מתי נולדת?  שבט Thunderbird באסטרולוגיה אינדיאנית

מתי נולדת? שבט Thunderbird באסטרולוגיה אינדיאנית

ינואר 20, 2022 0 By admin

מאיזה שבט אתה חלק: צב, צפרדע, פרפר או ציפור רעם?

אסטרולוגיה אינדיאנית

זוהי מערכת רוחנית שמשתמשת בלוח שנה של שנים עשר חודשים ומחברת תאריכי לידה עם חיות כוח, אלמנטים, חיות עונתיות וחמולות חיות. אסטרולוגיה אינדיאנית מחברת כל טווח תאריכי לידה עם חיית שבט. ישנן ארבע חמולות: פרפר, צב, צפרדע וציפור רעם.

שבט Thunderbird

אם אתה חבר בשבט ציפורי הרעם, אז יש לך את הנשר כבן לוויה לרוח החיה.

תאריכי לידה של חבר שבט Thunderbird

21 במרץ-19 באפריל

23 ביולי עד 22 באוגוסט

22 בנובמבר עד 21 בדצמבר

מה Thunderbird/Eagle מציעים

"ציפור הת'אנדר, לאינדיאנים, מתוארת לרוב בצורת נשר. זו הייתה הרוח הגדולה ששלטה בברק ובגשם, בעונש ובגמול. לפלינס קרי היה לכל הנשרים כוח מיסטי, והכוחות האלה יכולים להיות משותף לכל מי שהיה ברשותו חלק מהציפור. ליישר קו עם רפואת הנשרים זה לקחת על עצמו את האחריות ואת הכוח להפוך להרבה יותר ממה שאתה נראה עכשיו. לקבל את הנשר כטוטם זה לקבל חדש רב עוצמה מימד לחיים, ואחריות מוגברת לצמיחה הרוחנית שלך."–טד אנדרוז, Animal Speak

(1) עם נשר, יש לך גישה לצמיחה וכוח רוחניים, כמו גם ליכולת לנוע בקלות בין העולם הרוחני למישור הקיום הארצי.

(2) נשר מבקש ממך להיות מוכן לחקור את הרגשות שלך ולהתחבר עמוק יותר לילד הפנימי שלך לריפוי, ולתחושת תשוקה ויצירתיות רבה יותר.

(3) נשר מציע אלכימיה וטיהור כשאתה טס אל השמש שלך! ייתכן שיינתן לך תפקיד מרפא גם לעצמך וגם לאחרים.

(4) עם איגל, יש לך גישה לחזון חדש, ויכולת לראות בבירור אל עבר, הווה ועתיד.

איך להתחבר יותר לעומק

(1) השתמש בעץ ארז כדי לשפר את האינטואיציה ולהתחבר לאלוהי. עשה מדיטציה ולאחר מכן כתב יומן על כל תובנות או מידע אינטואיטיבי שהגיע אליך.

(2) כתוב ביומן שלך כל יום במשך 21 יום לפחות. שים לב לכל שיפוט שאתה עושה לגבי אחרים וכתוב על כל היבט של התכונות הללו בעצמך. יחד עם זאת, שמור רשימת הכרת תודה, רשום בסוף כל יום על מה אתה אסיר תודה שחווית.

שיעורי נשר

נשר יכול ללמד אותך לראות מנקודת מבט חדשה, להתחבר ללא מורא לכל חלק נסתר בעצמך, להרפות משיפוטיות, לרפא ולצמוח מבחינה רוחנית ולהישאר מקורקע בו זמנית.Source by Jeanine Byers