מי שהאמין לאדם יכול לעוף

מי שהאמין לאדם יכול לעוף

פברואר 23, 2022 0 By admin

תאמינו לבלתי יאומן! וליצור את הבלתי אפשרי! זה הטבע של כוכבי צמיחה. הם עושים את זה כי זה כיף. זה כמו לגלות צעצוע חדש.

האחים רייט זכו בבניית והמצאת המטוס המצליח הראשון בעולם. האחים רייט לא היו אלה שבנו והטיסו לראשונה מטוסי ניסוי, אלא הם אלו שהמציאו ראשונים בקרות למטוסים שאיפשרו טיסה עם כנף קבועה, המאפשרת למטוסים לטוס למרחק וזמן ארוכים יותר.

וילבור רייט נולד ב-16 באפריל 1867 בשעה 01:00 תרשים ה-BaZi שלו מוצג להלן.

תרשים ה-BaZi של ווילבור רייט מכיל את דינג מאו בעמוד השנה, ג'יה צ'ן בעמוד החודש, בינג יין בעמוד היום ויי ווי בעמוד השעה ([Hour] יי ווי | [Day] בינג ין | [Month] ג'יה צ'ן | [Year]).

בעוד האח הצעיר, אורוויל רייט, נולד ב-19 באוגוסט 1871 בשעה 17:00 להלן טבלת ה-BaZi שלו.

תרשים ה-BaZi של אורוויל רייט מכיל את שין ווי בעמוד השנה, בינג שן בעמוד החודש, רן צ'ן בעמוד היום וגאי מאו בעמוד השעה ([Hour] גוי מאו | [Day] רן חן | [Month] בינג שן | [Year] שין ווי).

בעוד שלשני האחים הייתה רוח היצירה של כוכב הצמיחה, חסרה להם הידידות והשמחה בקרב בני גילם שאמורה להימצא באישיות של כוכב הצמיחה. זה היה בגלל ששני כוכבי הצמיחה שלהם היו גם כוכב משאבים עקיפים. שני האחים היו ידועים כמי שנרתעים מהקהל ומאור הסיד.

בעוד ששני האחים זכו להכרה באותה מידה על המצאת המטוס, זה היה ווילבור שהיה למעשה איש הרעיון והכוח שמאחורי הפיכת הרעיון למציאות. תרשים ה-BaZi של וילבור הראה מבנה של אלוהים אוכל המציין כישרון כיוצר. גם כוכבי המשאב הישיר וגם כוכבי המשאב העקיף חדרו אל הגבעולים והראו מיומנות אנליטית חזקה. השפעתם של שני כוכבי המשאב אפשרה לו לצאת עם רעיונות יצירתיים ולהפוך אותם לצורה, שיטה או מערכת מציאותית עם עובדות ונתונים תומכים. זוהי זרימת היין ליאנג של כוכב משאב עקיף ל ישיר ולהיפך.

אורוויל, למרות שיש לו מבנה משאבים עקיף בתרשים הבאזי שלו, היה יותר יזם מאשר יוצר בשל השפעתו של כוכב העושר העקיף על גבעול החודש וכן כוכב שבעת ההורגים על סניף היום. זה נראה בכך שהוא פתח עסק דפוס, לאחר מכן הצטרף וילבר. יחד הם פתחו חנות לתיקון ומכירת אופניים והחלו לייצר את האופניים שלהם, תוך ניצול שיגעון האופניים באותה תקופה. תמיד היו אלה אורוויל והאחות, קתרין רייט, שחתמו על כל המסמכים החשובים בעסקי ייצור המטוסים.

למרות שהאחים רייט זכו להמצאת המטוס, הייתה זו אחותם, קתרין רייט, שבאמת הראתה את רוח כוכב הצמיחה. היא נולדה ב-19 באוגוסט 1874, שעה לא ידועה. להלן טבלת ה-BaZi שלה.

תרשים ה-BaZi של קתרין רייט מכיל את ג'יה שו בעמוד השנה, רן שן בעמוד החודש, וו שן בעמוד היום ועמוד השעות לא ידוע ([Hour] — | [Day] וו שן | [Month] רן שן | [Year] ג'יה שו).

קתרין הייתה זו שארגנה את העניינים הסוציאליים של שני אחיה שהיו בלאגן בגלל טבעם הביישני. בהיותה הרבה יותר יוצאת דופן ומקסימה מאחיה, קתרין שלטה בסצנה החברתית. העיתונות הצרפתית כינתה אותה "האח השלישי של רייט" והיא קיבלה מהם את לגיון הכבוד. היא הפכה לקשר בין שני אחיה הביישנים לעולם שבחוץ.

השלושה הפכו לחבורה הגדולה של הבינג, וו ורן, שלושת הגבעולים שתמיד טוב לראות ביחד. הם מעולם לא נפרדו עד שווילבר מת ממחלת הטיפוס ומאוחר יותר נישאה קתרין לאהוב נעוריה הנרי האסקל בגיל 52. אחיו, אורוויל, ראה בנישואיה בגידה והתנער ממנה.

טור רכילות

עם כל כך הרבה כוכבי משאבים עקיפים וכוכבי אכילת אלוהים בטבלת ה-BaZi של ווילבור, אורוויל וקתרין, הקשר החזק שלהם נראה די יוצא דופן.

טבלת ה-BaZi של ווילבור רייט חלקה גם דמיון מסוים לזה של אדולף היטלר, שעל פי השמועות יש לו פטישים מיניים שהשפיעו על הרווחה הנפשית של בני זוגו הקרובים. האחים רייט מעולם לא התחתנו. מדוע לאורוויל הייתה תגובה כה חזקה לנישואי אחותו הייתה חידה אמיתית.Source by Josephine Phang