מה 8 תווים סיניים יכולים להגיד לך?

מה 8 תווים סיניים יכולים להגיד לך?

פברואר 25, 2022 0 By admin

במאמר הקודם שלי, נגעתי ביסודות של 8 תווים סיניים. במאמר זה, תלמדו על הסודות שתוכלו לגלות מ-8 הדמויות הסיניות. אתה גם תבין בסוף המאמר, מדוע אנשים מסוימים שומרים את תאריך ושעת הלידה שלהם בסוד.

בואו נתחיל…

אתה בטח יודע של-8 דמויות יש הרבה קשר למזל של אדם. מתוך 8 הדמויות שלך, אתה יכול לדעת מתי הם הזמנים הטובים והרעים שלך. אבל חוץ מזה, 8 הדמויות שלך גם מספרות על המזל הרומנטי שלך, המזל בעושר, מה שאוהבים ולא אוהבים, ואחרון חביב, על האישיות שלנו.

בוא נסתכל תחילה על החלק של מזל רומנטי. מה 8 הדמויות שלך יכולות לספר לך על המזל הרומנטי שלך?

ראשית, אתה יכול לדעת מתי אתה צפוי להתחתן או להיכנס למערכת יחסים. אתה יכול להצביע באיזו שנה, איזה חודש רומנטיקה נכנסת לחייך. אתה יכול גם לדעת כמה טובים או רעים חיי האהבה שלך.

על ידי התבוננות ב-8 הדמויות שלך, אפשר לספר כמה דברים על בן הזוג או בן הזוג לחיים שלך. דברים כמו איזה סוג של אלמנטים יש להם ב-8 הדמויות שלהם.

אחד הדברים המעניינים ביותר שגיליתי הוא שאתה יכול לדעת אם אדם נראה טוב או מושך בהתבסס על 8 הדמויות שלו. היה לי חבר שאהב להכיר בחורות דרך חדרי צ'אט מקוונים. בדרך כלל, השמועה היא שבנות שמנסות לפגוש בחורים דרך חדרי צ'אט לא נראו כל כך טובות.

חברתי פחדה מאוד לפגוש בחורה "לא כל כך נראית". כשהוא ידע שאני יכול להשתמש ב-8 דמויות כדי לקבוע את המראה, הוא כל הזמן ביקש ממני לעזור לו לנתח את הבנות שפגש באינטרנט. אם אגיד לו "הבחורה הזו אמורה להיות די טובה", הוא היה מארגן לפגוש אותם באופן אישי.

עד כה, התוצאות מדויקות ב-90%. אבל זה לא תקף לכולם. רק 8 תווים מסוימים יראו אם אדם מושך או לא.

הדבר שמתאים לכולם הוא חיי האהבה. שמתי לב שלאנשים מסוימים יש מערכת יחסים טובה מאוד עם בן/בת הזוג שלהם, בעוד שאחרים ממשיכים לגמור בגירושים לא משנה כמה נישואים הם עברו.

הבא, מזל העושר. זה מה שרוב האנשים מתעניינים בו. האם הם יהפכו לגבר/אישה עשירים בחיים האלה? 8 הדמויות יכולות גם לספר לך על מזל העושר שלך. מדוע אנשים מסוימים מסוגלים לצבור עושר רב בעוד שאחרים אינם מסוגלים לעשות זאת?

ההסתכלות שלי היא כזו, של-8 הדמויות שלהם יש הרבה מזל עושר, בדרך כלל מסוגלים להרוויח ולשמור כסף. האחרים או מוציאים את הכסף או איכשהו הוצאות בלתי צפויות ממשיכות לצוץ כדי לגרום להם לא להחזיק כסף.

האם אתה מעוניין לדעת איך נראות 8 הדמויות של איש עשיר?

כדי שתוכל לצבור עושר, האלמנט שלך חייב להיות חזק. זה אומר שאתה חייב להיוולד בעונה שמחזקת את האלמנט שלך. לדוגמה, אם אתה נולד ביום Wood, האלמנט שלך הוא Wood. אם אתה נולד באביב, שהוא עונת העץ, אז האלמנט שלך חזק. לכן אתה מסוגל "לשלוט" על העושר שלך.

