פנג שואי ובא זי – מחלפי המשחקים בחיים

פנג שואי ובא זי – מחלפי המשחקים בחיים

פברואר 26, 2022 0 By admin

מה זה פנג שואי?

פנג שואי הוא תרגול של רתימת האנרגיה (Qi) בסביבה וליישר אותה עם הגוף והנפש שלך. היישור מבוסס על כיוון הפנים והישיבה של הבית שלך בהתאם לבית הספר של הפנג שואי שמלמדים אותך.

הבית שלך יכול להיות פונה לכיוון שהוא משמח או לא משמח. אם הבית פונה לאזור ליקוי מים טבעי כמו אגם או בריכה מעשה ידי אדם, זה מבטיח בתנאי שהמים נקיים ולא מזוהמים. אם אתה יכול למצוא בית שיש לו נוף חיובי כל כך, אתה צפוי לצ'י ממריץ שמעצים אותך לחיות בהרמוניה עם הטבע. בית כזה מביא שגשוג לדיירים.

במחקר של פנג שואי, דיירי הנכס יכולים לנקוט בצעדים הנכונים כדי ליהנות מתכונות טובות או רעות המקיפות מקום מגורים. אם אתם נתקלים במבנה שלילי שהעמיד את הנכס שלכם בפני אנרגיה רעה, כדאי ללמוד את הטכניקות של הפנג שואי כדי לעקוף את ההשפעות השליליות שלו או לפחות למתן את ההשלכות הקשות על הדיירים. האנרגיה הרעה עלולה לגרום לבריאות ולחוסר מזל במונחים של מערכת יחסים, קריירה, עסקים ועושר.

הנפש והגוף מושפעים כאשר בית פונה לכיוון לא משמח כגון הר סלעי, נחל זורם, כביש מהיר סואן או קצה גג חד של הבית השכן. הטכניקות הנכונות לפריסה תלויות בכל תכונה שלילית שהבית נחשף אליה. לדוגמה, אם הבית פונה להר סלעי, על דיירי הנכס לשקול מעבר דירה שהוא המפנה הטוב ביותר. אתה עדיין יכול לנקוט בפעולה כדי להימנע מלפנות אל ההר הסלעי על ידי יישור חזית הבית מחדש, אבל זה יהיה כרוך בשיפוץ המוני.

מה זה בא זי?

Ba Zi הוא התרגול של ניתוח זרימת האנרגיה במפת הלידה שלך בהתאם לאלמנטים שלך. לכל אחד מאיתנו יש 5 אלמנטים השולטים במפת הלידה שלנו שנגזרת מתאריך הלידה שלנו. על ידי מידע על תאריך ושעת הלידה של אדם, אמן באמנות עתיקה זו יכול לפענח את האינטראקציה בין 5 האלמנטים כדי לפתוח את המזל של אדם.

5 האלמנטים המרכיבים מפת לידה הם עץ, אש, אדמה, מתכת ומים. לכל אחד מהיסודות הללו יש קוטביות המכונה יין ויאנג. האופן שבו אנרגיות יסוד אלו קובעות את מהלך גורלו של אדם תלוי בגורמים רבים. בעיקרו של דבר, הגורמים שנכנסים לתמונה הם החוזק והתועלת של האלמנטים.

יש גם את 12 סימני החיות האופייניים שהם עמוד התווך של האסטרולוגיה הסינית. כל שלט בעל חיים נושא עמו סוגים שונים של אלמנטים. סימני החיות מיושרים במפת לידה לפי העמודים שמפורקים לפי הגבעולים והענפים.

מכאן שמפת הלידה הבנויה על פי שיטת בא זי ידועה גם כארבעת עמודי הגורל. העמודים כוללים את השנה, החודש, היום ועמוד השעה. יחד, עמודים אלו מתווים את אורך חייו של אדם מלידה ועד מותו.

אם אתה מעוניין לדעת כיצד תוכל לטפל בצ'י שלך עם פנג שואי ולמצוא את המזל שלך עם Ba Zi, אנא בקר באתר האינטרנט שלי בכתובת https://bazidestiny.yolasite.com/mind-your-qi.php. אני אלמד אותך מיומנויות מעשיות וקלות לשימוש במטאפיזיקה סינית שקשה למצוא באינטרנט.Source by Alvin Yap