מבט אסטרולוגי על ג'ון מאייר וג'ניפר אניסטון

מבט אסטרולוגי על ג'ון מאייר וג'ניפר אניסטון

מרץ 7, 2022 0 By admin

מכיוון שג'ון מאייר וג'ניפר אניסטון הם אחד הזוגות הכי לוהטים כיום בהוליווד, חשבתי שיהיה מעניין לבדוק אילו גורמים פלנטריים תרמו לפרידה שלהם ואז את ההחלטה שלאחר מכן לתת לזוגיות שלהם הזדמנות נוספת.

קודם כל, אני חייב לומר שלמרות המחשבות הציניות הראשוניות שלי לגביהם כזוג, למעשה יש להם הרבה תצורות פלנטריות חיוביות ביחד. תרשימי האסטרולוגיה שלהם משתלבים ויוצרים רבים מגורמי התאימות הקלאסיים המעידים על הבנה מוצקה מאוד זה של זה. מצד שני, יש להם גם כמה תצורות מאוד מאתגרות שמלחיצות אותם יותר מרוב האנשים בגלל הפרופילים הציבוריים הגבוהים שלהם.

נתחיל בהסתכלות על התכונות החיוביות.

בתרשים תאימות, עלינו להתחיל בהסתכלות על איך הם קשורים זה לזה מבחינה נפשית, פיזית (מבחינת משיכה) ורגשית. נתחיל בהסתכלות על התכונה הברורה ביותר של מפת האסטרולוגיה שהיא סימן השמש של כל אדם.

יש לו את השמש שלו במאזניים ושלה במזל דלי. שניהם סימני אוויר ששניהם נמצאים ב-23 מעלות. זה נותן להם טריון מדויק (מושלם) שהוא מאוד הרמוני. זה מצביע על כך ששניהם הוגים, מדברים ומאוד מוחיים. יש להם אהבה הדדית לחילופי מחשבות ואידיאלים.

זהו אינדיקטור מצוין לתאימות ברמה הבסיסית ביותר. לא משנה מה קורה ביניהם, הם תמיד צריכים להיות מסוגלים לתקשר ביעילות את מחשבותיהם ורגשותיהם זה לזה. למה? הסיבה היא ששניהם מתקשרים טבעיים.

בשלב הבא, עלינו להסתכל על שילובי השמש והירח. זה יראה לנו אם האישיות החיצונית (השמש) מסונכרנת עם הטבע הרגשי (ירח) של האדם האחר. כאמור, לג'ון מאייר יש את השמש שלו במאזניים ב-23 מעלות. לג'ניפר אניסטון יש את הירח שלה במזל קשת ב-23 מעלות. שוב, זה נותן לנו היבט מדויק, אלא שהפעם מדובר בסקסטיל. סקסטיל הוא היבט חיובי שבדרך כלל חושבים שהוא קצת יותר חלש מהשלושה. למרות שזה עשוי להיות נכון במידה מסוימת, סקסטיל מייצר תחושה של התרגשות, סקרנות וקסם זה עם זה.

היבט זה גורם להם להתרגש ולהתלהב כל הזמן להיות אחד עם השני. מאז מאזניים הוא סימן אוויר ומזל קשת הוא מזל אש, הם תואמים באופן טבעי כי הרעיונות שלו הם מקור השראה ושמחה עבורה. כמו כן, האופטימיות הטבעית השופעת שלה מעניקה לו תחושה חזקה של עידוד. הדינמיקה שנוצרה כאן היא של ידידות מוצקה שבה שני האנשים מסוגלים להתייחס בקלות לרגשות ולצרכים של האחר.

באופן מעניין למדי, ההיבט הסקסטי הזה שתואר זה עתה מתחזק כפליים בשל העובדה שהשמש של ג'ניפר במזל דלי עושה סקסטיל לירח שלו במזל דלי. הסקסטיל הזה לא כמעט חזק כמו הקודם; אולם האנרגיה עדיין שם בפעולה כדי ששני האנשים ירגישו. האווירה הבסיסית של מערכת היחסים הזו עד כה היא של ידידות חזק מאוד של "אתה תמיד יכול לסמוך עליי".

בשלב הבא, עלינו להסתכל על מיקום הירח עבור כל אדם. לג'ניפר יש את הירח שלה במזל קשת ב-23 מעלות ולג'ון יש את שלו ב-14 מעלות גם במזל קשת. זה מייצר חיבור בין הירחים שלהם. זה משמעותי ביותר. זה אומר שברמה הרגשית לשניהם יש כמיהה לחופש, חקר, הרפתקאות וכיף מיושן וטוב. שניהם זקוקים למנות כבדות של הדברים האלה כדי להרגיש הכי חיים ומאושרים במילה.

