שמונה פרויקטים גדולים של מדעי ההתנהגות האנושית

שמונה פרויקטים גדולים של מדעי ההתנהגות האנושית

ינואר 26, 2022 0 By admin

פרויקטים של מדעי התנהגות אנוש לחקור את הדרכים המרתקות שבהן בני אדם מתנהגים. פרויקטים התנהגותיים הם בחירה פופולרית עבור ילדים לקראת יריד המדע. אמנם איסוף מספיק נושאי מבחן יכול להיות מסובך, אבל הפרויקטים האלה יכולים להיות דרך מצוינת לתלמידים ללמוד על מבחנים, לפגוש אנשים מעניינים וליהנות. יש כל כך הרבה דברים לגלות, שהחלק הקשה ביותר עשוי להיות פשוט בחירת נושא. הנה רשימה של רעיונות שיעזרו לך להתחיל.

1. קבע את האפקט המרגיע של מוזיקה על ידי נטילת הדופק לפני ואחרי חמש דקות של פסנתר קלאסי.

2. בדוק אם יותר אנשים הם לומדים חזותיים או לומדים שמיעתיים בכך שבני אדם ישננים מספר טלפון שהם רק רואים, ואז מספר אחר שהם רק שומעים.

3. גלה אם הרכבת משקפיים עוזרת או פוגעת ברווח של איש מכירות. בקש מאיש מכירות להרכיב משקפיים במשך מספר ימים, ואז ללכת לעבודה ללא המשקפיים. השווה את סך המכירות שלהם עבור שתי התקופות.

4. בררו אם פיהוק מדבק התנהגות על ידי צפייה בקבוצת ילדים לפני ואחרי שמנהיג הקבוצה מפהק. שימו לב שבגלל שזהו רפלקס פרימיטיבי כל כך, פיהוק הוא נושא פופולרי מאוד בפרויקט מדעי ההתנהגות האנושית.

5. האם ילדים צעירים יותר נוטים לחבב את המורים שלהם מאשר תלמידים מבוגרים? דרג את הפופולריות של מורים המלמדים גילאים שונים של ילדים.

6. מדדו את הזמן שלוקח לילדים ללמוד שיר הוגדר למוזיקה או לא הוגדר למוזיקה.

7. בררו אם ריח הלימון עוזר לתשומת לב על ידי חישוב ציוני המבחנים של אנשים שהריחו או לא הריחו לימון. זהו פרויקט מדעי נהדר שעשוי לעזור לתלמידי ADHD!

8. גלה אם שתי אוזניים או אחת טובות יותר בלמקם צליל על ידי הסתרת חפץ ותזמון כמה זמן לוקח לאנשים למצוא אותו. (קבל מדריך פרויקט מלא לפרויקט זה בכתובת פרויקטי מדע מקוונים.)

כמובן, לא צריך מחקר של התנהגות אנושית כדי לדעת שסטודנטים אוהבים להעלות רעיונות חדשים וייחודיים. אז שים את כובע החשיבה שלך והמצא את פרויקט מדעי ההתנהגות האנושית שלך!Source by Kayla Fay