירות.Source by Barbara Goldsmith