שפר את מערכת היחסים שלך באמצעות החוכמה הנצחית של אסטרולוגיה תאימות וודית

שפר את מערכת היחסים שלך באמצעות החוכמה הנצחית של אסטרולוגיה תאימות וודית

מרץ 9, 2022 0 By admin

זוגיות היא אחד מתחומי החיים החשובים ביותר. משחק הגומלין בין האנרגיה הגברית והנשית הוא פנימי וחיצוני. היחסים החיצוניים עם בן הזוג שלנו משקפים את היחסים הפנימיים שיש לנו עם הכוחות הללו בתוכנו. אסטרולוגיה של מערכת יחסים וודית היא מערכת יוצאת דופן של מדידות מדעיות, שכל ישר וחוכמה הוליסטית. שיפור מערכת היחסים החיצונית שלנו, אנו משפרים את המודעות הפנימית שלנו ולהיפך. אסטרולוגיה וודית קשורה באופן עמוק למדעים הודים האחרים של היוגה, האיורוודה.

גם האסטרולוגיה המערבית וגם האסטרולוגיה הוודית משתמשות באותם כוכבי לכת, סימנים ובתים. עם זאת, ישנם כמה הבדלים עיקריים בין אסטרולוגיה מערבית לוודית אשר חושפים מדוע אסטרולוגיה של מערכת יחסים וודית היא כה מדויקת להפליא.

בעוד שהאסטרולוגיה המערבית מייחסת חשיבות לשמש, האסטרולוגיה הוודית מייחסת חשיבות רבה יותר לירח. אסטרולוגיה וודית משתמשת בהורוסקופ ב-27 כוכבים רחוקים (הנקראים "נקשאטרס").

השמש מתייחסת לטבע האישי שלנו, לא לרצון שלנו להיות שותף. לכן תאימות מערכות יחסים חייבת להסתובב סביב הירח, כוכב הלכת הטיפוח, הפגיעות והקליטה. אסטרולוגיה זוגית וודית מתמקדת בעיקר בירחים של בני הזוג. הערכת הירחים תחשוף את זרימת האנרגיה הרגשית ואת איכות האהבה הזורמת בזוגיות. הירח הוא כוכב האמון והנוחות. זה קשור לילדות שלנו, שבזמן הזה בחיים שאנחנו היינו פגיעים. על סמך פגיעות זו פיתחנו עוצמות, חוסר ביטחון ותסביכים המבוססים על קבלת דברים שהרגישו טוב או רע. לאורך חיינו החוזקות והחולשות הללו משתנות, מסננים בעדינות את התפיסות שלנו ומושכים את החוויות שאנו מרגישים מוכנים וראויים לקבל. אנו נושאים את הפסיכולוגיה הרגשית השברירית הזו לתוך מערכות היחסים שלנו. זו הסיבה שכאשר לאדם יש ילדות קשה, הוא יחזור על הקשיים הללו במערכות היחסים שלו. זה בגלל שהירח הוא מה שנוח לנו איתו, מה שמוכר לנו. אם סערה נוחה לנו, זה מה שאנחנו מחפשים במערכות יחסים. מבחינה אסטרולוגית, הרגלים רגשיים אלה מוצגים על ידי הירח.

האסטרולוגיה הוודית משתמשת ב-27 סימני ירח כפי שהוזכר לעיל. 27 הסימנים הללו ממקדים את הטבע הרגשי העדין והמעודן של כל אדם בהרבה יותר דיוק מ-12 סימני שמש מערביים. אולם בתוך הדיוק המוגבר הזה יש אפילו יותר עידון.

מערכת "אשטה קוטה" (שמונה נקודות) מסווגת ומשווה כל אחד מ-27 הארכיטיפים הללו על סמך יותר מעשרה קריטריונים: (יש את 8 הנקודות שנותנות קוטאס ועוד כמה השוואות חשובות)

* ידידותיות עם שליט הירח של האדם האחר

* טמפרמנט

* התאמה מינית

* ייעוד וקסטה

* אלמנט וסגנון (לוהט, מימי או אוורירי)

* יכולת קליטה וסליחה

* יכולת ביטוי חיצוני כזוג וכו'.

כל הקריטריונים הללו מיושמים למעשה על כל כוכב לכת בתרשים ומוסיפים חוזק פי 10 רק לפני השטח של תאימות אסטרולוגית וודית. באמצעות העדינות הזו אפשר לבחון כל כוכב לכת.

במערכות יחסים כוכבי הלכת מראים:

שמש – העצמאות שלנו בזוגיות

ירח – היכולת שלנו להרגיש פתוחים ונוחים עם האדם האחר

מאדים – הרעיונות החזקים שלנו לגבי איך דברים צריכים או לא צריכים להיות במערכת היחסים

מרקורי – היכולת שלנו לתקשר ולהיות גמיש

יופיטר – הפילוסופיות והעקרונות הנפוצים שלנו, כמו ערכים ודת

ונוס – הרצון שלנו לחוות הנאה עם בן הזוג ואיך אנחנו מתנהגים ברגע שבן הזוג מפסיק להגשים אותנו.

שבתאי – הצורך שלנו להרגיש בטוחים, בעלי גבולות ראויים ולהשקיע את המאמץ הדרוש עם בן הזוג.

מערכת מעודנת מדהימה זו מציגה את כל הדקויות באינטראקציה אנושית, לא רק ביחסים רומנטיים. זה מגלה למה, אולי לך ולחבר שלך יש חיי מין טובים, אבל לא יכולים להתבטא בשום דבר מחוץ לחדר השינה. (גאנה קוטה גבוהה, בהווה קוטה נמוכה). או אולי אתם חולקים תחומי עניין רבים משותפים אבל אין ניצוץ, (גבוה גרהא מאטרם, יוני קוטה נמוך). או אולי אתם מסתדרים בסדר, אבל ברגע שיש בעיה זה כאילו מערבולת שואבת אתכם לתוך מערבולת של בלבול. (נקודות אשטה קוטה גבוהות עם פגם וודה או ראג'ו)

לסקור:

* אסטרולוגיה של מערכת יחסים וודית מדגישה את הירח, לא את השמש

* אסטרולוגיה של מערכת יחסים וודית משתמשת ב-27 כוכבים (נקשאטרס) כדי לתאר את כוכבי הלכת בהרבה יותר דיוק מאשר שנים עשר סימני שמש

* אסטרולוגיה של מערכת יחסים וודית מעריכה את 27 סימני הכוכבים על סמך קריטריונים של פי עשרה כדי לאסוף את ההשלכות העדינות מכל תחנה בחיים.

רמת הדיוק המדהימה הזו היא הסיבה שהם התחילו לארגן נישואים לפני אלפי שנים. זה לא היה כדי לדכא, זה היה כדי לשחרר ולעזור. זה לא שונה מתזונאי שיגיד לך איזה אוכל הכי מתאים לך או יועץ שיגיד לך מאיזה סוג של פעילויות כדאי להימנע להגברת השלווה והבריאות הנפשית. ברגע שנלמד לסמוך שוב על היקום ולהחזיר את הכבוד לאסטרולוגיה, האמיתות הללו ייראו יותר מעיקות מרופא מהימן שנותן עצות. לאחר שהובנו נכון, אסטרולוגיה מתגלה ככלי מדהים להרמוניה של האנרגיה האישית שלנו עם החוכמה האוניברסלית השולטת שכולה מיטיבה ומובילה אותנו לאמת של מי שאנחנו באמת.Source by Sam Geppi