מדיטציה לפי מזלך

מדיטציה לפי מזלך

ינואר 25, 2022 0 By admin

בכל פעם שמישהו שואל אותי איך להתחיל לעשות מדיטציה, השאלה הראשונה שאני שואל אותו היא, "מה המזל שלך?" זה אולי נשמע כמו קו איסוף קשוח, אבל, מניסיוני, גיליתי שלאנשים קל יותר להתחיל שגרת מדיטציה אם הם עובדים *עם* האלמנט של סימן הלידה שלהם. להלן המרכיבים של הסימנים וכן דרכים בהן תוכל להשתמש בהם כדי לעזור לך לעשות מדיטציה.

סימני אש: טלה, אריה, קשת

כמה מכם אי פעם הפכו מהופנטים כשהם צופים בלהבות המרקדות של מדורה או אש בוערת באח? זוהי דוגמה מושלמת לאופן שבו אש יכולה לעזור לך לעשות מדיטציה. אם אין לכם אח או מדורה בהישג יד, תוכלו להאזין לתקליטור מדיטציה שעליו צלילי אש מתפצחים. אתה יכול גם להדליק נר ולצפות בלהבה תוך כדי מדיטציה.

מזלות כדור הארץ: מזל שור, בתולה, מזל גדי

אם אתה סימן כדור הארץ, רוב הסיכויים שאתה יכול להרגיש פיזית את המתח נמס ממך כשאתה יוצא החוצה או מטייל בפארק או ביער. יהיה לך קל מאוד לעשות מדיטציה אם תשב מתחת לעץ עם הגב נגדו. אם אינכם יכולים לצאת החוצה, האזינו לדיסק שעליו מוסיקת תופים אינדיאנית או מזמורים גרגוריאניים. גוונים אלה מאוד אדמתיים ומדיטטיביים לסימן כדור הארץ.

מזלות אוויר: מזל תאומים, מאזניים, מזל דלי

צליל וריח הם העוזרים המדיטטיביים לסימני האוויר. בשבילך, אתה יכול לשבת ולהאזין כמעט לכל תקליטור מדיטציה ולתת לו לסחוב אותך בזמן שהקטורת האהובה עליך בוערת לידך. תקליטור עם מוזיקה בתוספת פעמונים או קערות שירה היה מכניס אותך לגן עדן. אם אתם מסוגלים להיות בחוץ בטבע, התמקדו בכל שירי הציפורים ובתחושת הרוח המצחצחת את עורכם ולוקחת את כל הצרות שלכם.

סימני מים: סרטן, עקרב, דגים

מים הם מרכיב הניקוי והריפוי. בתור סימן מים, אני עושה הרבה מדיטציה במקלחת. כשאני יוצא, אני נקי ביותר מאשר רק ברמה הפיזית. אתה יכול גם לטייל בגשם או על החוף ליד אגם או אוקיינוס. יש טונות של תקליטורים של מדיטציה עם קולות של גשם או פלגים זורמים בעדינות עליהם. מזרקות שולחן הן גם מוקד מצוין למדיטציה.

כולנו יודעים שאסטרולוגיה היא יותר מסתם סימן הלידה שלך. זוהי הכללה כדי לעזור לאלו מכם פשוט ללמוד מדיטציה. אם אתה מכיר את סימני הירח והעלייה שלך, אתה יכול להשתמש באלמנטים שלהם יחד עם סימן השמש שלך כדי לעצב שגרת מדיטציה במיוחד עבורך. לדוגמה, יש לי שמש מים (דגים), ירח כדור הארץ (בתולה), ואש עולה (אריה). במקרה שלי, ישיבה על חוף ליד אגם עם מדורה בוערת תהיה החוויה המדיטטיבית האולטימטיבית עבורי. השתמש בדמיון שלך עם האלמנט שלך כדי להמציא משהו שמתאים לך.Source by Shela Skarp