סוגי ניבוי שכדאי לדעת עליהם

סוגי ניבוי שכדאי לדעת עליהם

ינואר 20, 2022 0 By admin

גילוי עתידות הוא תרגול של חיפוש ידע באמצעים על טבעיים (יש שיגידו נפשית). המשמעות המילולית של המילה היא "לתת לתחום האלוהי להתגלות". תרבויות לאורך כל ההיסטוריה עסקו באינספור שיטות לחזות את העתיד, להשיג ידע וחוכמה, ולתקשר עם מחוזות מעבר לגשמיים כדי לקבל פרספקטיבה על הכאן והעכשיו.

מדיומים של ימינו, אנשים קדושים וחוקרי עתידות מכל הסוגים עדיין משתמשים בטכניקות עתידות עתיקות ואפילו מודרניות כדי להציץ במחוזות הבלתי נראים. כולם פועלים בדרכים שונות כדי להעביר מידע בין הממדים, אבל המשותף לכולם הוא שהם בסך הכל כלים, באותה מידה שטלפון הוא כלי להעברת תקשורת בין אנשים במקומות מרוחקים.

קלפי טארוט

קריאת קלפי טארוט היא אחד מכלי החיזוי הפופולריים והנפוצים ביותר עד היום ונכללת בקטגוריית ניבוי הנקראת קרטומאנסיה (ניחוש באמצעות קלפים). עם ההיסטוריה שלו באירופה של ימי הביניים, קלפי טארוט היו במקור משחק קלפים שהתפתח למערכת של ניחוש. זה עובד על ידי שיקוף האנרגיה של האדם המייעץ בקלפים. נשאלת שאלה (זו לא צריכה להיות שאלת כן או לא) והקורא מניח את הקלפים בתבנית מסוימת (ויש הרבה בהתאם לסוג הקריאה).

אילו קלפים עולים באיזו עמדה, והאם הם צד ימין למעלה או לא קובעים כיצד זה יתפרש. קורא טוב המיומן בטארוט יבין את הניואנסים העדינים יותר בסמליות התמונות. לדוגמה, קלף המוות אינו מבשר בהכרח שמישהו הולך למות, אלא לעיתים קרובות מסמן משהו נוסף בנוסח השינוי האישי.

אסטרולוגיה – ישנם מספר סוגים של אסטרולוגיה.

הידועות ביותר הן אסטרולוגיה מערבית ואסטרולוגיה סינית. המילה "אסטרולוגיה" נגזרת מהמילים היווניות "אסטרון" (שפירושו כוכב) ו"לוגוס" (ללימוד). אסטרולוגיה היא חקר מיקומם של הכוכבים וגופים שמימיים אחרים בכל רגע נתון בזמן והקשר שלהם והשפעתם על חיי אדם. רוב האנשים מכירים את האסטרולוגיה בצורה של הורוסקופים יומיים, אבל למעשה יש הרבה יותר בלימוד האסטרולוגיה מזה.

נקודת ההתחלה של כל קריאה אסטרולוגית אישית היא מפת הלידה. זה מתאר היכן היו כל הגופים השמימיים הרלוונטיים ביותר בזמן לידתך. סימן השמש שלך עשוי להיות האנרגיה הדומיננטית בחייך, אך מיקום הירח וכל הכוכבים וכוכבי הלכת מתארים גם דפוסי אנרגיה משמעותיים שיכולים להשפיע על המאפיינים של מזל השמש. זו הסיבה שחשוב לערוך מפת לידה אם אתה הולך לעשות קריאת אסטרולוגיה, וכל אסטרולוג טוב יגיד לך את זה.

קְרִיאָה בְּכַף הַיָד

אומנות קריאת הידיים, הידועה גם ככירומציה, היא אחת הצורות העתיקות ביותר של ניבוי עתידות. יש ויכוחים אם כף היד היא שיטת ניחוש לניחוש או לא. למרות שזו יותר טכניקה להערכת אישיות, ישנם אלמנטים שבאמצעותם קוראי כף היד יכולים לחזות את העתיד. בניגוד לדעה הרווחת, כף היד כוללת יותר מסתם לימוד קווי כף היד. קורא כף היד מסתכל גם על דברים כמו ציפורניים, צמיחת שיער וצבע ומרקם העור.

שורשיו של כף היד הקלאסית ביוון העתיקה. היד הדומיננטית תעביר קבוצה מסוימת של משמעויות ואילו היד הלא דומיננטית תעביר אחרת, וזה תלוי באיזו בית ספר לכף היד לימדו אותו. כמה מהמרכיבים הנפוצים ביותר בקריאת כף היד הם הסתכלות על קו החיים, קו הלב וקו הראש, שהם שלושת הקווים הדומיננטיים ביותר בכף היד.Source by Carlos Suarez