אם האלמנט של אדם עצמו חלש, אז העושר "ישלוט" בו, במקום שהוא ישלוט בעושר.

לכן, 8 הדמויות של אדם עשיר בדרך כלל חזקות באלמנט שלו.

כמובן שזהו הסבר פשוט מדי בגלל האילוץ כאן. אסביר זאת בפירוט בפעם אחרת.

בוא נמשיך הלאה…

8 הדמויות שלך יכולות גם לחשוף את הלייקים והלאים שלך. אתה עשוי לאהוב צבעים מסוימים, לאכול אוכל מסוים, לעשות פעילויות מסוימות, לבקר במקומות מסוימים או ליהנות מחברתו של אדם מסוים. להיפך, אתה עלול לא לאהוב דברים אחרים.

תן לי להסביר למה. הנה דוגמא. נניח שאתה נולד בקיץ, שבו האש חזקה מאוד. יש לך עודף אש ב-8 הדמויות שלך ואתה זקוק נואשות למים כדי לאזן את האש.

תשים לב שאולי תאהב לשחות או לבלות זמן רב באמבטיה. אולי תרצה לנסוע למדינות עם שלג. מבחינת מזון, אולי תאהבו גלידה, דגים מאודים, דג נא של יפנים או גרגרי שעועית. לגבי מקומות, סביר להניח שתלך למקומות בצפון. פירוש הדבר עשוי להיות מדינה שנמצאת מצפון למדינה שלך, או לחלק הצפוני של המדינה שלך, או אולי מצפון לעיר או לשכונה שלך.

בתור ילד, כנראה אהבת את מיקי מאוס ובאטמן. אולי החזקת דגים או אוגרים כחיות מחמד. בן הזוג והחברים הטובים שלך כנראה נולדו בחורף, כלומר בין ה-8 בנובמבר ל-3 בפברואר.

אולי תתפלאו למה אני מסוגל לספר לכם את כל הדברים האלה? כי כל הפעילויות האלה שציינתי מגדילות את ההשפעה של אלמנט המים. על ידי הגדלת אלמנט המים, אתה יוצר מזל טוב משלך. אתה תרגיש אוטומטית בנוח לעשות את כל הפעילויות האלה הכוללות מים.

ההיפך חל, אתה לא תאהב פעילויות אש ותימנע מהן.

זה חל כאשר אתה עובר תקופה של מזל טוב. שמתי לב לאורך השנים שכאשר מחזור המזל של אדם טוב, הוא/היא נוטה לעשות דברים שמעצימים את המרכיב הטוב שלו/ה. כאשר הוא/היא עוברים תקופה של מזל רע, הוא/היא ימשיכו לעשות דברים אשר משפרים את האלמנט הבלתי חיובי שלו.

לבסוף, בואו נעבור לאישיות…

כיצד ניתן לחשוף את אישיותו של אדם ב-8 הדמויות שלו?

האלמנט הדומיננטי מראה זאת. האלמנט הדומיננטי הוא האלמנט החזק ביותר ב-8 התווים. לדוגמה, אדם עם הרבה אש נוטה להיות חם מזג, בעוד שאדם עם הרבה מים נוטה להיות מסתגל ומהיר שכל. מישהו עם הרבה ווד נוטה להיות סימפטי ואדיב, בעוד מישהו עם הרבה מטאל נוטה להיות בעל רצון חזק ונחוש.

ההיבט השני הוא האלמנט של אותו אדם עצמו. אשר במקרה זה מתייחס לגזע השמימי של עמוד היום. אלמנט משלו משהו כמו דמות משנית.

אולי כבר ניחשתם נכון…אנשים שומרים בסוד את תאריך ושעת הלידה שלהם כי הם לא רוצים לחשוף את עצמם לאחרים.Source by Marco Chong