קביעת בריאות ובעיות באמצעות Zi Wei Dou Shu (ZWDS)

קביעת בריאות ובעיות באמצעות Zi Wei Dou Shu (ZWDS)

פברואר 23, 2022 0 By admin

במאמר הקודם שלי, נגעתי בקביעת בעיות בריאות וייסורים בשיטת האסטרולוגיה הסינית באזי (הידועה גם כ-4 עמודים). כדי לבצע הערכה הוליסטית יותר, נוכל גם להשלים אותה על ידי שימוש בשיטת אסטרולוגיה סינית אחרת בשם Zi Wei Dou Shu (ZWDS).

אנחנו יכולים להתחיל בהערכת הכוכבים בארמון הבריאות. אבל זה לא הכרחי כי המזל של העשור זז כל 10 שנים וארמון הבריאות של העשור יכול להיות כל אחד מהארמון בתרשים Zi Wei Dou Shu. בנוסף, לפעמים זה מופעל על ידי כוכבים שמתנגשים בארמון הבריאות במקום. כדי להבין כיצד כוכבים יכולים להתנגש בארמון הבריאות וכיצד עשור של ארמון הבריאות מתקדם, הקוראים יכולים לבקר בבלוג או בפורום שלי כדי לקרוא ולשאול.

בוא נתחיל עם הרוצח הכי מפחיד, סרטן. סרטן מופעל בדרך כלל על ידי כוכב ליאן ג'ן או כוכב טיאן טונג ב-ZWDS, אך הם חייבים להיות מלווים בכוכב הואה ג'י. כאשר אחד מהכוכבים הללו מופעל בו-זמנית עם Wu Qu, אנו יכולים לחדד אותו עוד יותר כסרטן האף או סרטן השד.

באשר לדום לב או למחלות הקשורות ללב, הוא מופעל בדרך כלל על ידי כוכב הטאי יאנג (הידוע גם כשמש) בעוד שיתר לחץ דם ושבץ סובבים בדרך כלל סביב כוכב טיאן ג'י. מחלות הקשורות לכבד ולמרה יראו בדרך כלל את ההפעלה של טיאן ג'י וטאן לאנג מככבים. בעיות במערכת העיכול הן בדרך כלל תוצאה של כוכב Ju Men, Tian Liang או Zi Wei. פציעות יהיו בדרך כלל תוצאה של להב העז וכוכב טיאן שינג.

ובכן, מה לגבי מחלות מין מודרניות כולל HIV ואיידס? הם בדרך כלל תוצאה של הפעלת Tan Lang ו- Lian Zhen בו זמנית. לפיכך, כל קורא עם שני הכוכבים ממוקמים יחד צריך לדאוג לא לעסוק במין מזדמן. לילה אחד של להשתולל יכול להיות קטלני!Source by Ken Toh J