נומרולוגיה של מכת קנדי ​​ורצח JFK

נומרולוגיה של מכת קנדי ​​ורצח JFK

פברואר 19, 2022 0 By admin

הוא היה צעיר, עשיר, דינמי וכריזמטי – מלך קמלוט איקוני מודרני שמותו הטראגי יתאים לדרמה שייקספירית. הגבר הצעיר ביותר שנבחר אי פעם לנשיאות ארצות הברית של אמריקה בגיל ארבעים ושלוש, הוא גם היה הצעיר ביותר שמת (whitehouse.gov). המפקד העליון ה-35 של אמריקה, הוא היה ג'ון פיצג'רלד קנדי, הידוע בעיקר בראשי התיבות שלו, JFK. קנדי נרצח ביום שישי, 22 בנובמבר 1963 בדיילי פלאזה, דאלאס, טקסס בשעה 12:30 בערב (ויקיפדיה), לכאורה בידיו של החמוש הבודד לי הארווי אוסוולד, למרות שתיאוריות קונספירציה עדיין רבות בשפע עד היום ואינן מכירות באוסוולד בתור המתנקש הבודד. הריגתו של קנדי ​​הייתה רק היבט אחד של משפחה מוכת טרגדיה, מהומה, סבל וכאוס.

איזה מספר מטריד את משפחת קנדי?

  • איזה מספר בישר חיי טרגדיה עבור JFK?
  • איזה מספר היה השולט ביותר לגבי ההתנקשות ב-JFK?
  • איזה מאסטר מספר יצר טריסטאק מסוכן בזמן ההתנקשות של JFK?

מכת קנדי

השם "קנדי" היה איקוני למאה העשרים. שום שם פוליטי לא היה מפורסם יותר או טרגי יותר. למה? ישנן סיבות רבות, אבל בהחלט סיבה עיקרית אחת כוללת את מספר המאסטר 33, ללא ספק המסוכן ביותר מבין כל המספרים המאסטרים בגלל האנרגיות הממכרות להנאה, עמוסות הדימויים, הביטוי העצמי והעוצמתיות המינית שלו. למעשה, המספר 33 יכול להיחשב כאופיאט התענוג של ספקטרום המספרים הראשי. פשוט נשאל, כמה חיים אבדו, ניזוקו או הושפעו לרעה כתוצאה מהתנהגויות חיפוש העונג הבלתי מבוקרות של משפחת קנדי?

אז איפה הבעיה המספרית הבעייתית? זה נמצא בתוך השם "קנדי" עצמו, שמתורגם למספר מאסטר 33. זה לא אומר שהמספר 33 הוא שלילי לחלוטין. לכל מספר יש שני צדדים – אחד חיובי ואחד שלילי. אבל מספרי מאסטר הם כמו אנרגיה גרעינית, ואם הם לא נשלטים, הם יכולים להיות הרסניים ביותר.

לאמא תרזה, ווינסטון צ'רצ'יל, מרטין לותר קינג ג'וניור, הלן קלר וג'קי רובינסון יש לכולם את ה-33 במצעדים שלהם והם הצליחו לשלוט באנרגיות שלה ולבטא אותן בצורה חיובית בקידום וביטוי של מלאות וטוב החיים. מצד שני, אנשים מפורסמים כמו צ'רלי שין, וויטני יוסטון, בריטני ספירס, לינדזי לוהן ופיל ספקטור לא יכלו לשלוט באנרגיות ההרס של בני ה-33, וחייהם, כמו זה של קנדי, הפכו לאנדרטאות טרגיות לכוח הפתייני של ה-33 לחגוג. , מין, סמים, סבל והתמכרות.

