להתאהב – איך לדעת אם הוא הנפש התאומה שלך

להתאהב – איך לדעת אם הוא הנפש התאומה שלך

ינואר 25, 2022 0 By admin

"האם יש גבר בעולם בשבילי?" נשמתה של רוז זעקה לאלוהים, והתשובה שקיבלה הייתה "לא!" "אה, אבל יש אחד. תאהב אותו והוביל אותו אליי. אז נראה אם ​​יש גבר בעולם בשבילך." וכך החל המסע של רוז למצוא את הנפש התאומה שלה.

שמעתם על קרישנה ורדה, רומיאו ויוליה, בוני וקלייד. עכשיו תכירו את ג'וני והורד שלו. סיפור האהבה שלהם ידפוק לך את הגרביים! הסיפור שלהם הוא סיפור של נפשות תאומות שמוצאות זו את זו ופורחות יחד למרות הסיכויים המדהימים. כשרוז, סבתא קווקזית בת חמישים, אשת עסקים, בוגרת קולג' ופסנתרנית קלאסית זועקת לאלוהים עבור "הנפש התאומה", היא מובלת באופן על טבעי לרחובות מדיסון ולוטוס במערב שיקגו בנובמבר 1990. שם היא פוגשת את ג'וני, רמאי שחור בן שלושים וחמש, מכור וגנב. בחשכת הלילה רוז מביטה בעיניו של ג'וני ורואה את יופייה של נשמתו. עפים ניצוצות שהופכים לאש יוקדת של אהבה שממשיכה לבעור למעלה מעשרים שנה מאוחר יותר!

לאחר עשרים וחמש שנות נישואים חסרי אהבה, רוז עדיין האמינה בלבה שהיא נועדה להיות אישה. אולם כאשר פנתה לאלוהים ושאלה אם יש גבר בעולם עבורה, התשובה הייתה "לא! אבל…יש אחד שתפגשו. תכירו אותו, תאהבו אותו ותובילו אותו אליי. ." בהנחיית תפילתה, "אני ארצה את רצונך", ניגשה רוז ישר אל ג'וני, שזה עתה ירד מבית הסמים, הסתכלה בעיניו, ומיד זיהתה את הנפש התאומה שלה.

במהלך השנים, באמצעות נוכחותה של רוז בחייו, אלוהים הצליח להפריד את ג'וני מחיי פשע והתמכרות באמצעות אהבתה, האמונה, התפילה והסבלנות המתמדת של רוז. כיום, ג'וני הוא איש אלוהים אדיר, מחובר לחלוטין, מסוגל לשמוע את קולו של אלוהים בבירור ולפעול על פיו. יחד הם חיים כעת חיי הרפתקאות וחווים ניסים יומיומיים.

איך רוז השיגה את הגבר שלה? אמונה וסבלנות היא התשובה. מכיוון שהיא חיפשה את רצון האל, היה לה ביטחון שג'וני הוא "האחד". מתוך אמון בהדרכתו המתמשכת של אלוהים, היא יכלה לעמוד לצד הגבר שלה ללא קשר לנסיבות. בגלל מתנת הסבלנות שניתנה לה מאלוהים, רוז מעולם לא הרגישה שהזמן אוזל. היום, בת יותר משבעים, בעיניו של ג'וני היא עדיין האישה הסקסית בעולם. היא ידעה שאלוהים ישמור עליה. אחרי הכל, היא סברה, אלוהים לא יגרום לה לחכות כל השנים האלה, ואז להשאיר את ג'וני עם גברת זקנה. רוז היא באמת אישה מאושרת!Source by Abraham Rose