כעת, בואו נעבור לנוגה ומאדים ונראה כיצד כוכבי הלכת הללו נכנסים לפעולה. ונוס ומאדים יוצרים את המשיכה הפיזית הדינמית שכל כך הכרחית במערכות יחסים מוצלחות. נוגה של אדם אחד צריכה להיות בהיבט למאדים של האחר, ורצוי בהיבט הרמוני כמו צירוף, טריון או סקסטיל. במערכת היחסים הזו, לג'ניפר יש את מאדים שלה במזל עקרב ולג'ון יש את ונוס שלו במזל בתולה. זה יוצר עוד סקסטיל; אולם במקרה זה הסקסטיל חלש במקצת. זה אומר שיש ביניהם משיכה פיזית ברורה, אבל יש איזושהי הסתגלות שמתרחשת.

מה שאני אומר הוא שאם ההיבט הזה היה שילוש, התחושה בפגישה הראשונה הייתה "וואו, מי זה ולמה לא נפגשנו מוקדם יותר"! בעוד שתחושת סקסטיל תהיה כזו שבה אדם אחד ימצא את השני מושך וירגיש בנוח בקרבת האדם השני, אבל זה לא יביא את אותה הרגשה שתפיל את הגרביים שלך מהסוג שיש לטריון.

כששאלת אורך החיים של מערכת היחסים נכנסת למוקד, אנו רואים משולש עוצמתי בין שבתאי של ג'ון במזל טלה לירח של ג'ניפר במזל קשת. זהו היבט סולידי המעניק לזוגיות עמידות שנותנת לכל אחד את ההרגשה שהאחר תמיד יהיה שם בשבילו.

לבסוף, יש לנו את אחד ההיבטים המשמעותיים ביותר עם מרקורי של ג'ון והשמש במאזניים יחד עם המזל העולה (עולה) של ג'ניפר במאזניים. זה ראוי לציון במיוחד כי זה מצביע על כך שג'ון וג'ניפר באמת מזדהים זה עם זה. הם נוטים להיות בעלי נקודות מבט, תהליכי חשיבה, דעות ואינסטינקטים המשתלבים זה בזה בצורה מושלמת.

אוקיי, עכשיו בואו נסתכל על כמה מההיבטים המאתגרים יותר כדי לאזן את התמונה הזו.

קודם כל, הירח של ג'ון הוא פלוטו מרובע של ג'ניפר. באופן מעניין, גם ההפך הוא הנכון; פלוטו של ג'ון הוא הירח של ג'ניפר מרובע. אז מה שאנחנו רואים כאן הוא שההיבט הזה מתחזק כפליים. זהו היבט אינטנסיבי באמת שגורם לכל אדם להימשך מגנטית אל האחר ברמה הרגשית והמינית. התשוקה המורגשת כאן היא לוהטת ולעולם לא משעממת, אבל היבט זה גם נותן לכל אדם תחושה של פגיעות רגשית. יש כאן גולמיות מסוימת לעצבים שבה נחווים תחושות של תחרותיות ורכושנות. חלק מהרגשות האפלים יותר ירגישו קצת לא הגיוניים לכל אדם, אבל המטרה העיקרית כאן היא שינוי רגשי עבור כל אדם. אנרגיות הדדיות מאלצות את השניים הללו או לרדת לריב קנאי וקטנוני, להילחם רק למען האגו שלהם או שהם יכולים לבחור להתעלות מעל הצורך להאכיל את האגו שלהם ובמקום זאת להתמקד בצורה בריאה ואוהבת של תקשורת.

למרות שהשניים האלה כן מעריכים זה את זה, נראה שהם גם לוקחים זה את זה כמובן מאליו ו/או יכולים להתפנק עם הצרכים של אחד על פני אלה של האחר. זה מסומל על ידי הירח של ג'ניפר בכיכר קשת, נוגה של ג'ון במזל בתולה. המטרה העיקרית של היבט זה היא שכל אדם ילמד את אמנות הפשרה, המשא ומתן ושיתוף הפעולה.

בסדר, שמרתי את ההיבט הגרוע ביותר לסוף כאן כדי לדון. שבתאי של ג'ניפר במזל טלה הוא מרובע של ג'ון מארס בסרטן. זה יכול להיות היבט מתסכל ביותר שמשמעותו בדרך כלל שהם נוטים לא להסכים מאוד בנושאים מרכזיים מסוימים שקורים בחייהם. זה בדרך כלל יגרום לכך שאדם אחד ירצה לזנק לפעולה בעוד שהאדם השני יעדיף לנקוט בגישה הרבה יותר זהירה. זה יכול לגרום לאדם אחד להרגיש מוגבל ומעצבן ברצינות ולאחר להרגיש שהוא/היא נדחפים לעשות משהו שהם לא רצו לעשות ולהרגיש די כועס על זה. כהערה צדדית הם עלולים גם לחוות תסכולים מיניים מרגיזים בגלל התזמון שלהם או שמא תהיה ביקורת על הגישה או הטכניקה של אדם אחד.Source by Eric Hughes