לחקור את העבר

לחקור את העבר

ינואר 29, 2022 0 By admin

לעולם לא אשכח את הרגרסיה הראשונה שלי בחיים בעבר.

חיפשתי משמעות רוחנית די הרבה זמן, מה שהכנסייה לימדה פשוט לא ענה על כל השאלות שלי, נראה היה שחסר משהו, זה לא שלא האמנתי בתורת הכנסייה, אבל יש היה צריך להיות יותר.

הרגשתי שיש באמת חיים אחרי המוות, לא החיים שרובנו קנינו אליהם, אלא חיים אמיתיים על כדור הארץ האמיתי, ראיתי חזיונות של החיים שלי בזמן ובמקום אחרים, זמן לפני ה-20 מֵאָה.

הגיע הזמן לחקור.

כשקראתי את העיתון המקומי ערב אחד, נתקלתי במודעה שהפנט מקומי פרסם, המודעה אמרה שהוא יכול לרפא עישון בהיפנוזה, העניין שלי הגיע לשיא. קראתי איך אנשים עברו היפנוזה ונזכרו בחיים שהם ניהלו בתקופה שלפני זה.

זה היה טריטוריה לא ידועה ולקח זמן עד שאזרתי אומץ והתקשרתי אליו.

לבסוף, החלטתי שאני לא יכול לדחות את זה יותר, זה היה משהו שהייתי צריך לעשות, ללא קשר לתוצאה.

לאשתי ואני היו כמה בעיות זוגיות, וחשבתי שאולי אוכל למצוא תשובות שיעזרו לפתור את הבעיות שהיו לנו.

בשיחה עם טום, הוא אמר שהוא עשה רק שלושה מפגשים קודמים בחיים, זה לא העלה את הביטחון העצמי שלי, אבל החליט לעשות את זה בכל זאת, מה יש לי להפסיד?

הפגישה עברה די טוב, חזרתי לשני תקופות חיים שהרגשתי שחייתי. אחד מהם היה במצרים העתיקה ואחד בחיים היה במהלך המהפכה האמריקאית.

לאחר שהתגברתי על ההלם הראשוני שלי מהמציאות של כל זה, התחלתי להבין שזה הדבר היחיד שאי פעם נראה לי הגיוני, זה ענה על כל השאלות שהיו לי לגבי למה אנשים עושים וחושבים את הדברים שהם עושים וחושבים.

אם אנשים יעבירו את הזיכרונות האלה מחיים לחיים, אוכל להבין למה אנחנו מרגישים כלפי אנשים מסוימים כמו שאנחנו מרגישים. אם נזכור איך התחברנו לאנשים בעבר ואיך הם התחברו אלינו, זה יסביר הרבה ממערכות היחסים שלנו היום.

זה גם יעזור לנו להבין אנשים בעלי העדפות אתניות ומיניות שונות, אם הבנו בתקופה מסוימת, אולי חיינו כמגדר, גזע או נטייה מינית שונה, יהיה קשה לחוש רגשות רעים כלפי האנשים האלה היום.

לא יכולתי לחכות לחלוק את מה שלמדתי, חשבתי שאנשים רבים ישמחו מאוד מהידע החדש הזה.

ילד, האם טעיתי, אשתי חשבה שסוף סוף ירדתי מהקצה העמוק וזקוקה לעזרה פסיכיאטרית, כמה מהחברים ששיתפתי במה שתכננתי לעשות לא האמינו לאף מילה ממה שאמרתי.

איש! איזו אכזבה. איך יכולתי להיות כל כך נפעם ממה שגיליתי, האמת שחיפשתי כשכל השאר לא רק לא היו מעוניינים אלא לא יכלו להבין שום דבר שחוויתי, ונראה שלא היה אכפת להם?

זה לא הרתיע אותי, אני ממשיכה ללמוד וללמוד, ובמשך השנים נתקלתי לרוב באותה היענות של מי שחלקתי את הידע איתם.

רוב האנשים תקועים בקופסה הקטנה של עצמם, ללא קשר לאופן פתוח שהם מצהירים להיות, ישנם גבולות מסוימים שהם לא יחצו.

גיליתי שהידע שאנו רוכשים, במיוחד בתחום זה, נועד לצמיחה הרוחנית שלנו ובהרבה פעמים אף אחד אחר. הם בדרך שלהם והם ילמדו בזמן שלהם.Source by Gary Wonning