ניתוח תאימות של גלגל המזלות הסיני לאהבה

ניתוח תאימות של גלגל המזלות הסיני לאהבה

ינואר 26, 2022 0 By admin

קראת על שימוש בנומרולוגיה הודית ואסטרולוגיה מערבית לניתוח תאימות אהבה. היום תלמד כיצד לנתח תאימות אהבה באמצעות 12 החיות של גלגל המזלות הסיני ועד כמה השיטה הזו מדויקת.

לפני שאתחיל בשלבים של ניתוח תאימות אהבה דרך המזלות הסיניים, הרשו לי לספר לכם את הסיפור של איך נוצרו 12 החיות…

לפני זמן רב, קיסר הירקן בגן עדן רצה למצוא 12 בעלי חיים לייצג בכל שנה. הוא התחיל במירוץ בין כל החיות. 12 הראשונים שהגיעו לגן עדן יזכו לשלוט בכל שנה. כשהחיות ידעו על הגזע הזה, כולם התחילו לעשות את דרכם לגן עדן.

החתול והעכברוש היו פעם חברים טובים. החתול ביקש מהחולדה להעיר אותו למחרת, כדי שיוכלו לצאת לדרך יחד. העכברוש התעורר מוקדם, מרגיש מאוד נרגש, הוא שכח להעיר את החתול.

בדרכו לגן עדן, החולד פגש את השור. מתוך ידיעה שהוא יכול למנף את השור, הוא ביקש מהשור טרמפ. בתמורה, הוא יעזור לשור לשמור על סכנות כלשהן במהלך המסע הארוך. ,בהיותו בחור נעים ונוח הסכים לבקשת החולדה.

לאחר שהגיע לגן עדן, העכברוש קפץ מראשו של השור והפך לחיה הראשונה של גלגל המזלות הסיני. למרות שזה היה מאוד לא הוגן עבור השור, הוא לא החזיק את זה נגד החולדה. למעשה, הוא היה שמח בשביל השור. חולדה על היותו מספר 1.

השור הפך למספר 2.(זה כנראה מסביר למה אנשים חולדות ושור מסתדרים טוב מאוד). בזה אחר זה, החיות האחרות נכנסו בזה אחר זה. עד החזיר, שהוא החיה ה-12 והאחרונה.

ברגע זה…החתול התעורר. כשהוא גילה שהחולדה עזבה בלעדיו, הוא רתח. כדי להחמיר את המצב, החולדה הייתה מספר 1. החתול נשבע שהוא יסיר את עורו של העכברוש בחיים אם הוא ראיתי אי פעם את החולדה. מה שמסביר מדוע חתולים תופסים חולדות בימינו הנוכחי.

עכשיו, איך כל זה קשור להווה?

כל אחת מ-12 החיות שולטת בשנה. לדוגמה, אם אתה נולד בשנת 2007, אתה נולד בשנת החזיר. יהיו לך הרבה מאפיינים של החזיר. לאחר מכן, אפרט את כל 12 החיות והן שלהם להזמין.

מקום ראשון הוא העכברוש.

2 הוא השור.

3 הוא הנמר.

הרביעי הוא הארנב.

החמישי הוא הדרקון.

6 הוא הנחש.

7 הוא הסוס.

8 היא העז.

9 הוא הקוף.

10 הוא התרנגול.

ה-11 הוא הכלב.

12 הוא החזיר.

בהתבסס על תאריך הלידה שלך, אתה יכול לקבוע מהו המזל הסיני שלך ותחת איזה חיה אתה נולד. אם אתה מתקשה לגלות באיזה סימן חיה אתה נולד, אתה יכול לבדוק מהאינטרנט. יש כמה אתרים מה שמאפשר לך להזין את תאריך הלידה שלך וחוזר עם המזל הסיני שלך.

לאחר מכן, תלמדו על הזיקה בין כל מזל… ישנם 2 סוגי זיקה, הראשון הוא קבוצת הזיקה והשני הוא זוג הזיקה.

קבוצת הזיקה מורכבת מ-3 בעלי חיים. יש 4 קבוצות בסך הכל. הנה הם…

קבוצה ראשונה: חולדה, דרקון וקוף.

קבוצה שנייה: שור, נחש ותרנגול.

קבוצה שלישית: נמר, סוס וכלב.

קבוצה רביעית: ארנב, עז וחזיר.

לגבי זוג הזיקה, יש 6 זוגות. הנה הם…

1. חולדה ושור.

2.נמר וחזיר.

3. ארנב וכלב.

4.דרקון ותרנגול.

5.נחש וקוף.

6. סוס ועז.

אתה תמיד צריך לבחור בן זוג מקבוצת הזיקה. הבחירה השנייה שלך היא מצמד הזיקה. לדוגמה…

אם אתה נולד בשנת עכברוש, אתה צריך לחפש בן זוג שנולד בשנת הדרקון או שנת הקוף. אם לא, מישהו שנולד בשנת השור גם טוב בשבילך.

כלומר לסימנים התואמים. עכשיו תלמדו על הסימנים שאינם תואמים. סימנים לא תואמים נקראים גם סימנים מתנגשים. הם נמצאים זה מול זה. הנה הם…

1. עכברוש מתנגש עם סוס.

2. שור מתנגש עם עז.

3. נמר מתנגש עם קוף.

4.התנגשות ארנב עם תרנגול.

5. דרקון מתנגש עם כלב.

6. נחש מתנגש עם חזיר.

בהתבסס על המידע שלמעלה, אתה לא צריך לחפש בן זוג שנולד תחת שלט שמתנגש עם שלך.

שיטה זו של ניתוח תאימות אהבה היא כללית למדי. אתה בטח תוהה… מה לגבי אותם סימנים שאינם מתנגשים או בזיקה, כיצד לאמוד את התאימות שלהם? דרך לעשות זאת היא להשוות את האישיות של שני הסימנים ואז לנתח משם .אבל זה לא מדויק.

זה גם לא נכון לומר שלזוגות עם סימנים מתנגשים לא תהיה מערכת יחסים מתמשכת. נתקלתי במספר מהם שיש להם סימנים מתנגשים. אבל הם עדיין מאוד אוהבים. לשיטה הזו יש רק 65% דיוק.

אבל לא הכל אבוד. אתה עדיין יכול להשתמש בידע הזה כדי לארח חברים חדשים שאתה פוגש במפגשים חברתיים.Source by Marco Chong