סימנים קרדינליים של גלגל המזלות

סימנים קרדינליים של גלגל המזלות

ינואר 16, 2022 0 By admin

המילה 'קרדינל' באה מהלטינית 'קרדו', שמשמעותה ציר. כאשר אנו משתמשים במילה 'קרדינל' בכל הקשר, אנו מתייחסים תמיד למשהו מהותי, מהותי, שבלעדיו הדברים לא היו אפשריים. משמעות השורש של מילה זו היא למעשה די מטעה בכל הנוגע להבנת טבעם של המזלות שאנו מכנים "קרדינל".

הסימנים הללו, והאנרגיות שלהם, אינן חשובות או יסודיות יותר, בכל הנוגע לתפקוד היקום, מאשר סימנים משתנים או קבועים. מה שהופך את הסימנים הללו לייחודיים ומיוחדים הוא אנרגיית הפעולה והיזמה שלהם.

המזלות מייצגים את 4 היסודות הקלאסיים: אש, אדמה, אוויר ומים. בין כל אלמנט יש סימן קרדינלי אחד, אחד קבוע ואחד ניתן לשינוי. הסימנים הקרדינליים, תוך שהם נשארים נאמנים לטבעם, מבטאים את האנרגיות היסודיות שלהם בצורה דינמית. סימנים קרדינליים מביאים חניכה, אנרגיה לינארית ותוקפנות. כאשר כוכבי לכת נמצאים בסימנים קרדינליים, הם מתנהגים ומשפיעים עלינו באופן שמעודד ודוחף אותנו לפעולה.

כשהכל ילך כשורה, האנרגיות הקרדינליות יזיזו אותנו לגבהים גדולים של הצלחה, אבל הן עלולות לגרום לטיפשות ולחוסר מזל. מכיוון שכוכבי לכת אינם יכולים לגרום לנו לעשות דבר, (יש לנו את המוח והנחישות שלנו לכך), השפעתם מורגשת בנטיות. אנרגיות פלנטריות נותנות תמיכה לסוגים שונים של פעולות בהתאם לאופי ולאופן שלהן.

במילים פשוטות, בהתאם למיקומם במפת הלידה, כוכבי הלכת בסימנים קרדינליים מגדילים את המאמצים שלנו או הקצרים שלנו באזור שבו הם שולטים. אנשים עם סימנים קרדינליים בעלייה הם בדרך כלל גלויים ובטוחים בעצמם, אבל הם יכולים להיות שתלטן וממש תוקפניים לפעמים. כוכבי לכת במזלות טלה, סרטן, מאזניים וגדי נותנים לנו כוח נפץ להתחיל וליזום משהו, אבל לא את הסיבולת הדרושה כדי להביא את הפרויקט לפועל.

אם התמזל המזל שיש לנו מפת לידה מאוזנת היטב, אנו מקבלים אנרגיות פלנטריות תומכות עבור סיבולת מכוכבי לכת בסימנים קבועים, וגמישות מכוכבי לכת בסימנים משתנים. למרות שאנרגיות קרדינליות לבדן אינן מספיקות להצלחה, עדיין חשוב היכן שהבתים הללו נופלים בהורוסקופ של אדם כדי להבין טוב יותר את אישיותו של האדם. ירח, שליט הנפש, בסימן קרדינל מראה חשיבה חדשנית וגם מוח חוקר. מאדים, כוכב הלכת הלוחם בסימנים קרדינליים מראה לעתים קרובות יכולת אתלטית ותחרותיות בספורט. ונוס, כאשר הוא חדור באנרגיות קרדינליות הופך אדם לנגיש ונוח בחברות ובמערכות יחסים, בעוד מרקורי מביא את העסקים והתקשורת לקדמת הבמה.

כשזה מגיע למעבר של כוכבי הלכת דרך גלגל המזלות, טלה, סרטן, מאזניים וגדי מסמנים זמנים תומכים ומשמחים להתחלות חדשות. פתיחת עסק חדש, פתיחת חנות, השקת פרויקט חדש, הצגת מוצר חדש הן הפעילויות שבאמת יכולות להפיק תועלת מאנרגיות היוזמה. כאשר כוכבי לכת מעבירים את הסימנים הללו, נראה כאילו היה לנו מנוע נוסף להמראה של הפרויקטים שלנו. יש גם תחושה כללית של התלהבות והתרגשות, כך שלא רק התוכניות שלנו מתחילות נפלא, אלא שאנחנו גם מרגישים את האנרגיה הזו בגוף ובנשמה.Source by Zour Gold