סודות האסטרולוגיה הקרמית – משימות קרמיות

סודות האסטרולוגיה הקרמית – משימות קרמיות

מרץ 3, 2022 0 By admin

תהיתם פעם למה אתם בחיים? מה אתה אמור להשיג עם החיים האלה? אסטרולוגיה קארמית חושפת את התוכנית שעשית ברמת הנשמה להתקדם במסע הרוחני שלך בחיים שאתה מנהל כרגע.

כאשר אתה מת, לאחר תקופה של מנוחה אתה מוכן לקחת גוף אנושי ולהמשיך בהתפתחות הרוחנית שלך. באותו זמן אתה סוקר את חייך האחרונים ואת נקודות השיא של כל חיים אחרים שניהלת. אתה מקטלג את הברכות וההתחייבויות הקרמתיות שלך. אתה שם לב לרשמים הקרמתיים שעומדים בדרכך. אתה מבחין במשימות קארמתיות שעבדת עליהן במשך תקופות חיים רבות אך עדיין לא השלמת.

ואז אתה מקבל החלטות לגבי החיים שאתה עומד לחיות. אתה מחליט אילו כישורים אתה רוצה שיעמדו לרשותך. אתה מבין אילו חובות קארמתיים אתה רוצה למלא. אתה בוחר על אילו דפוסים קארמתיים אתה רוצה להתגבר. אתה מחליט איך להתמודד בצורה הטובה ביותר עם העסק הלא גמור שלך. אז אתה בוחר מתי והיכן להיוולד כדי לשקף בצורה הטובה ביותר את ההחלטות האלה.

מתי ואיפה אתה נולד קובע איך נראית מפת הלידה שלך באסטרולוגיה קארמית. המיקום של כל כוכב לכת, המזל שנמצא באופק כשאתה נולד, והאינטראקציות בין כוכבי הלכת, כולם נותנים לנו מידע על הבחירות הקרמתיות שעשית עבור הגלגול הזה. פירוש נכון של התרשים שלך נותן לך התחלה במסע הרוחני שלך.

תארו לעצמכם איך זה ירגיש לדעת רק אחת מהמשימות הקרמתיות העיקריות שהצבתם לעצמכם. האם אתה מוכן להתקדם אל האור? למד את סודות מפת הלידה שלך והאיץ את הצמיחה הרוחנית שלך היום.

זכויות יוצרים © 2010 דיאן מהיר.Source by Diane Fast