למה שני אחרי ראשון

למה שני אחרי ראשון

פברואר 1, 2022 0 By admin

האם אי פעם חשבת למה יום שני מגיע אחרי יום ראשון ושלישי מגיע אחרי יום שני, אם כן, יש לך אופי סקרן ואם אינך מצליח לקבל את התשובה שלך אל תחשוב שהשאלה שלך שגויה. אני אנסה לתת לך התשובה המדויקת ביותר לשאלה זו.

הרעיון של 7 ימים בשבוע או שנוכל לומר שהתפיסה של 24 שעות ביממה הגיעה מהאסטרולוגיה ההודית הנקראת "שאסטרה ג'יוטית" כדי לענות על השאלה הזו שנשאלה למעלה, עלינו לדעת כמה נקודות מיוחדות של השאסטרה הג'יוטית הנקראת. צ'אקרת הורה. הבה ננסה להבין את המושג הזה.

ראשית עלינו לדעת שההגדרה של כוכב לכת באסטרולוגיה ההודית היא די שונה מההגדרה המודרנית של כוכב לכת. זה קורא לכוכב הלכת אובייקט אם הוא מסתובב באזור מסוים בחלל סביב כדור הארץ. זה לא אומר שהאסטרולוגיה ההודית אומרת שכדור הארץ הוא מרכז מערכת השמש, אבל ההגדרה של כוכב לכת היא מעט שונה. אז עכשיו אנחנו יודעים מהו כוכב לכת לפי סאסטרה ג'יוטית. הגופים האסטרליים הנקראים כוכב לכת הם שמש, ירח, כספית, נוגה, מאדים, יופיטר, שבתאי, אורנוס ונפטון אבל בהתחשב בצ'אקרת ההורה אורנוס ונפטון אינם נחשבים כי הם רחוקים מאוד להשפיע עלינו.

אז עכשיו יש לנו 7 מועמדים לצ'אקרת ההורה והמועמדים האלה הם שמש, ירח כספית, נוגה, מאדים, צדק ושבתאי.

הסדר היורד של אותם 7 מועמדים לעשות מעגל שלם של מהפכה ביחס לכדור הארץ על פי האסטרולוגיה ההודית הוא

שַׁבְתַאִי

צדק

מַאְדִים

שמש

וֵנוּס

כַּספִּית

ירח

וכאשר אנו רואים את הזמן המקורי של המהפכה שלהם ביחס לכדור הארץ שלנו, גילינו שהסדרה נכונה ב-100%.

לפני כ-5,000 שנה האסטרולוגיה ההודית מחלקת יום שלם ל-24 שעות ואומרת כי ל-7 המועמדים הללו יש השפעות על כל שעה בגלל תקופת המהפכה שלהם, אז עכשיו המושג המקורי של הורה צ'אקרה מוצג.

כעת צרו עיגול ושימו עליו 7 נקודות ועכשיו שימו את שמותיהם של שבעה מועמדים לצ'אקרת ההורה ברצף בכיוון השעון, תמצאו את צ'אקרת ההורה.

עכשיו נשאלת השאלה העיקרית. מה לעשות עם צ'אקרת ההורה הזו ומה הקשר בין סדר היום לצ'אקרה הזו אז עכשיו נדע שלפי האסטרולוגיה ההודית כוכב הלכת השמש הוא האב של מערכת השמש הזו, שהיא שוב לגמרי נכון. כעת הנח את ידך על הנקודה שבה כתוב השמש וספור 24 מההתחלה מהנקודה הזו (בכיוון השעון). כשאתה מתחיל את הספירה שלך עם השמש זה אומר שהשעה הראשונה של אותו יום מושפעת מהשמש אז אנחנו קוראים ליום הזה יום ראשון וכשאת סופרת 24, כוכב הלכת ה-25 מופיע הוא השעה הראשונה של יום אחר ותגלה שה כוכב הלכת היה ירח ולכן היום הבא נקרא יום שני (יום הירח). אז לבסוף הגענו לתשובה. כשאתה סופר 24, כוכב הלכת הבא תמיד היה הכוכב הראשון של היום הבא, כך שהיום שלמחרת תלוי בכוכב הלכת הזה ואנחנו מוצאים את הרצף בדיוק כך

1. יום ראשון (יום השמש)

2. יום שני (יום הירח)

3. יום שלישי (יום מארס)

הרביעי. יום רביעי (יום הכספית)

5. יום חמישי (יום יופיטר)

6. יום שישי (יום ונוס)

7. שבת (יום שבתאי)

המעגל חוזר על עצמו לאחר 7 ימים ולכן שבוע מורכב משבעה ימים. אנו מוצאים גם את התשובה לשאלה שהיא היום הראשון בשבוע יום ראשון או שני אז זה תמיד יום ראשון.

תודהSource by Vidyanidhi Pandey