מה המשמעות של קלף המרכבה במהלך קריאת קלפי טארוט

מה המשמעות של קלף המרכבה במהלך קריאת קלפי טארוט

פברואר 28, 2022 0 By admin

קלף המרכבה הוא הקלף השמיני ב-22 קלפי המנצח (מייג'ור ארקנה) והוא משויך למספר 7. זהו סמל למכשולים אפשריים שעלולים להתגבר עליהם, שעלולים לחוות שינויים דרמטיים של צמיחה אשר תלמדו כיצד להשיג את העצמי הרגשי. -לִשְׁלוֹט.

כפי שמוצג בתמונה של סיפון הרוכב-ווייט, המרכבה צעירה ועונדת כתר של כוכבים מחודדים, המהווה סמל לשלמות. השמיים הצהובים מייצגים אופטימיות בעוד השריון השחור הוא אינדיקציה לחוזק. כיסוי הראש המצרי הדומה לקוברה אומר שהוא יתקוף כל מכשול שהוא בדרכו. ישנם שני ספינקסים מנוגדים נייחים אשר מסתכלים לכיוון אחר. הספינקס הלבן מייצג את הרמה המודעת והספינקס השחור מייצג את הלא מודע (לא ידוע).

המרכבה עוזב את ממלכתו הבטוחה, כפי שמתוארת על ידי קירות האבן והמבנים בעלי הגגות האדומים, וחצה את הנהר. זה מסמל משימה חדשה והוא מוכן לכל שלב בדרך. הזר שעל ראשו מייצג השגה, ניצחון, הצלחה וחוכמה נרכשת.

למרות החיצוניות הרגועה שלו, רגשותיו למעשה הפכפכים. ייתכן שתצטרך לעבוד על בדיקת הרגשות שלך. עליו לשלוט בקונפליקט הפנימי ולהימנע מכל התפרצות כעס או גילוי רגשי. פיתחו את הצד החיובי של עצמכם והישארו עם מוטיבציה ואל תתנו לעבר להשפיע עליכם.

ייתכן שיש לך הרבה מטרות בראש ובקריאת טארוט, קלף המרכבה הוא קלף של מאבק, אבל בסופו של דבר, סימן טוב שתתקדם קדימה מהר מאוד מכיוון שהוא מהווה אינדיקטור להתקדמות אישית וגם לנסיעה. זה גם יכול להוות אינדיקציה לכך שתחווה התחלה חדשה או סיום.

המרכבה מביאה הצלחה וניצחון וזה אינדיקציה לכך שאתה בדרך להצלחה. זכרו לפקוח את העיניים והמוח שלכם להזדמנויות, להיות איתנים, בטוחים בעצמכם, הישארו רגועים, השתלטו על המושכות ופעלו מתוך מטרה ומיקוד.

בקריאה ביחסי אהבה, קלף זה עשוי לומר שמתבצעת פיוס בין זוגות. אולי גם אתם מתכננים חופשה משותפת. בתרחיש אחר, זה יכול גם אומר שאתה או בן/בת הזוג שלך לא מוכנים למערכת יחסים מחויבת. אזרו את האומץ לתקן את הקשר, או לסיים את הקשר אם זה לא מסתדר לכם. מצא את האושר שלך.Source by Marcus C. S. Tan