סימנים קבועים של גלגל המזלות – מדוע הם חשובים להצלחה ואושר?

סימנים קבועים של גלגל המזלות – מדוע הם חשובים להצלחה ואושר?

פברואר 13, 2022 0 By admin

הן באסטרולוגיה הוודית והן באסטרולוגיה המערבית, הסימנים האסטרולוגיים מסווגים כקרדינלים, קבועים או משתנים. מכל יסוד, אש, אדמה, אוויר ומים, סימן אחד יהיה קרדינלי, אחד קבוע ואחד ניתן לשינוי. ללא קשר ליסוד ולאופי המיוחד של הסימנים האסטרולוגיים הללו, יש בהם משהו בעצם או קרדינלי, או קבוע או משתנה. בואו נסתכל על הסימנים הקבועים של גלגל המזלות. מה כל כך "מקובע" בהם וכיצד הם משפיעים על חיי היומיום שלנו?

מזל שור, אריה, עקרב ודלי מתעלים את האלמנטים שלהם בצורה יציבה, יציבה, מתמשכת, אפשר לומר "קבוע". כאשר כוכבי לכת נמצאים בסימנים אלה, תחומי החיים שהם שולטים בהם יאופיינו בטבע הבלתי משתנה הזה. אנחנו רוצים יציבות, אמינות וביטחון. זה לא אומר כמובן שאדם עם כוכבי לכת בסימנים קבועים לא יכול להיות הרפתקני ומרגש. זה פשוט אומר שתחומי החיים שנשלטים על ידי כוכבי הלכת האלה יהיו הכל על בטיחות, והצד האמיץ, החדשני והמטורף של האדם הזה יופיע בהיבטים אחרים.

למשל, אנשים שיש להם שלטים קבועים בבית ז' שלהם יהיו בדרך כלל נאמנים ונאמנים לבני זוגם ויצפו מהם לאותו דבר, שכן בית ז' הוא בית הנישואין והשותפויות. כך בא לידי ביטוי הטבע הקבוע של מזלות אלו. יחד עם זאת, אותו אדם עשוי להיות כוכב מאדים הלוחם בסימן קרדינל, מה שהופך אותו ליוצא דופן, הרפתקני ופעיל מאוד.

הדבר המעניין לציין הוא שתלוי באילו בתים שולט מאדים, גישה זו של נטילת סיכונים תופיע באותם אזורים, בעוד האופי הקבוע של הבית השביעי יישאר על כנו. מכיוון שכל אחד מכוכבי הלכת משפיע עלינו בצורה שונה, כאשר הם נמצאים בכל אחד מהסימנים הקבועים, זה בדרך כלל אומר יציבות, יציבות אך גם פוטנציאלית, סטגנציה.

לפעמים זה חדשות טובות, אבל במקרים מסוימים זה יכול להיות לא נעים. מרקורי הנע במהירות, כוכב התקשורת, המסחר ותזרים המזומנים, אומלל בעליל בסימנים קבועים. מכיוון שכל הפונקציות של מרקורי דורשות מהירות להצלחה, במהלך המעבר של מרקורי בשלטים קבועים אנו חווים לעתים קרובות שהמשא ומתן העסקי שלנו נמשך זמן רב מהצפוי, המכירות יורדות, אפליקציות רשמיות נתקלות במחסומים, אפילו התקשורת האישית שלנו עשויה להיראות פחות חלקה וקלה מהרגיל.

הלקח האולטימטיבי של אסטרולוגיה הוא שאנחנו לא יכולים להתרחק מההתאמות הפלנטריות, לא משנה כמה ננסה. יש אנשים שמרגישים שאסטרולוגיה מזיקה, מכיוון שהיא מעודדת פטליזם, אבל שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. אמנם אנחנו צריכים לקבל שלעמדות פלנטריות מסוימות תהיה השפעה נתונה, אבל הכוח לעבוד את זה לטובתנו שלנו נמצא בתוכנו.

אסטרולוגיה יכולה לעזור לנו בהגברת המודעות העצמית על ידי זיהוי הצרכים, הכישרונות וההזדמנויות המסוימות שיש לנו בתחומים שונים בחיינו, בעוד שידע והבנה של מעברים פלנטריים בסימנים קבועים יכולים באמת לתת יתרון לתכנון קפדני קדימה בעסק שלנו, מקצועי חיים, השקעות ואפילו ענייני משפחה פרטיים.Source by Zour Gold