תאימות אסטרולוגיה להבדל האסטרולוגיה הכוכבית

תאימות אסטרולוגיה להבדל האסטרולוגיה הכוכבית

ינואר 27, 2022 0 By admin

תאימות אסטרולוגיה יכולה להיות בעיה רחבה יותר אם לוקחים בחשבון את העובדה שיש מידע ושיטות אסטרולוגיה המבוססות על סוגי האסטרולוגיה השונים. וככל שחכם יותר לדעת ולהבדיל בין הסוגים השונים כדי שתהיה לך הבנה מעמיקה יותר ונקודת השוואה לפני שתבחר באחד המתאים לך.

כמו למשל ההבדל הנובע מתאימות אסטרולוגיה צדדית. עד כמה הוא שונה ממקבילותיו? מה הוא מציע שיעשה תחזית שונה במיוחד כשזה מגיע להתאמה? אלה הם רק כמה דברים שצריך להתעמק בהם כראוי. אז מה הקשר לסידריאל?

אסטרולוגיה צדדית היא המערכת המשמשת כמה אסטרולוגים מערביים המבססים את הפרשנויות שלהם סביב השימוש בגלגל המזלות הצדדי. הוא מציג בעיקר את סימני גלגל המזלות המתיישרים עם קבוצות הכוכבים של השמים באותו שם. בשל כך, המזלות עוברים בין תאריכים שונים מגלגל המזלות הטרופי הנהוג במערב. מערכת זו משמשת כיום בעיקר אסטרולוגים הינדים ומזרחיים. לתאימות אסטרולוגיה צפויה להיות אפקט שונה בהתבסס על הסידריאל כתוצאה מכך.

לפני הופעת הטכנולוגיה והמחשבים, לאסטרולוגים היה צורך בשיטה למיפוי השמיים – כזו שאמורה להיות היעילה ביותר. בין השיטות הרבות שצצו לפני מאות שנים, אחת שנשארה היא "המדידה הטרופית". בפשטות, בזמן התפתחותו של גלגל המזלות הטרופי השמש הייתה סביב המדרגה הראשונה של טלה ביום הראשון של האביב בהתבסס על מה שנראה בשמים. זה גורם לכך שאם תחילתו של גלגל המזלות היא ביום הראשון של האביב, אז היום הזה יסמן בשמים את המדרגה הראשונה של טלה וכל שאר קבוצות הכוכבים יבואו בעקבותיו. זה מקל על מיפוי תנועת כוכבי הלכת. באותה תקופה, גלגל המזלות הצדדי והטרופי היה בעצם אותו הדבר.

תאימות אסטרולוגיה צדדית וגלגל המזלות שלה מבוססת על קבוצות הכוכבים כפי שהן בניגוד לגלגל המזלות הטרופי המשתמש במיקומי קבוצת הכוכבים כפי שהיו בעבר. כאשר לוקחים בחשבון את המידע האסטרולוגי ותאימות האסטרולוגיה של סימנים תחת ההבדלים בין צדדי לטרופי, עשויים להיות רמזים להבדל בגלל ההבדל שהוא התפתח במהלך השנים. נראה שהגלגל המזלות הטרופי נע די בקצב איטי יותר מאשר צדדי.

כדי להבין טוב יותר את ההבדלים הנובעים מהצדדיי או הטרופי, מצא מידע שימושי יותר על אסטרולוגיה שיעזור לך לקבוע ולהשוות קריאה אחת מהשנייה. תאימות אסטרולוגיה אמנם מבוססת בדרך כלל על אותן עובדות אוניברסליות, אך שיטות הפירוש שלה יכולות לאיית את ההבדל.Source by Scott C Brown