מי מפחד משבתאי?

מי מפחד משבתאי?

פברואר 15, 2022 0 By admin

כוכב הלכת שבתאי ידוע באסטרולוגיה המערבית בשם "המלפיק הגדול". באסטרולוגיה ההודית (וודית) כוכב המשמעת (שני) נחשב גם למלפי. עם זאת, ישנה תפיסה שגויה ענקית לגבי האנרגיות של שבתאי היום.

אסטרולוגים אולי קראו לשבתאי כמאלפי, אבל הם ניתחו את מיקומו של שבתאי במפת הלידה כדי לראות אם שבתאי "פועל כמאלפי" או לא. כיום רוב האנשים מניחים אוטומטית ששבתאי (שני) הוא כוכב לכת רע, חסר מזל, אפילו בלי לבדוק את הפרטים של מפת הלידה שלהם.

הגיע הזמן שמישהו ידבר להגנת שבתאי. כוכב הלכת שבתאי קשור לעיכובים, גבולות, עבודה קשה ובאופן כללי "הגבלות". יש לציין ש"הגבלות" אלו אינן אקראיות ומרושעות (זכריות). זה פשוט אומר ששבתאי נותן לנו בדיקת מציאות מתמדת, ומכאן הכינוי השני "המשמעת הגדולה". מכיוון שבתאי קשור מאוד לזמן, דייקנות, יחד עם מסירות, עבודה קשה, אמינות הופכת גם למשהו ששבתאי דורש מאיתנו.

לא משנה עד כמה המילים הללו נראות "קשות", אם לוקחים צעד אחורה ומתחשבים בתפקיד המושגים ה"קשים" הללו בחיי היומיום שלנו, קל לראות ש"משמעת", "דייקנות", "עבודה קשה" ו" משמעת" הם רק אכזריים, אם אנו חיים חיים של עצלות מוחלטת ללא מטרה כלשהי.

באופן מסורתי, הבתים ה-10 וה-11 נשלטים על ידי שבתאי. אלו הם בית הקריירה וההכרה הציבורית (10) ובית החברים, הידוע גם כבית הרווחים והרווחים. הבית ה-11 הוא כנראה הבית החשוב ביותר לרווח ורווחים חומריים. העובדה ששבתאי שולט בבתים האלה, באמת מדגישה את היכולת הבלתי ייאמן של שבתאי לתת. שבתאי הוא כוכב הלכת (בתנאי שהוא ממוקם היטב ובעל היבט טוב) שיכול לתת את המרב, לגבי, כסף, תהילה, הכרה ציבורית והצלחה.

הבתים שהיבטים שבתאי במפת הלידה מקבלים תמיד גם את המאפיינים האלה. (שבתאי פנימה, או הצבת בית המוות יעניקו חיים ארוכים, עקב השפעת ה"מעכב" של שבתאי). באותה מידה, "תאונות פתאומיות" ירוויחו מאוד משבתאי, שכן כוכב המשמעת ידלל תמיד תאונות גדולות לתקלות קטנות וקל יותר לניהול.

במהלך המהדאסה (התקופה הפלנטרית) של שבתאי יש להקפיד על "למלא אחר הכללים" של שבתאי, וניתן לצפות לעבודה קשה. אבל האם עבודה לא טובה? מטרה, דייקנות, משמעת, עבודה יציבה הם עמוד השדרה של חיים פרודוקטיביים ומאושרים.

אמצו את התכונות הנדרשות על ידי המשמעת הגדולה הזו, בצעו את חובותיכם בחריצות ובזמן, היו אמינים, עבדו קשה, התמידו בפרויקטים שלכם ושבתאי יעניק לכם את ההצלחה שמגיעה לכם. לבישת ספיר כחול ולפיס לזולי משובצים בכסף יביאו לתוצאות מצוינות! (אלא אם מפת הלידה מציינת אחרת.)

מכיוון שהאסטרולוגיה משמשת בצורה הטובה ביותר ככלי להבנת היקום ולשיפור חיינו, אבני חן פלנטריות יהיו הרבה יותר יעילות אם נאמץ במודע את התכונות של כוכב הלכת שאת האנרגיות שלו מתעלים אבני החן המרהיבות הללו. לבשו ספיר כחול יפהפה ו"שאפו" באופן פעיל לשיפור היחס שלכם למשמעת ולעבודה, והתוצאות בהחלט ידהימו אתכם.Source by Zour Gold