קריאת פנים בעיניים – אסטרולוגיה עוצמתית

קריאת פנים בעיניים – אסטרולוגיה עוצמתית

March 27, 2022 0 By admin

[ad_1]

אתה יכול ללמוד על מאפייניו של אדם, תכונות אישיות וסודות פנימיים מקריאת פנים. חלקים שונים של הפנים שלנו מייצגים אזורים שונים בחיינו. בתור התחלה טובה, מאמר זה יעביר אותך דרך קריאת פנים בעיניים. העיניים חשובות מאוד שכן הן הדבר הראשון שאנו באים אליו במגע כאשר אנו מסתכלים על פניו של אדם. העיניים מייצגות את המזל של אדם מגיל 35 עד 40. אם מצב העיניים גרוע, אזי חוסר מזל יפול על אותו אדם במהלך טווח הגילאים הזה. לפיכך, חיוני לשמור על עינינו נקיות, להיראות אנרגטיות ולהימנע ממראה חלש וישנוני שכן לעיניים יש תפקיד חשוב בניהול המזל שלנו.

אדם עם עיניים שמוטות או ישנוניות נוטה יותר לא לחיות אחרי גיל 35. אנשים עם עיניים גדולות לעומת זאת, מלאי אהבה וקל להם יותר לזכות בתהילה. בדרך כלל הם אוהבים לדבר ומלאי תשוקה. גברים אוהבים להסתכל על נשים יפות עם עיניים גדולות. עם זאת, קל להם גם להתנתק מהמאהבים שלהם. אנשים עם עיניים קטנות בדרך כלל זהירים יותר ונאמנים למאהבם. יש להם גם כישורים אנליטיים טובים יותר. האדם נוטה לבחון את הפרטים של כל העניינים למרות שאולי העניין אינו חשוב במיוחד.

אחד האזורים החשובים בקריאת פנים בעיניים הוא גם להסתכל על הקשתית של האדם. הקשתית מייצגת את יסוד המים, כלומר את יכולת העושר. אם למישהו יש קשתית גדולה, הוא או היא יכולים ליהנות מעושר מעולה. בדרך כלל הם מציבים לעצמם יעדים גבוהים. הקשתית צריכה לכסות שטח גדול יותר מאשר הסקלרה (לבן העין) והם צריכים להיות מופרדים בבירור. אלה שיש להם יותר סקלרה בהשוואה לקשתית הם בדרך כלל אנשים ששמים את עצמם מעל אחרים. הם בדרך כלל אנוכיים וינסו להשיג את מה שהם מכוונים בכל אמצעי אפשרי. אם הגבול בין הקשתית לסקלרה מופרד בבירור, האדם צריך להיות בחור בר מזל.

עיניים ברורות הן אינדיקציה טובה לכך שבריאותו של אדם איתנה. אדם עם עיניים בולטות יחווה מזל רע בין גיל 35 ל-40. בעלה של גברת שיש לו עיניים בולטות ייתקל גם בהמון כישלונות כשהיא בין 35 ל-40. עיניים דומעות ולחות הן אינדיקציות המאותתות שלאדם עשוי להיות הרבה רומנטיקה והוא עלול ליצור הרבה בעיות בנישואין בגלל מעורבותה ברומנים מחוץ לנישואים. זה גם מצביע על כך שאדם זה הוא מאוד רגשי ועלול להיגרם על ידי נישואיו האומללים שלו.

לסיכום, הדבר החשוב ביותר הוא שאנחנו צריכים לוודא שאין לנו עצבים אדומים בעיניים. זה יבטיח שנצליח בבדיקות, נישואים, ראיונות או הערכת ביצועים. לפיכך, אם אנחנו הולכים לפגישה חשובה, עלינו לוודא כל הזמן שהעיניים שלנו ברורות ורעננות. אנו עשויים לעשות זאת על ידי נשיאת בקבוק טיפות עיניים כדי שהעיניים שלנו תמיד ייראו צלולות ואנרגטיות. אין ספק, שינה מספקת לפני בדיקה, פגישה או ראיון היא הטובה ביותר!

[ad_2]

Source by Cheng Hoe Lee