שלושת כללי החיים לחיים מאושרים ומוצלחים

שלושת כללי החיים לחיים מאושרים ומוצלחים

פברואר 3, 2022 0 By admin

יש הרבה בעיות ואתגרים שאנחנו מתמודדים איתנו בחיים. מהרגע שנולדנו ועד ליום שאנו עוזבים את העולם הזה, עלינו לעבור שינויים פיזיים, רגשיים, נפשיים ורוחניים שמגדירים אותנו כבני אדם. ללא קשר לרקע המשפחתי שלנו, אנו יכולים וצריכים למצוא את המטרה שלנו בחיים באמצעות המטרות, החלומות והשאיפות שלנו. אלו העיסוקים שנותנים משמעות לחיינו והופכים את החיים לשווים חיים. זהו הגורל בהתהוות.

עם זאת, למרות מאמצינו הטובים ביותר, הנסיבות עלולות להרוס את התוכניות שלנו ולגרום לנו להתקדם בכיוון שונה מזה שבחרנו. אבל אסור לנו להדוף מכשולים בדרך וגם לא צריך להתייאש מהם. אנחנו צריכים לבנות כוח בכל ארבעת המימדים של הישות שלנו – פיזית, נפש, רגש ורוח – כדי להתמודד עם כשלונות ולהתקדם בהדרגה.

הגוף שלנו צריך להיות בריא לפעולה גופנית. את המוח שלנו צריך ללמוד לחשיבה ביקורתית. הרגש שלנו צריך להיות רגוע מחוסר רציונליות. הרוח שלנו צריכה להיות חופשית להמריא גבוה ככל שאנו רוצים להיות.

אם אנחנו רוצים ליצור את הייעוד שלנו, אנחנו צריכים להגיע לאיזון אופטימלי בכל ארבעת המחוזות הממדיים האלה.

לדוגמה, אם אנו שואפים להפוך לנוירוכירורגים מצליחים, עלינו ללמוד עבורו ולהזין את המוח שלנו בידע הנכון ולהחדיר בנו רוח של נחישות להשיג את מה שאנו שואפים אליו. כמובן, גוף בריא ובגרות רגשית תומכים גם בגורל כזה.

עם זאת, החיים עדיין יכולים לזרוק לנו כדורי עקומה או אתגרים בלתי צפויים בצורה של כספים, בריאות, מערכות יחסים ואנשים. אנחנו לא תמיד יכולים לצפות למסע חלק בשאיפה שלנו להצלחה במאמצינו. זה כאשר אנחנו צריכים להסתכל על האישיות והתכונות האופייניות שלנו כדי להתגבר על הבעיות שעומדות בפנינו. מבלי לדעת את האני האמיתי שלנו ולמה אנו מסוגלים, אנו עלולים להרגיש אבודים ולא בטוחים מה לעשות במצב כזה.

ארבעת עמודי הגורל הסיניים הם ענף באסטרולוגיה המפענח את תאריך הלידה שלנו וחושף במדויק את הכוחות המולדים והפוטנציאל החבוי שלנו בצורות של עמודי שנה, חודש, יום ושעה. ישנם גם עמודי המזל שממפים את המסלולים לעתיד שלנו שמגיע ב-10 מחזורים שנתיים. יחד, הם עוזרים לנו ליצור או להגשים את הייעוד שלנו.

אם אתה מעוניין לדעת מה אתה יכול לעשות ומה צופן לך העתיד, תחום הידע הזה באסטרולוגיה סינית ישחרר אותך לעסוק במה שאתה רוצה בחיים. על ידי לימוד היסודות והעקרונות של אמנות עתיקה זו, אתה יכול לחשוף את החוזקות שלך בתחומי ארבעת הממדים ולהשתמש בהם לטובתך ביצירת או הגשמת הייעוד שלך. למידע נוסף, אנא בקר באתר האינטרנט שלי בכתובת http://www.bazidestiny.yolasite.com

מלבד האסטרולוגיה הסינית שהיא מטאפיזית, עלינו להיות מבוססים גם על שלושה כללים פשוטים כדי לחיות חיים מאושרים ומוצלחים:

– ללכת עם הזרם

– צמצם את ההפסדים שלך

– תהיה אסיר תודה

כשאנחנו עושים דברים שאנחנו טובים בהם, סביר להניח שנעשה אותם טוב. זה הולך עם זרם הכוח שלנו.

כשאנחנו מאבדים את דעתנו לרגש, אנחנו צריכים להתאושש ולא להחמיר את המצב. זה מקצץ את ההפסדים שלנו.

כאשר אנו מרגישים לא מספיקים ומקנאים באחרים, עלינו להזכיר לעצמנו שאף אחד אינו מושלם. הוקירו את מה שיש לכם או שאתם עלולים לאבד אותו. זה להיות אסיר תודה.

לחיים יש עליות ומורדות. עם הכללים הפשוטים האלה, אנחנו יכולים לעשות את החיים הרבה יותר טובים.Source by Alvin Yap