מה זה BaZi וכיצד זה עובד על שיפור מערכות יחסים

מה זה BaZi וכיצד זה עובד על שיפור מערכות יחסים

ינואר 29, 2022 0 By admin

בעבר, דיברתי על איך ניתן להשתמש בפנג שואי כדי לעזור לשפר מערכות יחסים וגם על המשמעות של 'מערכת יחסים' בפנג שואי הקלאסי. פנג שואי בהחלט יכול להביא להשפעות חיוביות עבור אנשים המתמודדים עם בעיות במערכות יחסים.

אבל חשוב לזכור שפנג שואי קלאסי הוא לא רק שיפור חיי האהבה של האדם, וגם לא 'וודו אהבה' שניתן להשתמש בו כדי לגרום למישהו להתאהב באדם אחר. מדובר בשיפור האינטראקציות שלך עם אנשים באופן כללי, כדי לעזור להתגבר על בעיות כמו דקירות גב, חוסר תמיכה בעבודה, עוינות ביחסים עסקיים או אישיים, לאפשר סיום ידידותי לקשר אישי או עסקי וגם, להחליק את ההתמודדות עם אנשים סביבך.

אז בואו נסתכל על כמה שיטות פשוטות שיעזרו לשפר את היחסים האישיים שלכם עם הסובבים אתכם, באמצעות הפנג שואי. אדבר גם על האופן שבו ה-BaZi שלך יכול לעזור לשפוך אור על נושאים הקשורים למערכות יחסים.

מקיש על יאן ניאן

אחת הטכניקות הקלות ביותר שכמעט כל אחד יכול להשתמש בהן כדי לעזור לשפר את מערכת היחסים האישית שלו היא להתחבר לכיוון יאן ניאן. אם תזכרו מהמאמר של שבוע שעבר, יאן ניאן הוא הכיוון שנגזר מהשינוי של ה-BaGua והשילוב של גן עדן מוקדם של עשר. Yan Nian הוא הכיוון שבו היין ויאנג צ'י מאוזנים בצורה מושלמת, ובכך יוצרים אנרגיות אידיאליות לפיתוח מערכות יחסים בריאים וחיוביים בין אנשים, וגם, להרגעת רגשות ולהביא לאיזון.

לכולנו יש כיוון אישי של יאן ניאן והוא נגזר על סמך ה-Life Gua של האדם. אז לדוגמה, אם אתה Li Gua, אז הכיוון שלך Yan Nian הוא צפון. אם אתה ג'ואן גואה, אז הכיוון של יאן ניאן שלך הוא מערב.

לאחר שקבעתם את כיוון ה-Yan Nian האישי שלכם, הקישו על ה-Qi בכיוון זה. אם אתה מתמודד עם בעיות ביחסים בעבודה עם עמיתים או ממונים, נסה לאתר את שולחן העבודה שלך כך שיפנה לכיוון זה. אם זה יותר מערכות יחסים משפחתיות או אישיות שאתה מתקשה איתם, אז נסה להתאים את כיוון המיטה שלך כך שהראש שלך ישן ומצביע לכיוון יאן ניאן.

אם אתה מגלה שאינך יכול ליישר את המיטה שלך לכיוון יאן ניאן או שאינך יכול לשנות את מיקום השולחן שלך, בדוק אם אתה יכול לעשות שימוש בגזרת יאן ניאן של הבית שלך. כדי למצוא את מגזר יאן ניאן של הבית שלך, תצטרך לדעת תחילה את כיוון הבית. לאחר שביררת את כיוון הבית שלך, מצא את מפת הצ'י המתאימה לבית שלך.

כדי לעזור לשפר ולשפר את מערכות היחסים האישיות שלך, השתמש בחדר המסוים לקריאה, עבודה, כחדר שינה או פשוט נסה לבלות יותר זמן במגזר הזה. זכרו, בפנג שואי, אנחנו לא תמיד צריכים 'לשים' חפצים וגם לא תמיד צריכים לחשוב על 'הפעלת' הצ'י. להיות בחדר ולבלות בחדר, שבו יש צ'י חיובי או סוג הצ'י שבו אנחנו רוצים לעשות שימוש הוא גם אמצעי לעשות בו שימוש בפנג שואי.

לאלו מכם שמכירים קצת את הכוכבים המעופפים, הכוכב השנתי מס' 4 יכול לשמש גם כדי לעזור לטפח ולשפר מערכות יחסים. לשנת 2006, הכוכב מספר 4 נמצא בגזרת ה-NW. ב-2007 הוא טס לגזרת W וב-2008 ניתן למצוא אותו בגזרת NE.

עכשיו, אולי אתם תוהים בשלב זה, איך פניה לכיוון מסוים או שינה עם הראש לכיוון מסוים עוזרת במערכות יחסים?

כיוון הוא אחת השיטות העיקריות המשמשות בפנג שואי כדי להתכוונן לסוג מסוים של צ'י, בין אם זה האדם שמנסה להתכוונן לסוג זה של אנרגיה, של הנכס. הסיבה לכך היא שסוגים שונים של צ'י שוכנים במיקומים שונים, ולכן על ידי הימצאות במיקום או מול הכיוון הזה, אנו מנסים לנצל את סוג האנרגיה המסוים הזה. לכן אתה מוצא שבפנג שואי יש חשיבות עליונה לכיוון הנכס. באופן דומה, כאשר אדם מנסה לעשות שימוש באנרגיות מסוימות, הוא עושה זאת על ידי הימצאות במיקום מסוים בבית, או על ידי שינה בכיוון זה או פונה אליו.

