כיצד להגדיל את שיעורי ההמרה על ידי מינוף Google Analytics (1)

כיצד להגדיל את שיעורי ההמרה על ידי מינוף Google Analytics (1)

ינואר 27, 2022 0 By admin

המשמעות של שיעורי המרה

איך אתה יכול להגדיל את שיעורי ההמרה שלך באופן עקבי? זה אחד מהקובעים העיקריים למידת ההצלחה שלך. אולי אלפי אנשים מבקרים בבלוג/אתר שלך מדי שבוע, מזל טוב. זה הישג מדהים, בהתחשב בכך שיצירת תנועה היא אחת המשימות המפרכות ביותר. אבל האם המבקרים האלה באמת מבלים זמן באתר, האם הם באמת עושים מה שאתה רוצה שהם יעשו? האם הם מומרים למנויים? האם הם עושים קניות בחלונות או מוציאים כסף? כאשר 10 אנשים מבקרים, למשל, כמה קונים את המוצר והשירותים שלך? כמה חוזרים שוב ושוב?

אסטרולוגיה ועושר

לפני שנעמיק בצנרת כיצד להגדיל את שיעורי ההמרה, אני חייב לומר שאני מתקשה להאמין שאסטרולוגיה היא לא חלק מרכזי מתכנית הליבה שאנו משווקים באינטרנט נדרשים לשלוט בהם! תאר לעצמך כמה יפה השורות התחתונה שלנו ( וחיים) יהיה אם נוכל לחזות את העתיד. לפני שתשקיעו את זמנכם וכספכם בפורטל/בלוג/אתר שבסופו של דבר נכשל – הייתם יודעים. לפני שאתה מבלה לילות ללא שינה על הספר האלקטרוני המובהק הזה בן 150 עמודים על "אסטרטגיות פינג מתקדמות" – היית יודע. תאר לעצמך כמה עשיר יותר אתה תהיה על ידי מתן שירותי ייעוץ (על מה צופן העתיד) למיליוני מחפשי עושר באינטרנט! וסוף סוף אתה יכול להטיל מחקר מילות מפתח לתוך אגם האש. (אני יודע שפנטזת לעשות את זה… גם אני).

מציאות קרה

ובכן, בואו נפסיק לחלום; תן לנו להשתמש בצורה הטובה ביותר במה שיש לנו: מערכות בקרת שיווק. כולנו אוהבים ומשתוקקים למשוב עקבי ומדויק. אנחנו כמהים לדעת אם אנחנו מתקדמים או נסוגים. אנחנו מודאגים מההחזר על ההשקעה שלנו. ואנחנו רוצים להוכיח לחברים ולאויבים שלנו ש"דבר האינטרנט" הזה באמת עובד, נכון? לכן אנחנו מתכננים; ליישם ולאחר מכן להעריך. אנו ממנפים את התוצאות כדי להשתפר שוב ושוב. לפיכך, באמצעות מערכת המשוב, אנו משפרים היבטים מרכזיים של העסק שלנו. המילה האופרטיבית כאן היא לשפר.

גוגל אנליטיקס היא מערכת משוב מקוונת. זה עוזר לנו לעקוב ולבדוק משתני מפתח של הצלחה עסקית. הצלחה דורשת שליטה בגורמים רבים. גוגל אנליטיקס מסייעת לנו בתהליך של ניתוח והערכה של משתני מפתח של העסק שלנו, ובכך לקבוע את הדרך הטובה ביותר להמיר מבקרים בבלוג/אתר שלנו ללקוחות. (כן, הכל קשור למולה). אני מקווה שאתה מרוויח הרבה. אם אתה רוצה יותר אתה צריך לשלוט באסטרטגיות המרה. יש לי כמה משאבים שיעזרו לך להרוויח יותר משיווק שותפים בבלוג שלי. אנחנו נחקור Google Analytics עוד במאמר הבא שלי. עד אז שמור על שיעורי ההמרה שלך גבוהים.Source by Oluwagbenga Newman