לוח שנה לתינוק או ילדה – האם זה מדע או אמונה טפלה?

לוח שנה לתינוק או ילדה – האם זה מדע או אמונה טפלה?

March 26, 2022 0 By admin

[ad_1]

לפעמים אני מקבל מיילים מקוראים שרוצים שאעבור על לוחות שנה סינים, אסטרולוגיים או נומרולוגיים, כשהם מתייחסים להרות ילדה או ילד. ערכתי קצת מחקר על לוחות השנה האלה כדי לקבוע מדוע יש עניין. אני מאמין שבסופו של יום, אנשים רוצים להאמין שיש להם שליטה מסוימת על מינו של התינוק שלהם באמצעות טכניקות פשוטות. החדשות הטובות הן שאני בהחלט מאמין ב-100% שאתה יכול לבחור את המין של התינוק שלך. החדשות הרעות הן שאני לא מאמין שלוח שנה סיני, אסטרולוגי או נומרולוגי יעזור לך להשיג זאת.

חיפשתי מדע מהימן שעליו מבוססים לוחות השנה הסינים האלה ואני פשוט לא מוצא את זה משכנע. כשיש לך רק הזדמנות אחת להצלחה, אני מאמין שזה נבון להחזיק מדע קר וקשה לצידך. בטח, זה כיף להשתמש באסטרולוגיה ובנומרולוגיה להחלטות שאין בהן הבדל אמיתי, אבל אם אתה באמת רציני לגבי קביעת התוצאה המגדרית שלך, אולי תרצה לבדוק אם ולמה הדברים האלה עובדים כביכול.

אני מאמין שאתה לא צריך לוח שנה מיוחד כדי לעזור לך להשיג את המגדר שאתה רוצה. כל לוח שנה חודשי/שנתי בסיסי, בחינם או זול הולך להיות אחד הכלים שיעבדו מצוין. אסביר יותר בהמשך.

מדוע לוח שנה בסיסי עובד טוב יותר מלוח שנה סיני: לפחות לדעתי, המכשיר החודשי היחיד שאתה הולך להזדקק לו כאן הוא מהסוג שאתה מקבל לעתים קרובות בחינם או שאתה יכול להדפיס מהמחשב שלך. בטח, זה מגניב לדעת שאם אתה תאומים או שאתה נמר, המזל שלך הוא אחרי ה-20 או משהו דומה.

אבל, מה אם היית יכול לדעת בוודאות באילו ימים הכי כדאי להשיג בחורה? מה אם היית יכול לאתר את היום המדויק להרות ילד שיש לך הוכחה מדעית לגביו? אתה בעצם יכול. הנה מה שהמדע אומר לנו על בחירת מגדר. ילד המייצר זרע וילדה המייצרת זרע מגיבים באופן שונה מאוד למצבים שונים ולגירויים. זרע של בנות הוא קשיח ונע לאט, אבל זרע של בנים חלש באופן לא אופייני אך נע במהירות.

עבור התעברות ילדה, אתה רוצה להרות מוקדם מכיוון שזה קשור ליום הביוץ שלך. עבור ילד, אתה רוצה להרות מאוחר. ספציפית, עבור בן, אתה רוצה לחכות ליום הביוץ (או יום אחד לאחריו) ולבת אתה רוצה להגביל את עצמך ל-3-4 ימים לפני שהביצית שלך תהיה מוכנה.

אבל, איך אתה יכול לגלות את זה? קבל מנבא ביוץ אמין. שוב, זה מבוסס על מדע. מנבאים אלה מודדים את נוזלי הגוף שלך כדי למדוד את השינויים שמראים שהביוץ מתקרב. אלה יכולים בעצם לבדוק דם, רוק או שתן. אני אוהב את מנבאי הרוק כי הם גמישים וחסכוניים יותר.

רואה למה אני מתכוון לגבי לוח השנה הפשוט והרגיל הזה? כאשר אתה משתמש במדע ולא באמונות תפלות, אתה יכול להיות בטוח שהתאריכים שאתה מקיף על זה הם למעשה מדויקים.

[ad_2]

Source by Sandy Dean