כיצד לפתח כוח אישי בקלות באמצעות אסטרולוגיה

כיצד לפתח כוח אישי בקלות באמצעות אסטרולוגיה

פברואר 23, 2022 0 By admin

יש צד מאוד רוחני ואזוטרי באסטרולוגיה שאינו מוכר היטב לציבור הרחב. ידע רב תועל במאה האחרונה ומי שרוצה למצוא תשובות לסודות שהוסתרו במשך עידנים יכולים. אתה יכול לפתח כוח אישי באמצעות יצירת קשר עם כוכבי לכת שונים בשעות מיוחדות של היום.

ידוע בקרב אסטרולוגים שאין צירוף מקרים בין גילוי כוכבי לכת לבין התפתחות מודעת של המין האנושי. כוכבי לכת התגלו ככל שהמכשירים המדעיים התפתחו, ובכל זאת אסטרולוגים רוחניים רבים יגידו לכם שכוכבי הלכת לא רצו להתגלות עד שהאנושות הייתה מוכנה לשלב את המהות של מה שהם צריכים להביא. אנו יכולים לראות את השמש, הירח, נוגה, כספית, מאדים, צדק ושבתאי בעין בלתי מזוינת. כאשר אורנוס, נפטון ופלוטו נחשפו, כך הובאו העקרונות התואמים באנושות.

פלוטו כגוף ההוא בשמים מביא לנו צד קסום ומיסטי של ביטוי. ישויות רוחניות גדולות יכולות לעבור למחוזות אחרים, מסע בזמן, ליצור טבעת זהב יש מאין, לרפא חולים ולשלוט בכוחות מופלאים אחרים. אפשר לנצל את הכוח והמסתורין של פלוטו.

מהו כוח אישי? לכוח האישי יש כמה הגדרות, אך אחת היא היכולת לעורר את הכוח שאתה רוצה וצריך להשיג כל מה שאתה מכוון אליו.

הכוח הוא תחת התחום של פלוטו. לאנשים שנולדו עם פלוטו חזק קל יותר להפגין את מה שהם רוצים אם הם הפכו מודעים לאנרגיה הזו מבפנים, אם הם לא מודעים לה, הם ימצאו במאבקים עם אחרים נושא קבוע בחייהם.

עם זאת, גם אם פלוטו אינו חזק בתרשים שלך, אתה יכול למשוך במודע את האנרגיה של פלוטו וללמוד כיצד למקד אותה לעבר המטרות שלך.

תצטרך תוכנית חישוב אסטרולוגיה פשוטה. בשלב הבא תצטרך לדעת את מיקומו ומיקומו של פלוטו במפת הלידה שלך. יהיו 8 פעמים בכל יום שבהן תוכל להתחבר לפלוטו ולתעל את הכוח והמתנה מהכוכב הזה. כאשר פלוטו עולה, מה שאומר שהוא נמצא על העלייה, כאשר פלוטו נמצא באמצע גן עדן, במיקום, על היורד ועל ה-IC, חוד הבית הרביעי. אז שוב כל התנוחות האלה הן בדרגת פלוטו הלידה שלך. לדוגמה, אם מעבר פלוטו הוא ב-4 מעלות של מזל גדי, תרצו לברר מתי הוא יעלה, יהיה באמצע גן העדן, יקבע ובמרכז הבינתחומי. אתה תעשה זאת באמצעות תוכנית האסטרולוגיה שלך. סדרה שניה של זמנים, תהיה מידת פלוטו הלידה שלך, אם פלוטו הלידה שלך הוא 2 מעלות מאזניים, גלה באילו שעות של היום 2 מעלות מאזניים עולה, באמצע השמים, ההגדרה וה-IC. זמנים אלה יתנו לך כמה לבחירה, ההעדפה תהיה מעבר פלוטו עולה.

באותו זמן שבו בשקט, התמקדו בפנים, נשמו עמוק, ועם כל נשימה הרגישו כוח עצום שנכנס לגופכם דרך העין השלישית. משוך את הכוח פנימה, למרכז המוח שלך, ואז תן לו לעקוב אחריו לחלחל לתאי המוח שלך, ואז דרך הגוף.

תרגול המדיטציה הזו יחדיר בך את הכוח שנושא פלוטו ואז תוכל להשתמש במיקוד שלך כדי לדמיין ולהשתמש במדיטציה מודעת כדי לקבל תשובות ורעיונות שאתה צריך כדי לקבל את מה שאתה רוצה בחיים.

אסטרולוגים יודעים סודות של אַסטרוֹלוֹגִיָה; למד אסטרולוגיה וגם אתה יכול להיות האסטרולוג של עצמך.Source by Donna Page