שילובים המכריזים על הולדת אישה יפה במיוחד במעלה גדי

שילובים המכריזים על הולדת אישה יפה במיוחד במעלה גדי

פברואר 26, 2022 0 By admin

הדבר היחיד שעומד לטובת ילדה שנולדה לתוך מזל גדי, הנשלטת על ידי שבתאי חמור סבר הוא שהם מורכבים מחומר חמור יותר. פניהם עשויים להיראות בוגרים או מבוגרים כשהם צעירים, אך ככל שהם גדלים וחולפות השנים, הם נראים צעירים יותר! זהו הפרס שרק המזל השמימי הזה מצפה לאלו שנולדו תחתיו. חיובי נוסף עבור נערת הגדי הוא שונוס, שליט היופי והמקצועות הקשורים ליופי, תמיד יהיה פורה עבורם; סיבה: ונוס הוא כוכב הלכת המועיל ביותר עבור הילדה עם סימן זה עולה בעלייה. הוא שולט בבית החמישי הטריני דרך מזל שור ובבית הזוויתי העשירי דרך מאזניים.

נוכחות האדון העולה שבתאי בבית העשירי בהתעלות עם Yogakaraka ונוס בהחלט מכריזה על לידתה של ילדה יפה להפליא, והציפוי האמיתי על העוגה יכול להיות ההיבט התשיעי של יופיטר שניצב במזל דלי, זה עתה הגיח ממזל גדי, הסימן שבו הוא נופל. אומרים שיופיטר המטוהר הזה חזק יותר מצדק בסרטן – סימן ההתעלות שלו – על ידי כמה אסטרולוגים. זה יכול להוסיף ברק לפנים של הילדה היפה הזו, מלבד לתת לה קול רך. הבחורה הזאת אפילו יכולה לשיר היטב. ההיבט התשיעי הזה על כוכב הלכת החשוב ביותר, נוגה, נוצר מעלוויה יוגהבשיתוף עם האדון העולה, שבתאי יוצר שק יוגה, פועל כמכפיל כוח; יופיטר גם כן אוצ'נאת (אדון המזל שבו כוכב לכת מתעלה, הנה זה דגים) של נוגה, בעוד ונוס עצמה היא אוצ'נאת של שבתאי, כפי שהוא אדון המאזניים. החיבור המשולש הזה ביניהם מביא את המיטב מנוגה ושבתאי.

באופן דומה, נוכחותו של שבתאי בבית הראשון בביתו של מזל גדי, מה שמוביל שק יוגה, שבצדו צדק השנים-עשר במזל שלו, קשת ונוגה בתוספת מרקורי במזל דלי בבית השני הוא גם טוב מאוד. אם במקרה השמש נמצאת בבית השלישי וירח בתולה המלא בבית התשיעי, אז הבחורה הזו תהיה שאין שני לה ביופיה. למעשה, היא יכולה להיות עוד מדונה בהתהוות; ל, lagna כלומר עולה, מוקף על ידי שלושת היתרונות, בעוד האדון שלו במזל משלו. בין היתרונות, ונוס נמצאת רק צעד אחד מהתרוממות רוח; בקיצור הם נותנים כוח עצום לעולה. בנוסף, נוכחותה של השמש בשלישית, השואפת להתעלות בדגים, מול הירח המלא, תהפוך אותה לבתולית צנועה במראה לאורך כל החיים.

נוכחותו של שבתאי בבית השלישי של מזל דגים, מקבל כהיבט של צדק השביעי בהתרוממות הרוח, כשהירח בהתרוממות החמישי והשמש, מרקורי ונוגה בבתי השמיני, התשיעי והעשירי (שמש-ליאו בבעלותו בית; רוממות מרקורי-בתולה; ו-ונוס-מאזניים-בית משלו) בהתאמה יכולים להפוך את הנערה העולה מזל גדי לדגימה יפה במיוחד של האם הטבע.Source by Dhirendra Prasad Kaintholla