להיות הומו – נולד או נרכש?

להיות הומו – נולד או נרכש?

ינואר 17, 2022 0 By admin

בסוף השבוע עברתי משימת ביקורת פנג שואי. לאחר סיום הביקורת, הלקוח שתה איתי משקה ושאל כיצד ניתן לוודא אם אדם הוא הומו מהתרשים הבאזי או Zi Wei Dou Shu של אותו אדם. שמחתי והסברתי בשמחה באמצעות תרשים Zi Wei Dou Shu ("ZWDS") של הומוסקסואל, כיצד אנו יכולים להיות בטוחים שהאדם הזה הוא הומו.

חלק מכם אולי חושבים שזה לא עניין גדול בהתחשב בעובדה שיש כמה כתבות בשוק על מה הם הסימנים המספרים בתרשים Bazi או ZWDS של הומו. עם זאת, לאחר מחקר מקיף של הכתבות הללו בשוק, אני נשאר משוכנע שמחברי הכתבות הללו לא הצליחו להתקדם בטכניקה של קביעת תרשים Bazi או ZWDS הומואים. הסיבה שאמרתי זאת היא בגלל שהם משתמשים בכללים מאוד כלליים כמו "יותר מדי יאנג או יותר מדי יין באזי" או "יאנג מככב בארמון העצמי של תרשים ZWDS נקבה או כוכב יין בארמון העצמי של תרשים ZWDS זכר. זהו כמו השף שהכריז שהוא יכול להקציף מנה של קארי הודי, כי הוא יכול לתאר את המנה בצורה הטובה ביותר כחריפה – התיאור הבסיסי נכון אבל מעורפל ואינו מצביע על יעילות האמרה.

באזי ו-ZWDS מקורם בסין העתיקה לפיה הומוסקסואליות אינה קיימת או לא ידועה על קיומה. באופן טבעי, אין טקסט קלאסי מאבותיהם של באזי ו-ZWDS הנוגעים בקביעת הומוסקסואליות מהמפות האסטרולוגיות שלהם. עם זאת, העקרונות של אומנויות אלה ישימים גם בחברה המודרנית. מה שנדרש, הוא שעוסק באמנויות אלו המסוגל ליישם את העקרונות של 2 האמנויות הללו בהקשר המודרני על ידי הבנה מעמיקה של העקרונות מאחורי ולא על ידי שינון טקסטים קלאסיים של אומנויות אלו בחומרה.

ישנם כמה מתרגלי Bazi ו-ZWDS הנוקטים בדעה נחרצת שלהיות הומו הוא אורח חיים נרכש מכיוון שבבאזי וזי ווי דו שו מחלק בבירור את הגבול בין יין ויאנג ולכן ההומוסקסואליזם (שבאמצעותו יין ויאנג מעורבים) עושה זאת. לא עומדים בחוקי הטבע. כמו כן, החסידים ביותר מבין חסידי הדת גם יקחו את העמדה שהומוסקסואליות אינה מולדת כי לאלים שלהם לא יהיו הומואים שאינם מהקצה של ספקטרום המיניות.

לאלו שמתרגלים באזי או ZWDS ונוקטים בדעה כי הומוסקסואליזם הוא אורח חיים נרכש (מכיוון ש-Yin ויאנג נבדלים זה מזה) יכולים להשתפר עם הבנת הביטוי הקלאסי במחקר שלנו של "בכל יין יש יאנג, בכל יאנג, יש יין). אם הומוסקסואליות אינה מולדת, לעולם לא נוכל לקבוע אותה מהטבלאות האסטרולוגיות (כלומר באזי וזי ווי דו שו) של הומואים. לאחר שניתחנו את המפות האסטרולוגיות של הומואים רבים של ידוענים ולא ידוענים. , אני משוכנע שהשיטות שפיתחתי בעצמי לקביעת הומוסקסואליזם מהמפות האסטרולוגיות הן מדויקות.Source by Ken Toh J