מדוע תכשיטי אבן לידה כל כך פופולריים?

מדוע תכשיטי אבן לידה כל כך פופולריים?

ינואר 20, 2022 0 By admin

תכשיטי אבן לידה הם הדרך המושלמת לחגוג את הלידה שלך ואת לידת יקיריך, במיוחד הילדים שלך. הפופולריים במאתיים השנים האחרונות, תכשיטי אבן לידה המריאו ב-50 השנים האחרונות במגמה שהתחילה בצרפת ובמערב אירופה והתפשטה לארצות הברית. שימו לב שלמרות שתכשיטי אבן לידה היו בזירה במאות השנים האחרונות, הרעיון של אבני לידה מתחקה אחר מקורותיו בימי קדם. סברו כי אבני הלידה הראשונות מקורן בחושן עם 12 אבני חן שכל אחת מהן מסמלת חודש בשנה במקרא, אך למעשה מקורן ברעיון של סימני אסטרולוגיה בסביבות 500 לפני הספירה במהלך התקופה הקלאסית היוונית.

רשימת אבני הלידה המודרנית נותרה ללא שינוי מאז 1912. בסדר כרונולוגי, אבני הלידה הן גרנט לינואר, אמטיסט לפברואר, אקוומרין למרץ, ספינל לבן לאפריל, אמרלד למאי, אלכסנדריט ליוני, רובי ליולי, פרידוט לאוגוסט, ספיר לספטמבר, טורמלין ורוד לאוקטובר, סיטרין לנובמבר, וזירקון כחול לדצמבר.

הסוגים הנפוצים ביותר של תכשיטי אבן לידה הם טבעות ושרשראות בצורת תליונים וצ'ארמס עם שרשרת. הטבעות עשויות עם אבני לידה משובצות בכתר או בצד. השרשראות עשויות עם אבני לידה המחוברות על גבי התליונים או מוטבעות בתליונים או בצ'ארמס. אבני הלידה הן טבעיות או אלו שנוצרו במעבדה. אלה שנוצרו במעבדה ידועים גם בתור אבני לידה מדומה או קריסטלים והם הגרסה הפופולרית ביותר כיום, כפי שמעידה ההצלחה המסחרית של כמה חברות קריסטלים אוסטריות. צורות פופולריות אחרות הן צמידים, עגילים, תליון ושעונים. כל הסוגים מותאמים אישית עם אבני החן המתאימות של יקיריכם, וכמה סגנונות ומעצבים יאפשרו לכם להתאים אישית עם שמות ואפילו תאריכי לידה. לקמעונאים הייחודיים ביותר יש סגנונות שנעשו בעבודת יד מה שהופך כל פריט לפריט מיוחד במינו!

ההערכה היא שתכשיטי אבן לידה ימשיכו לעלות בפופולריות מכיוון שהם פונים לא רק לדור הצעיר אלא גם לחידוש מאוכלוסיית הבייבי-בום כשהם הופכים לסבא וסבתא, הם מתחילים לצבור תכשיטים אישיים אלה עם אבני החן החודשיות של ילדיהם ושמותיהם. כיום, צורה זו של תכשיטי אופנה היא הפופולרית ביותר בארצות הברית ואחריה קנדה, ולאחר מכן בבריטניה. הם גם צומחים בפופולריות במזרח אירופה ובמדינות מתפתחות. אזור צמיחה מפתיע היה סין כאשר הדור הצעיר לוקח על עצמו את המסורת המערבית הזו ומערבב אותה עם גלגל המזלות הסיני לכדי מיזוג ייחודי. מה שמרגש הוא שבכל העולם צורה זו של תכשיטים ייצרה והתפתחה לכל כך הרבה קווים.Source by Kate Adams