מזרקות מים מקורה – יתרונות אסטרולוגיים ומדעיים של יפהפיות מימיות אלו

מזרקות מים מקורה – יתרונות אסטרולוגיים ומדעיים של יפהפיות מימיות אלו

פברואר 10, 2022 0 By admin

מזרקת מים מקורה היא מרכז המשיכה העיקרי. בין אם אתה הבעלים של נחל מבעבע באופן טבעי או מפל מים מקורה מלכותי וגועש, החלקים המימיים המדהימים האלה מסוגלים לרתק את תחומי העניין שלך. מגמה מתקרבת היא להשתמש במזרקות מקורה אלה כדי להביא את ה"ג'ינגלים באוויר הפתוח" של מים זורמים באופן טבעי, לתוך הבית שלנו. מזרקות מים מקורה מייצרות אווירה מרגיעה ותפאורה שלווה. הם נתמכים על ידי אסטרולוגים רבים ומומחי פנג שואי בגלל התכונות המועילות שלהם.

על ידי הסדרת מעיינות המים שלך בהתאם לעקרונות הפנג שואי, אתה יכול להביא עושר, הרמוניה וחוכמה לחייך; ולחסום את כל האנרגיות השליליות. כמו כן, מים מתפתלים משפרים את המהות החיובית בסביבתך. עליך לעקוב אחר מדריך פנג שואי לפני הצבת תכונת מים.

עצות אסטרולוגיות להתקנת מזרקה מקורה:

1. ודאו ששפך המים מופנה לכיוון הכניסה שלכם ולא הרחק ממנה.

2. אם מעיין המים ממוקם מאחורי הבית שלכם, ליד בריכה בחצר האחורית או שלולית שחייה, שימו לב שהמים שלו לא יבלעו את אזור הדיור.

3. אם הצבתם אותו בכניסה שלכם, חסמו חלקית את הנוף שלו מהבית.

4. אתר אותו בפינה הדרומית של הבית.

יתרונות אסטרולוגיים

1. שגשוג

אתה צריך למקם את המזרקה הפנימית שלך בפינה הדרום מזרחית של הבית שלך. אתה יכול ללכת על מזרקה מסורבלת בחלק המזרחי של מקום המגורים שלך והקטנות יותר בצד המזרחי של הסלון שלך. אל תתקין אותו ליד חדר השינה וחדר האמבטיה שלך.

2. מערכות יחסים

למערכות יחסים מוצלחות, התקן את המזרקות שלך בפינה הדרום-מערבית.

3. קריירה:

על ידי מיקום מזרקה בצד הצפוני, תוכלו להגיע להצלחה מקצועית וגם אקדמית.

4. ילדים

מזרקה הממוקמת במערב, משפרת את מערכת היחסים שלך עם הילדים שלך.

5. בהצלחה

אל תתקין מתקן מים בתוך חדר השינה שלך. זה יכול לנקז עושר ואנרגיה חיובית, ובכך להביא חוסר מזל וחולשה. על ידי הצגת פנינה של דרקון סיני אוחזת ליד משטח המים שלך, אתה יכול להגדיל את העושר והמזל.

הטבות אחרות פועלות

1. סביבה

מעיינות מים פנימיים משמשים כמכשיר אדים ומטהר אוויר. מים נוקבים מייצרים יונים שליליים הנפלטים לאווירה. יונים שליליים אלו מתמזגים עם עשן, אבק וחלקיקים מרחפים אחרים, וגוררים אותם אל מחוץ לאטמוספירה אל היבשה.

אפקט זה מייצר רעננות בסביבתך. זה גם יכול להאריך את החיים של ריהוט העץ שלך על ידי הימנעות מסדקים או פיצול של משטח העץ.

2. בריאות

צלילים טבעיים של המים הנעים חוסמים רעשי רקע אחרים ומעודדים הרפיה. אפקט זה מקדם שינה תקינה. יתר על כן, אחוזי לחות גבוהים באטמוספירה מנקים את האוויר ובכך מונעים מכם לחלות, במיוחד במהלך החורפים הצחיחים. מזרקות מים נוטות להפחית את הלחץ היומיומי שלך. ההדהודים המימיים מכוונים את החושים שלנו לעבר הרמוניה.

הצגת מפל בסביבתך תביא אושר בחייך. יש משהו במים הנעים האלה שירגיע את המסגרת והנפש שלך וישאיר אותך יותר אנרגיה!Source by Sophiar William