מה הקיסר מסמן לך בקריאות קלפי טארוט

מה הקיסר מסמן לך בקריאות קלפי טארוט

פברואר 21, 2022 0 By admin

הקיסר הוא הקלף החמישי ב-22 קלפי המנצח (מייג'ור ארקנה) והוא משויך למספר 4. אם הקלף נשלף בקריאה, זהו ייצוג של דמות אב, מפגש עם דמות סמכותית כלשהי כמו בוס. .

אם אתה נמצא במצב שבו מישהו בחייך אינו מתייחס אליך בכבוד המגיע לך או שאתה תקוע בתלם לעשות את מה שהחברה דורשת, הקיסר מזכיר לנו שיש לנו רצון חופשי לשנות את הגורל הזה. הקיסר אוהב לשלוט, אבל בצורה אוהבת ואכפתית. זה מסמל הצלחה עולמית. דבר על מה שאתה רוצה.

אם זה מופיע בקריאת קלפי הטארוט שלך, המשמעות היא שיש לך שליטה על המצב ואתה אחראי על חייך. עם זאת, להיות בשליטה לא אומר שיש לך את האנרגיה של הקיסר. שימו לב שיש הבדל בין האנרגיה של הקיסר לאנרגיה של מישהו מניפולטיבי.

בקריאת אהבה/זוגיות, הקיסר יכול להצביע על גבר משמעותי מאוד בחייך. האדם הזה הוא חלק מחיי היומיום שלך, אם את אישה, אולי הוא מישהו שתתחתני איתו ותקים משפחה ביחד. אינדיקציות אחרות הן אולי מישהו שיכול להיות קצת דומיננטי לפעמים אבל גם נותן לך אהבה, תמיכה וביטחון או זה יכול להראות שאתה נמשך לאנשים חזקים ודינמיים שמצליחים.

בקריאה עסקית, יכול להיות שאתה בפסגת העולם. הצלחת, אבל אל תהיה אגואיסט ותנוח על זרי הדפנה. רומא לא נבנתה ביום אחד והקיסרים צריכים לשמור על האימפריה שלהם ביחד על ידי עבודה קשה מאוד.

בקריאה בקריירה, הבוס שלך עשוי להעניק עזרה וסיוע וזה יהיה בעל ערך לקידום הקריירה שלך. אולי אתה עומד בתור לקידום לתפקיד בעל סמכות גבוהה יותר. רק זכרו להשתמש בסמכות זו בחוכמה.

אם אתם מחפשים עבודה חדשה, הקיסר כאן כדי להזכיר לכם להתקדם ולקחת יוזמה ולצאת לחפש עבודה טובה יותר. חשבו על הקווים של מי אתם ומה אתם רוצים לעשות, איך אתם רוצים שהחיים שלכם ייראו, וקחו את הצעדים כדי להשיג זאת.

אם אתה מרגיש קצת אבוד, ייתכן שהכרטיס הזה אומר לך שאתה צריך מבנה בחייך. כתוב רשימה של הדברים שאתה צריך להשיג בשבוע הקרוב. תזמן משהו. זה ישחרר אותך לחשוב על דברים אחרים שאולי תרצה לעשות עם עצמך.

לא משנה מה תהיה ההחלטה שלך, קח שליטה על האופן שבו אתה רוצה לחיות את חייך וכיצד אתה מאושר והתחל לפעול לפי זה!Source by Marcus C. S. Tan