תחזית פברואר – אסטרולוגיה בסגנון אוראני

תחזית פברואר – אסטרולוגיה בסגנון אוראני

פברואר 24, 2022 0 By admin

15 בפברואר, מאדים הוא 22 1/2 לנפטון. השמש עדיין קרובה מספיק ביום שני כדי לעזור לשמור על כל פעולות חתרניות מוסתרות היטב. אורנוס + זאוס = שבתאי/פלוטו, וזה נראה כאילו התנהגות לא יציבה פתאומית יכולה ליצור ירידה פיננסית. ונוס תהיה 22 1/2 להאדס, שערוריות מין וכסף הן נושאים חמים היום.

ביום שלישי, 16 בפברואר, השמש תהיה 135 לזאוס, שמש + מרקורי, פוסידון שבתאי, ומרקורי + אורנוס = צמתים + זאוס = פוסידון. זהו יום של חשיבה בלתי הגיונית ועצמאית פתאומית, ובני נוער יכולים, פשוטו כמשמעו, לגרום לפיצוצים לוהטים. ונוס, צדק נמצא במרחק של 22 1/2 מנקודת האמצע של שבתאי ואוראנוס, מה שמצביע למרבה הצער על תסכול עקב הפסדי כסף.

כפי שניתן לראות, המעברים נעשים מעניינים.

יום רביעי ה-17 מתחיל עם מרקורי + מאדים = שמש, יום של עימותים זועמים. היזהר בנהיגה בבוקר, מצבי הרוח של הנהג ותנאי הדרך הגרועים עלולים לגרום לפגושים שקעים. אורנוס + שבתאי, פלוטו = צדק ו-30 דקות מחוץ לציר הקרדינל, חדשות רעות פיננסיות והפסדים יורגשו על ידי רבים, והתמונה הזו אינה טובה.

ל-18 בפברואר יש לאורנוס + פלוטו = יופיטר קרדינל 0, מציין חוסר יציבות פיננסית בעולם ההשקעות שכולם עצבניים. נפטון + אפולון = מרקורי, חדשות על מעילה או חדשות שליליות פיננסיות אחרות עלולות לפגוע בגלי האוויר במיוחד בסוף הימים שבהם נוגה תהיה 22 1/2 לשבתאי ו-0 נקודת אמצע קרדינלית, ושבתאי + אפולון = שמש. זה יהיה יום להישאר במיטה, ולהתרחק מקריאה והאזנה לחדשות.

יום שישי ה-19, מתחיל עם שמש + שבתאי = מאדים, ומאדים + אדמטוס = מרקורי. חדשות בחזית העבודה אינן טובות. למעשה, זה ממש מדכא. בהמשך היום, ונוס עוברת ל-22 1/2 לשבתאי. היום מתחיל בחדשות עבודה רעות ומסתיים בחדשות כלכליות רעות. התמונה הפיננסית העולמית אינה יציבה שכן פלוטו + אורנוס = 0 קרדינל ו-22 1/2 לצדק.

יום שבת ה-20, התמונה הפיננסית העולמית היא כותרות הבוקר כאורנוס + פלוטו = מרקורי על הציר הקרדינל. לא לבזבז כסף זה שם המשחק היום. השמש תהיה 22 1/2 לפוסידון, ויש לבלות את היום בהרגעה ובחקירת התחושה והרווחה הרוחנית שלך.

יום ראשון ה-21. זה דבר טוב שזה יום ראשון והבורסה סגורה כי היום נקודת האמצע של שבתאי והאדס תהיה 22 1/2 לצדק, וזה אומר הפסד כספי גדול וצמצום. שוררת תחושת קדרות, בעקבות חדשות רעות כמו 0 קרדינל + שבתאי = מרקורי.

יום שני, 22 בפברואר, החדשות הרעות נמשכות מכיוון שמרקורי יהיה בן 135 לשבתאי. העולם כולו עצבני לגבי ההשקעות שלהם מכיוון ש-0 הקרדינל הוא עדיין נקודת האמצע של פלוטו ואורנוס.

יום שלישי, 23 בפברואר. תפגשו הבוקר עם משחקי כוח משלכם ויש לכם פוטנציאל להצלחה בעצירת מגמת הירידה. הבוקר מתחיל עם מרקורי + פלוטו = אפולון, ומסתיים בנוגה +יופיטר = אפולון. לתמונה פלנטרית זו התמונה הפיננסית נראית בהירה יותר.

יום רביעי, 24 בפברואר, מרקורי + שבתאי = פלוטו ואפולון, מה שמצביע על כך שהאופטימיות של היום הקודם נעלמה היום. שמש + האדס = צמתים, מציין יום עצוב, והפרדות יכולות להיות בקלפים.

יום חמישי, 25 בפברואר, היום מתחיל בתסכול שכן השמש תהיה 22 1/2 לנקודת האמצע של שבתאי ואורנוס, ונוגה תהיה 22 1/2 עד Admetos שהיא נקודת האמצע למרקורי ונפטון. שוק הדיור מקבל תפנית כלפי מטה. יופיטר הוא 22 1/2 לפלוטו והאדס. היזהרו מאי יושר פיננסי ביום זה. בדוק את הקבלות, כרטיסי האשראי ודפי הבנק שלך. למעשה, בדוק היטב את כל החשבונות שלך.

ביום שישי, 26 בפברואר, יש ריבוע מרקורי נפטון ויש התמקדות במשא ומתן. ונוס + נפטון = שמש יכולים להיות אשליות רומנטיות או משא ומתן לגבי יצירות אמנות מרכזיות שיוצגו. או מה דעתך על משא ומתן לשמירה על עסקאות פיננסיות גדולות מטעות.

יום שבת ה-27 בפברואר, מרקורי יהיה בצמוד לנפטון, + נוגה = שמש וצדק, יום שישמש להרפיה מוחלטת. כוון את דעתך לכיוון של כל דבר ומהנה. קרא ספר, לך לקולנוע, אבל אל תלך לקניות

לירח המלא ב-28 בפברואר יש את השמש בצמוד לצדק, וכפי שרבים מכם שקוראים את זה יודעים, ירחים מלאים מוציאים את המטורפים החוצה. צדק יחד עם השמש יכול להוציא יותר משוגעים מהרגיל. עם זאת, באותו זמן, יופיטר גם אומר לנו להפסיק מהרגלים רעים ושיהיה לנו תוצאות מועילות. יש גם מרקורי + זאוס = ונוס זה טוב למאמצים יצירתיים, כמו האזנה למוזיקה, יציאה לתערוכת אמנות או עבודה על פרויקט אמנותי.

ביום שני, 1 במרץ, תהיו מודעים לכך שסוף השבוע הסתיים מכיוון שהשמש תהיה בגובה 22 1/2 מנקודת האמצע של שבתאי ופלוטו, וצדק + וולקנוס = שבתאי. בעיות הכסף חיות וקיימות. ונוס + האדס = אורנוס מצביע על פגמים פיננסיים פתאומיים. משיכה כלכלית תתגלה כטובה יותר בטווח הארוך, כרגע פחות זה יותר.Source by Arlene Nimark