רובע חדש, אתה חדש!

רובע חדש, אתה חדש!

ינואר 31, 2022 0 By admin

תשכחו מה קרה מזמן! אל תחשוב על העבר. אני יוצר משהו חדש. הנה זה! האם אתה רואה את זה? שמתי דרכים במדבריות, נחלים בארצות צמאות. כל חיית בר מכבדת אותי, אפילו תנים וינשופים. אני מספק מים במדבריות — נחלים בארצות צמאות לעמי הנבחר. [Isaiah 43:18-20 – Contemporary English Version]

אנחנו רק כארבעה חודשים לתוך 2012, ובכל זאת חלק מהתחזיות, ההצהרות וההצהרות שהושמעו טרם התממשו. אולי יש כאלה שמתלהבים בגלל שהם רואים את ביטויי המטרות שנקבעו. אחרים מתוסכלים כי נראה שהם סובבים את הגלגלים שלהם. אבל יש אחרים שממש כועסים על עצמם בגלל הדברים שנראה שהם לא זזים מספיק מהר עבורם. מרירות, כעס ואכזבות נכנסו פנימה. אפשר לומר, מה עשיתי לא בסדר? אחר עלול להאשים מישהו אחר שלא הגיע ליעדים שלו, לא חיפש בתוך עצמו כדי לראות אם אולי עשה פנייה לא נכונה, אמר מילה שמביסה את עצמה.

זה הזמן לשכוח את מה שקרה ברבעון הראשון של 2012. הפגיעה, האכזבות, העיקולים, החמצות כמעט, מאגר הרכב, מי דיבר עליך, מי אמר מה, איפה אמרו את זה או למה אמרו את זה וכו' אתה כאן – כאן על פי מינוי אלוהי והקצאה אלוהית. כאן כי לאלוהים יש משימה שאתה צריך לבצע – הוא לא סיים איתך. העבר הוא בדיוק זה – העבר.

תשכחו מכל מה שהפריע לכם בעבר ואל תאפשרו לדמיונות הנפש להשאיר אתכם במקום עומד.

תשכחו מהעבר שלכם שאולי הפך למעוז, במיוחד המעוזים שמזכירים לכם כל הזמן את מה שעדיין לא השגתם.

אתה לא יכול לבטל את העבר שלך אז עזוב אותו וחי. כבר לא תוכל לאפשר לעבר שלך לזהם ולשלוט במצב הנוכחי שלך או בעתיד שלך. שוב, זכרו, שהעבר הוא בדיוק מה שהוא אומר- העבר. אי אפשר לעשות כלום בנידון עכשיו. קום, אבק את עצמך וחזור למירוץ. עכשיו זה הזמן לזכור שאתה נוצר כדי להיות מנצח. Winner כתוב עלייך ואתה היחיד שיכול לשנות את המסלול שלך. תפסיק לזהם את חייך בטינה. אל תמחזר רגשות ישנים שוב ושוב. ההווה שלך לא יפאר את אלוהים אם תמשיך לחיות בעבר. היו לך כמה חוויות טובות ברבעון הראשון של השנה. עכשיו זה הזמן שלך לקחת את כל החוויות הטובות האלה מהעבר ולאפשר לה להניע אותך לניצחון הנוכחי שלך. יכול להיות שחווית גם כמה חוויות רעות, תחליט לסיים את מערכות היחסים האלה שממשיכות לפלוט שליליות ונוטות להזכיר לך דברים של פעם.

ברובע החדש הזה התחילו לעטוף את עצמכם בו ולהתקדם ולעשות את העבודות הגדולות יותר שאלוהים תכנן וקבע עבורכם. אתה יצור חדש במשיח ישוע. דע שאלוהים אוהב אותך ולעולם לא יעזוב אותך ולא יעזוב אותך.

אתה החדש תאפשר לך לאמץ את עורות היין החדשים ולשאוף להפוך להיות אתה טוב יותר, ולפאר את אלוהים תוך כדי. השליח פאולוס אמר "ששכח את הדברים שנמצאים מאחור – לחץ לעבר סימן הקריאה הגבוהה. יש לך קריאה גבוהה. ניתנה לך הזכות ללחוץ – לפרוץ. גדול מי שנמצא בך מאשר מי שהוא בעולם. אתה יכול לעשות את זה. כבר הצטיידת לעשות את כל הדברים באמצעות ישו שמחזק אותך. את החדש אתה צריך לאהוב ללא תנאים.

התקדמו אל הדברים הגדולים שאלוהים מצפה לכם. אלוהים רוצה לעשות דברים גדולים בתוכך ובדרכך; עם זאת, הבחירה היא תמיד שלך אם אתה הולך להאמין באלוהים לניצחון בחייך או לא. עתידך בטוח בישוע המשיח.

דעו שחלק גדול מהעתיד שלכם תלוי במה שאתם מדברים עכשיו. היזהר מאוד במה שאתה מדבר בגלל כוח המילה שלך. חייך ימצאו תכלית כשאתה מחפש תחילה את מלכות אלוהים ואת כל הצדיקים שלו וכל שאר הדברים יתווספו לך.

אני מעודד אותך לאמץ את הרובע החדש הזה ואת אתה החדש. אני מעודד אותך להציב דרישה מדבר אלוהים כדי לייצר בחייך.

תפילה: אבא בשם בנך היקר ישוע, אני נותן לך את החופש לפעול בחיי. אני יודע שיש לך תוכניות עבורי והן תוכניות טובות. אני מסתכל קדימה ומחבק את הרבעון השני של 2012 בביטחון ובציפייה גדולה לשיקום למה שנלקח ממני או שוויתרתי בחופשיות, אמן.Source by Donna WilliamsRoss