אולי אתה גם תוהה מדוע מתרגלי פנג שואי מרבים להתייחס לשינה במיקום מסוים (לדוגמה, חדר דרום) או שינה עם הראש לכיוון מסוים. זה די פשוט – רוב האנשים מבלים בין 8-12 שעות בשינה ומנוחה. אז הגיוני לנצל את הזמן הזה כדי לנצל אנרגיות מועילות ומועילות. אחרת, 8-12 השעות האלה פשוט מושקעות בשינה!

פקטור פריחת האפרסק

עכשיו, בכל פעם שנדון בנושא מערכות יחסים, 'פריחת האפרסק' תמיד צצה. כמעט כולם שם יודעים או שמעו על 'פריחת האפרסק' (טאו הואה). היא נאלצה לרוע מזלה, רכשה מוניטין שערורייתי מיותר. אם יש להאמין לחלק מהדברים שנכתבו על פריחת האפרסק, זו הסיבה לסטות של בעלים, וגם המושיע היחיד של נשים רווקות בחוץ! אז בואו נבין מה זה בדיוק פריחת אפרסק ואיך זה קשור למערכות יחסים.

המונח 'פריחת האפרסק' מגיע מהדימויים והשירה הסינית, המקשרת את פרח 'פריחת האפרסק' עם אהבה ורומנטיקה. אז כשהעם הסיני אומר, אדם עובר 'מזל פריחת האפרסק', זוהי דרך קצרה לומר, יש לו הרבה מזל עם המין השני.

גם בפנג שואי וגם ב-BaZi, 'פריחת האפרסק' היא סוג של כוכב. לפעמים, אם מסיבה כלשהי, מגזר יאן ניאן, או הכוכב מס' 4 לא ניתן לשימוש בבית, אז יועץ הפנג שואי עשוי להציע שימוש במים כדי להפעיל את כיוון כוכב פריחת האפרסק עבור אותו נכס. הפרשנות השגויה של הטכניקה הזו היא כנראה מה שהובילה לטכניקת 'אגרטל עם פרחים' המוטעית לשיפור המזל בחיי האהבה. זה לא האגרטל, או הפרחים, אלא אלמנט המים והעץ שעושה את העבודה.

הטכניקה הזו לא תמיד מומלצת מכיוון ששימוש בכיוון כוכב פריחת האפרסק של הבית מפעיל את פריחת האפרסק לכל דייר בבית, ולא רק למי שהיה צריך את העזרה. כמו כן, אם משתמשים ביותר מדי מים, Peach Blossom Sha עשוי להפוך לבעיה, ו-Peach Blossom יוצר טרדות במקום להביא להשפעות חיוביות.

קוד המשיכה

במחקר של BaZi, יש גם כוכב של פריחת האפרסק. איך הכוכב הזה בא לידי ביטוי? ובכן, אני בטוח שאתה מכיר כמה אנשים שנהנים באופן טבעי מיחסים אישיים טובים עם אנשים. למישהו שהוא מאוד 'חלק', יש את מגע הקסם הזה כשזה מגיע להתמודדות עם אנשים. אלה אנשים שאף אחד לא אומר עליהם מילה רעה ושכנראה יכולים להקסים את הציפורים מהעצים! יש להם דרך להרגיע אנשים כועסים, להרגיע את הנסער והזעם ויכולה לגרום לאנשים להרגיש איתם בנוח. ובאופן כללי, האנשים האלה גם נהנים ממערכות יחסים טובות במיוחד עם המין השני. הם לא תמיד נאים או יפים, אבל איכשהו, יש להם גורם משיכה מסוים, מגנטיות מסוימת.

אלו אנשים שבדרך כלל יש להם כוכבי פריחת אפרסק בטבלת ה-BaZi האישית שלהם. פוליטיקאים, כוכבי רוק, שחקנים ואנשים בציבור יצטרכו בדרך כלל לקבל קצת פריחת אפרסק ב-BaZi שלהם כדי לעזור להם במאמצים.

אדם עם פריחת האפרסק בתרשים ה-BaZi האישי שלו נוטה למשוך בקלות תשומת לב מהמין השני ולעשות דרך עם אנשים, כולל המין השני. עכשיו, רומנטיקה כמובן, כנראה קצת יותר קלה לאנשים האלה כי אנשים באופן טבעי נמשכים אליהם. אבל, זה לא אומר שהם תמיד מושכים את האנשים שהם באמת אוהבים או גם נמשכים אליהם! לפעמים, התחושה אינה הדדית! כמו כן, יותר מדי פריחת אפרסק בתרשים BaZi הוא גם לא חיובי – זה מוביל לטרדות של פריחת האפרסק.

אם יש לך כוכב פריחת אפרסק ב-BaZi שלך, אז כנראה שאתה לא צריך להשתמש בפנג שואי כדי לשפר את המשיכה שלך. עם זאת, אם אין לך כוכבת פריחת האפרסק ב-BaZi שלך ואתה סובל מבעיות במערכות יחסים, בין אם בעבודה ובין אם בחייך האישיים, אז זה יכול להיות רעיון להסתכל על יאן ניאן, כדי לעזור להחליק ולבנות החברות.

אלו כמובן טכניקות די פשוטות ואלמנטריות שתוכלו להשתמש בהן כדי לשפר מערכות יחסים, אך גם להבין היכן עשויות להיות בעיות היחסים שלכם. אבל בסופו של יום, יותר מדי או פחות מדי משיכה לעולם לא צריכה להיות הבעיה. להיות מושך הוא רק חלק אחד מהמשוואה כשזה מגיע למערכות יחסים. בנייה וניהול של מערכת היחסים שלכם חשובה לא פחות. וזה לא קשור לפנג שואי או באזי, אלא עליך.Source by Joey Yap