מתי נולדת?  שבט הצפרדע באסטרולוגיה אינדיאנית

מתי נולדת? שבט הצפרדע באסטרולוגיה אינדיאנית

ינואר 17, 2022 0 By admin

אם נולדת במהלך אחד משלושת טווחי התאריכים המפורטים במאמר זה, אתה חבר בשבט הצפרדעים, לפי האסטרולוגיה האינדיאנית. ברוחניות האינדיאנית, חיות כוח ורוח מתחברות אלינו, זמינות בעת הצורך והן מציעות לנו את החוזקות שלהן.

אסטרולוגיה אינדיאנית

בתוך מערכת זו, באמצעות לוח שנה של שנים עשר חודשים, תאריכי לידה משויכים לחיות כוח, חיות עונתיות, ארבעת הכיוונים בגלגל הרפואה, אבנים וקריסטלים, עצים, צבעים וחמולות בעלי חיים.

שבט בעלי חיים

ישנם ארבע חמולות, כולל שבט הצפרדעים, שבט הצבים, שבט הפרפרים ושבט ציפורי הרעם. המוקד של מאמר זה הוא שבט הצפרדעים.

תאריכי לידה של חבר שבט צפרדע

19 בפברואר-20 במרץ

21 ביוני עד 22 ביולי

24 באוקטובר עד 21 בנובמבר

מה הצפרדע מציעה לך

(1) זה יכול לעזור לך ליצור יותר קשר עם הרגשות שלך ולהיות רגיש יותר לרגשות של אחרים. עם האנרגיה של צפרדע, אתה יכול להעמיק את התגובות החומלות שלך לאחרים ולהביע אמפתיה עמוקה יותר.

(2) זה גם יכול לעזור לך לבוא לידי ביטוי, במובן היצירתי.

(3) אתה עשוי לגלות שהשהות בסביבת המים מטפחת אותך. אגמים, בריכות, נהרות, חופים ~~ אפילו המקלחת שלך יכולה לספק חוויה מטפחת אם אתה פתוח לזה. צפרדע יכולה לעזור לנקות ולנקות אותך משליליות.

"קרא לגשמים לעזור לנקות רעלים רגשיים ונפשיים שהצטברו, אלה שמזהמים את הלב, הנפש והגוף שלך ומונעים ממך להיות מלא אתה."–סטיבן פארמר, Ph.D, חיות כוח: איך להתחבר למדריך רוח החיות שלך

איך להתחבר יותר לעומק

(1) הפוך מודע לכל מה שאתה צריך לשחרר ולהתחבר עם צפרדע כדי לעשות זאת. מבחינה פיזית, אולי תוכל לנסות להסתובב קצת, בסגנון צפרדע (בני, חבר שבט צפרדעים, אוהב לעשות את זה!).

(2) צור ניקוי פיזי על ידי אמבט עם מלחי אפסום או בחירה לגמילה מרעלות. יומן על הדרכים שבהן אתה צריך לשחרר רגשית.

(3) שר. הקול שלך יכול לשמש גם לניקוי! כמו כן, שאל את עצמך היכן בחייך איבדת או מאבדת את הקול שלך ויומן כיצד להחזיר אותו.

שיעורי צפרדע

צפרדע יכולה לעזור לך לשחרר דברים שכבר לא משרתים אותך, למצוא את הקול שלך כשאתה מהסס להביע את מה שאתה מרגיש, לנקות את מרחב הבית או העבודה שלך משליליות ולעזור לך להבהיר מי אתה באמת ולמה אתה כאן. לַעֲשׂוֹת.Source by Jeanine Byers