פנג שואי וימי הכסף המזל שלך

פנג שואי וימי הכסף המזל שלך

פברואר 12, 2022 0 By admin

יש מרכיב אסטרולוגי בפנג שואי שבו בית שטוב לאדם אחד אולי לא מתאים לאחר. לדוגמה, בית שיושב בכיוון הנמר של E/NE מגנטי (כ-60 מעלות), אינו בית כל כך טוב למי שנולד בשנת השור. זה יכול להקשות עליהם להתחתן או להישאר נשואים עם אוריינטציה מסוג זה. המזלות הסינים קשורים הן לתזמון והן לכיוונים.

בחזרה לעיתוי: אפילו ביום שבו מישהו מתקין את התרופות שלו או מבצע שינויים פיזיים בבית או בנוף שלו, יהיו כמה ימים שעדיף לבחור מהם, בהתבסס על שנת הלידה של ראש משק הבית.

יום הכסף המזל לו קון (loo choon) חוזר על עצמו כל 12 יום מכיוון שהוא מתאם למזל סיני. אנשים רבים יודעים שכל שנה מתוארת על ידי גלגל המזלות הסיני, ובכל זאת, אלא אם כן אתה באמת לומד אסטרולוגיה סינית, אולי אינך יודע שכל חודש, יום ואפילו שעה מחולקים גם לשנים עשר המזלים הללו. השעה הסינית היא למעשה שעה כפולה, כך שזה משתלב בצורה מושלמת עם מחזור 24 השעות שלנו. לדוגמה, 23:00 עד 01:00 היא שעת החולדות.

יום הכסף המזל של לו קון משמש בדרך כלל כיום טוב להרוויח כסף, לקחת סיכונים פיננסיים, לחתום על חוזים או לעשות כל דבר שיש לו השלכה כספית. אני משתדל להקים את השיעורים שלי ביום לו קון שלי, בכל הזדמנות אפשרית ומעשית. אחוז ההצבעה בדרך כלל טוב יותר באותם ימים.

שאלה נפוצה שנשאלת אותי, היא מדוע יום הכסף המזל אינו זהה עבור אנשים שנולדו מאותו מזל. הסיבה שבדרך כלל זה לא המקרה, היא בגלל שיום לו קון עבור כל אדם מבוסס לא על המזל הסיני שלו, אלא על הספרה האחרונה של שנת הלידה. זו תהיה שנת לידה המסתיימת ב-0 עד 9, אז זהו מחזור חוזר של 10 שנים, שנקרא השנה גזע באסטרולוגיה סינית.

ועם האפליקציה המיוחדת הזו שנקראת Lu Cun Lucky Money Day, לא כל המזלות הסינים מיוצגים. חלק מהסימנים אפילו מכפילים את עצמם. לדוגמה, מי שנולד בשנה שמסתיימת ב-7 או 9 יחלקו את אותו יום מזל מזל, שהוא יום הסוס. ברור שאדם שנולד בשנת 1977 ואדם שנולד בשנת 1979 אינם אותו מזל סיני שנתי.

המזלות חוזרים על עצמם כל 12 שנים, לא עשר שנים. אז כאן יש את הפער. הפעם היחידה שתהיה לך אדם עם אותו יום כסף לאקי כמו אדם אחר עם אותו מזל, היא כאשר שנות הלידה שלו מתחלקות באותה מידה ב-10 וגם ב-12. לדוגמה, לאנשים שיש הפרש של שישים שנה בגילם יהיו אותו מזל גלגל המזלות הסיני ואותו יום כסף מזל כי 60 מתחלק ב-10, 6 פעמים. ו-60 מתחלק ב-12, פי 5. אדם שנולד ב-1901 וב-1961 שניהם נולדו בשנת השור ולשניהם יש את אותו יום כסף מזל, כי שנת הלידה שלהם מסתיימת ב-"1". כל אלה ששנות הלידה שלהם מסתיימות ב-1 (1941, 1951, 1961, 1971 וכו') חולקים את אותו יום כסף מזל שהוא יום התרנגול.

שאלה דומה עולה עם אנשים שהם טריגרם אישי מסוים (aka ming gua), אבל סימן גלגל המזלות הסיני שונה ממישהו מאותה טריגרם. הסיבה לכך היא שאנו משווים כעת מחזור חוזר של 12 שנים למחזור חוזר של 9 שנים. מישהו שנולד ב-1961 הוא הטריגרמה של Zhen Wood וגם שור (ענף שנה) ב-Ba Zi (אסטרולוגיה סינית). אבל ב-Ba Zhai (בית הספר שמונה אחוזות), האנשים האחרים היחידים שהם ז'ן טריגרם וגם שוורים, הם אלה עם שנות לידה שמתחלקות באותה מידה ב-9 ו-12. דוגמה אחת היא טווח 36 השנים בין שנות הלידה. המספר 36 מתחלק פי 4 ב-9 ו-3 פעמים ב-12.

המשמעות היא שפנג שואי משתמש ביותר ממערכת אסטרולוגיה אישית אחת אחרת בביקורת, או לפחות כך צריך. את זכאית לניתוח מותאם אישית, המתחשב ב"נתוני הלידה" של ביתך (שנת בנייה) וכן את נתוני הלידה האישיים שלך יחד עם בני משפחתך. הקואורדינטות של זמן ומרחב הן המרכיבים החיוניים בהערכה נכונה ומקיפה.

כאשר אתה קובע את יום הכסף המזל של Lu Cun משלך, אנא דע כי לוח השנה הסולארי הסיני מתחיל ב-4 או 5 בפברואר של כל שנה בלוח השנה המערבי. זה אומר שמי שנולד מה-1 בינואר-3 או 4 בפברואר (חייבים לבדוק את השנה המדויקת), אז אתה מבוגר בשנה בסטנדרטים האלה. לדוגמה, מישהו שנולד ב-27 בינואר 1967 ייחשב יליד 1966 ואז יסתכל על 6 הספרות עבור יום הכסף המזל שלו.

ימי כסף של מזל לשנים שמסתיימות ב-0=ימי קוף, שנים שמסתיימות ב-1=ימי תרנגול, שנים שמסתיימות ב-2=ימי חזיר, שנים שמסתיימות ב-3=ימי חולדה, שנים שמסתיימות ב-4=ימי נמר, שנים שמסתיימות ב-5=ארנב ימים, שנים המסתיימות ב-6 או 8 =ימי נחש, שנים שמסתיימות ב-7 או 9=ימי סוס. כדי לדעת מתי מתרחשים ימים אלה, אתה צריך להשיג לוח שנה סולארי סיני עדכני.Source by Kartar Diamond