שני תקריות מוזרות שמתריסות במדע – כוחו של הבריגו סמהיטה

שני תקריות מוזרות שמתריסות במדע – כוחו של הבריגו סמהיטה

ינואר 27, 2022 0 By admin

רישי הקדום (אדם קדוש) בשם בריגו זכתה לזכותו ביצירת כל ההורוסקופים הידועים בעולם. הורוסקופים אלה מתריסים לאסטרולוגיה המודרנית שכן הם נוצרו לפני אלפי שנים ובכל זאת תקפים גם היום. ההסבר המדעי מעט יותר קל מכיוון שכוכבי הלכת אכן חוזרים למקומם לאחר מחזור.

עם זאת, ישימותו של הורוסקופ שנעשה מאות שנים אחורה על אדם בעידן הנוכחי נראית בלתי סבירה. זו תופעה נפשית. רוב ההורוסקופים הושמדו עם הפלישות והמלחמות הרבות שהיו חלק מההיסטוריה של תת היבשות. אבל כמה מהם שרדו את פגעי האדם והטבע וזמינים בכמה מקומות בהודו. אחד מהמקומות האלה נמצא ב-Railway Mandi, Hoshiarpur. האפוטרופוס המקורי של ההורוסקופים הללו פנדיט דסראג' אינו עוד ועכשיו יורשיו לקחו אחריות.

Thתקרית של הגנרל צ'ודהרי

אחת התקריות המוזרות נוגעות לגנרל ג'ון צ'ודהרי, גנרל ארבעה כוכבים של הצבא ההודי. הגנרל צ'ודהרי מספר בביוגרפיה שלו שכשהיה מפקד פיקוד מערבי של הצבא בסימלה הוא היה אמור לצאת לפנסיה. הוא שוכנע לבקר בהושיארפור. ל'פנדיט מלומד' שיכול לחזות את העתיד. בהתאם לכך החליט הגנרל לבקר בהושיארפור. הוא פגש את הפנדיט שאחרי כמה חיפושים אמר לו שהורוסקופ ה"קונדאלי" שלו נמצא.

ההורוסקופ נפתח על ידי הפנדיט, שקרא כמה עובדות מדהימות ממנו. הוא הודיע ​​לגנרל שההורוסקופ קובע שהגנרל צ'ודהרי יגיע למקום הזה (הושיארפור) והוא יקודם כמפקד הצבא. זה הדהים את הגנרל שהתכונן לצאת לפנסיה. אך אירועים כפי שנחזו בהורוסקופ התגשמו ועל ידי שילוב של גורמים הגנרל לא יצא לפנסיה, אלא הועלה כראש מטה הצבא. ב-1964 והוביל את הצבא נגד פקיסטן במלחמה של 1965.

תקרית נפשית עם KM Munshi

אירוע נוסף שסופר על ידי מר קטאר בספרו נומרולוגיה הוא שוב משהו יוצא דופן. מסופר כי בשנת 1945 חווה ק"מ מונשי ז"ל, מנהיג הקונגרס הוותיק שהיה גם העורך של 'כתב העת Bhavans' משהו יוצא דופן במהלך ביקורו בהושיארפור. על פי הדיווחים, הוא פגש את פנדיט דסראג' והיה נדהם מהתפנית המדהימה של האירועים שהתרחשו באותה תקופה. כרגיל נלקחו פרטי הלידה של KM Munshi והפנדיט התחיל לקרוא מההורוסקופ. קמ"מ מונשי רשם שהמשפט הראשון ציין שהוא (קמ"מ מונשי) יבקר במקום הזה, והוא המשיך והזכיר כי פגישה חשובה שעתידה להתקיים תימסר לו. ברגע שהפנדיט קרא את השורה הזו, מיהר פנימה מזכירו של ק.מ. מונשי שהיה בחדר הסמוך והזכיר למנהיג הקונגרס שיש לו פגישה עם המהרג'ה מקשמיר.

בשני התקריות הללו יש משהו מוזר וניתן רק לתהות על כוחן של התחזיות של הקדוש בריגו. הוא בטח היה מדיום גדול. היו הרבה אנשים אחרים, כולל אני, שמצאו את התחזיות יוצאות מן הכלל. להורוסקופים עדיין ניתן לגשת לכל מי שמבקר בהושיארפור, אליו ניתן להגיע בקלות מדלהי. פנדיט דסראג' איננו עוד, אבל בניו, למרות שהם לוחמים ביניהם, ממשיכים במורשת הגדולה הזו. אולי נדרש מחקר מדעי גדול יותר כדי לתאם את האירועים המדהימים הללו. מדענים יצטרכו לבחון את העדויות מחדש ולקשר אותן יחד עם תכונת התחזיותSource by Madan G Singh