שנת סוס עץ 2014-15 וה-Yutu של סין

שנת סוס עץ 2014-15 וה-Yutu של סין

מרץ 1, 2022 0 By admin

'יוטו' פירושו 'ארנב ירקן' ויש להעריך את שני המרכיבים של סמל מורכב זה כדי להבין את משמעותו.

הארנב

כשהם מביטים בירח המלא, הסינים רואים ארנב על פני הירח, עומד מתחת לעץ קסיה, אוחז בסם החיים. הארנב מסמל פוריות ואריכות ימים (שיעורי ההתרבות שלהם מבטיחים זאת). זהו סימן גלגל המזלות הסיני הרביעי ונחשב לבר המזל מבין ה-12.

הירקן

קיסר הירקן של השמים (בודהה רו-לי לבודהיסטים של צ'אן) נושא צוות ירקן המייצג טיפוח אינטנסיבי, קישוטי ירקן מינרלים וירקן מוערכים במיוחד בשל אסוציאציות כאלה והקשרים שלהם עם אלמנט העץ (האלמנט החי היחיד מבין ה-5) באופן מיוחד.

מעורבותה של אלת הירח, צ'אנג אי, במאמצים כאלה כבר מזמן ברורה לסינים. בחירת השם 'ארנב ג'ייד' מוצלחת במיוחד, ומגלמת אסוציאציות שמחות של שמים וארץ

Lucky 13 ופסטיבל הירח (מתחיל ב-31 בינואר 2014)

הסינים (ואני, יורשה לי להוסיף) רואים ב-13 מספר מזל מכיוון שהוא דורש חודש 13 כדי להתחיל את השנה החדשה. 13 חודשי הירח מספקים את תאריך ההתחלה לשנת ה'צומחת' החדשה עם הופעת הירח הראשון בסהר של הרצף החדש ב-31/01/14 ופסטיבל הירח שלאחר מכן חוגג את תחילת שנת סוס העץ.

זה כאשר ה'צ'יינה טאון' של ערי המערב מתחילים להדהד למקצבי ריקוד האריות והדרקון וההתרגשות באמת מתחילה. עם PRC שמעמיד בחביבות את ארנב הירקן שלו בדיוק בזמן לחגיגות השנה, הם צריכים להיות יפים.

התזמון

זו כיום שנת נחש המים 2013-14. הנחש בסין (בניגוד לנחש המקראי המרושע של סטריאוטיפים מערביים משמימים) מזל גלגל המזלות הסיני השישי, נחשב גם הוא בר מזל (ואלגנטי). כאן יש לנו שני סמלי מזל טוב ארנב ונחש חופפים.

מדע סיני

המדע הסיני מגלם את חקר הצ'י והטבע והזרימה שלו, גם מאפיין אינטגרלי של רפואה סינית, פילוסופיה, אדריכלות, תרגיל בריאות קונג פו ועוד הרבה יותר. המדע המערבי דוחה אמונות כאלה ונראה יותר חסר אכפתיות וסטרילי בהשוואה ופחות במגע עם היקום בכללותו. הנחיתה, ההפעלה והתזמון של משלחת הירח שלהם נראים מקריים ביותר עבור סין והמדע הסיני.

שנת סוס עץ 2014-15

המחזור החוזר על עצמו של 12 שנים של בעלי חיים (גלגל המזלות המקורי) מלווה ללא הרף במחזור מקביל של 10 שנות יסוד שחוזרות על עצמן. 5 אלמנטים: אדמה, מתכת, מים, עץ ואש כל אחד חוזר על עצמו במשך שנתיים בכל פעם במצב תחילה יאנג ואחר כך יין.

יאנג עץ סוס שנת 2014-15 תעקוב בבוא העת על ידי Yin Wood Goat שנת 2015-16. יאנג/עץ גדול משלב יערות ועצים צמחי יין/עץ קטן ועשבים.

עץ, האלמנט החי היחיד מבין ה-5, מסמל גם כסף ועושר והוא מקושר, באמצעות 5 Elements Feng Shui, למגזר הדירות SE. הסוס החתיך, מקושר לכוח ויציבות.

באופן כללי

הסינים מאמינים שחיים בהרמוניה עם היקום וזרימת האנרגיות האוניברסאליות מובילה לבריאות, אושר ואריכות ימים מוגברת (ואפילו האמצעים ליהנות מאלה). חקר הקונג פו, צ'י קונג ופנג שואי הסיני (במיוחד זני 5 האלמנטים) הם דרכים מצוינות לבסס הבנה של תהליכים כאלה ולהניע אותם לדרך.Source by Peter Allsop