ההיסטוריה הוכיחה שמשפחת קנדי ​​מאותגרה למדי על ידי דמותו המספקת את עצמה של ה-33, כפי שצוין בנסיעות המיניות הפזיזות הכרוכות בעניינים של JFK, כולל הקשרים הרציפים שלו ושל אחיו בובי עם מרילין מונרו, שלא לדבר על טד קנדי. וה תקרית צ'אפקוודיק כרוך במותה הטראגי של מרי ג'ו קופטשנה. סוג זה של פינוק מיני וחיפוש תענוגות הוא תוצאה ישירה של אנרגיה חסרת מעצורים, שיצרה מגפה למורשת קנדי, כמו גם משחקת תפקיד אנרגטי בטבלה של JFK בזמן ההתנקשות בו.

מסלול חיים טראגי

מכיוון שה-33 הוא מספר המאסטר הממכר ביותר בצורה בעייתית, ה-7 Lifepath נושא את הפוטנציאל להיות הקשה ביותר ועמוס הצער. באופן אירוני, מסלול החיים 7 מכיל גם את הפוטנציאל הגדול ביותר להתקדמות רוחנית. עם זאת, התקדמות רוחנית מגיעה רק עם משמעת רבה והתמסרות לניתוח עצמי מהותי, הרהור עצמי, בדיקה עצמית וטוהר ההתנהגות. בהיעדר תכונות אלו, הפוטנציאל הרוחני של המספר 7 הולך ופוחת והאנרגיות של סודיות, בגידה, ניאוף, תככים, מהומה וכאוס מתגברים באופן משמעותי.

לג'ון פ. קנדי ​​היה מסלול חיים 7. לכן, מנשימתו הראשונה ועד האחרונה, חייו היו גדושים במבחנים רוחניים, כמו גם בפיתויים, מתוך שורה שלמה של זירות סכסוכים. כל המטרה של מסלול החיים 7 הוא להתגבר על פיתוי ומחסומים שנועדו לבחון את הנשמה על מנת להעריך את כשירותה לנוע גבוה יותר בתודעה. בגלל ההיבט המבחן הזה של ה-7, יהיו לחצים רבים בחייו של JFK לנהל אותו, הן ברמה האישית, הציבורית, המקצועית והפוליטית.

זה היה המספר 7 ששלט בתקופת ההתנקשות של קנדי. יצירת ערימת שש של אנרגיה, נסיבות שנקראות ערימה, ה-7 היה פעיל ב-1. מסלול החיים של JFK, 2. שם קו זמן PE של "פיצג'רלד", 3. ציר הזמן של האות ב-"G" של "פיצג'רלד;" 4. כמו היום האוניברסלי (22 בנובמבר 1963 הוא 7 ימים בהפחתה); 5. בשם "דילי" (פלאזה) שבו התרחש ההתנקשות ("דילי" הוא 7 בצמצום) ו-6. ביום קבורתו, 25 בנובמבר (25=7 בצמצום). אי אפשר להתעלם מכמות זו של אנרגיה מוערמת 7 בפטירתו של JFK.

מאסטר מספר טריסטאק במוות

המאסטר מספר 33 הרים את ראשו שוב בפטירתו של ג'ון קנדי, ויצר טריסטאק (3 ערימה). המרכיב הראשון היה השם קנדי ​​עצמו, שכבר נדון בו. החלק השני כלל את הפסגה הראשונה של היום שבו נרצח, 22 בנובמבר, שהוא שילוב של יום וחודש (22 + 11) [Nov.] = 33). החלק השלישי כלל את האתגר הגדול 7/33 של קנדי, שהיה פעיל בזמן מותו. שוב, זו דוגמה לעוצמת הערימה.

סיכום

ג'ון קנדי ​​היה נשיא פופולרי וכריזמטי. עם זאת, חייו היו מלאים בקונפליקט, בגידה וטרגדיה. הסינגל מספר 7 והמאסטר מספר 33 מילאו תפקידים מרכזיים בחייו ובמותו. גם למציאות המספרית של הערמה היה תפקיד דומיננטי בגורלו. ~פיניסSource by Richard Andrew King