ענקי ויקינג עם ראש אדום נמצאו קבורים בנבאדה

ענקי ויקינג עם ראש אדום נמצאו קבורים בנבאדה

ינואר 28, 2022 0 By admin

מומיות ענק עם ראש אדום

כשאתה קורא את המאמרים האלה אתה לא צריך להאמין או לא להאמין בהם. כנסו לרשת ותגלו בעצמכם.

יש כל כך הרבה מידע וחפצים המוכיחים שהוויקינגים היו כאן בשנת 1000 לספירה שאתה תוהה למה זה מוסתר מאיתנו. לך לברר. כל מה שאני יכול לעשות זה לכוון אותך בכיוון הנכון.

אגדות האינדיאנים הפיוטים של צפון מערב נבאדה תועדו ב-1883 ב"חיים בין הפיוטים", מאת שרה ווינמוקה הופקינס. אגדות של ענקים אדומי שיער ותעלומות רוניות כתובות על סלעים.

המוזיאון של האינדיאנים האמריקנים, פו חיסל את הראיות. חלק מהראיות: שלד בגובה תשעה מטרים נמצא במערה ליד אגם הפירמידה. אחד שמונה וחצי רגל במיטת אגם הומבולדט. אחד שבעה רגל, שבעה סנטימטרים בחוות פרידמן. אחד תשע וחצי או עשרה רגל אפשריים באגם ליד טרויה.

הם אולי לא ענקים אבל הם בהחלט ויקינגים. ויקינגים זיווגו זכרי אלפא עם נקבות אלפא כדי לייצר לוחמים בגודל ענק. הם טיילו וחקרו בקבוצות קטנות של כשלושים לוחמים. הם השתמשו בספינות הדרקון הצרות שלהם כדי לנסוע בנהרות פנימה. שלושים איש הספיקו כדי להעביר את ספינתם על פני היבשה. זו הסיבה שאנו מוצאים רק שלד אחד בזמן חקירת הוויקינגים הללו.

אגב, השיער של המומיות שנמצא בקולקציית Ried הוא בצבע אדום-חום. יש חוסר עניין ברור בקביעת עובדות על הענקים אדומי השיער.

במוזיאון לאווויק לאנתרופולוגיה, בברקלי קליפורניה, המומיות הענקיות שעליהן דיברו במאמר זה נשלחו ונעלמו. רק שלוש מומיות כולן מתחת למטר וחצי מוצגות בתערוכה. מה קרה לענקים האדומים? מה קורה?Source by Ellis Peterson