כוכב הלכת החזק ביותר באסטרולוגיה וודית

כוכב הלכת החזק ביותר באסטרולוגיה וודית

פברואר 14, 2022 0 By admin

אסטרולוגיה וודית היא חלק מהאסטרונומיה. זה מתחיל איפה שהאסטרונומיה נגמרת. כוכבי הלכת שמסתובבים סביב השמש יוצרים השפעה חמורה גם על חייהם של אנשים על פני כדור הארץ.

להבנת ההורוסקופ של אדם, 9 כוכבי הלכת בגלגל המזלות מהווים את הקריטריונים החשובים ביותר. אבל זה תלוי בעיקר איפה כוכבי הלכת האלה ממוקמים זה ביחס לזה.

כמה מהעניינים הבסיסיים מאוד בחיים המוגדרים על ידי כוכבי לכת הם

  • אושר בחיי הנישואין של אדם

  • כמה ילדים יהיו לזוג

  • מהי הקריירה שאדם יעסוק בה

לחילופין, כל אחד מכוכבי הלכת מסמל גם כמה דברים חשובים מאוד בחיים.

רק כדוגמה, כוכב ונוס באסטרולוגיה הוא סמל האהבה וכאשר הוא ממוקם היטב, הוא מביא לאהבה ואושר בחייו של אדם. באותו אופן, אם כוכב הלכת נוגה קשור לכוכבי לכת מזיקים, או אם הוא ממוקם בבית שאינו משתלם, סביר להניח שכמה אתגרים בחיי האהבה של האדם.

הבה נעבור על כמה מהדרכים הבסיסיות מאוד להבין את הכוח הפלנטרי. אלה אינם מקיפים בשום פנים ואופן, אך עדיין יתנו לנו מידה רבה של מושג לגבי האופן שבו כוכב לכת מסוים ישפיע עלינו לחיוב או לשלילה.

שורה של גורמים אחרים גם נכנסים לתמונה ואלה יכללו היבט וצירוף של כוכבי לכת אחרים, וגם את הנקשתרה הספציפית שבה כוכב הלכת ממוקם.

אבל הבאות יהיו הדרכים הבסיסיות לגשת לכוחו של כוכב לכת.

כוכבי הלכת BENEFIC ו- MALEFIC

באופן כללי מאוד, הירח, נוגה, צדק ומרקורי נחשבים לכוכבי לכת מועילים

בעוד שהשמש, מאדים, שבתאי, ראהו וקטו נחשבים ככוכבי לכת מזיקים

אבל לכל כוכב הלכת יש תכונות משלו ולהיות מועיל וזוע יש הרבה מה לעשות עם מיקומו של כוכב הלכת בהורוסקופ של האדם.

בתים נוחים ולא נוחים

באסטרולוגיה וודית, גם הבתים מחולקים כטובים ולא נוחים.

כוכבי לכת הממוקמים בבתים 1, 2, 4, 5, 7, 9 ו-10 נחשבים לטובה.

באופן דומה, כוכבי לכת הממוקמים בבתים 6, 8, 12 נחשבים למלפיים.

הקרבה של כוכבי הלכת, האופי הכללי של הפלנטה והמיקום של הפלנטה בבית מסוים של מפת הלידה שלך, מהווים יחד את החוזק והחולשה שלו. לפיכך כוכבי הלכת בפני עצמם אינם חזקים או חלשים ולצורך העניין איננו יכולים להצביע על כוכב אחד להיות החזק מכולם. אם כוכב מסוים ממוקם בבית הנכון, הוא עשוי לשפר את חייך ולהביא את כל העושר, התהילה, התהילה והדברים החשובים ביותר עבורך, מה שיהפוך אותו לכוכב חזק יותר עבורך. באותו אופן, זה "אחד לכל אחד".

כעת נגדיר כמה תכונות אופייניות של כל כוכבי הלכת הנחשבים בעת לימוד האסטרולוגיה. לכוכבי הלכת יש תכונות ספציפיות משלהם, עם זאת, כאשר זה בשילוב עם כוכבי לכת אחרים, הוא עשוי להיות מושפע גם מכוכבי הלכת האחרים. למיקומם של כוכבי הלכת יש חשיבות עצומה.

שמש: השמש היא האטמה (הנשמה) של כל כוכבי הלכת ושל בני האדם גם כן. זהו המלך של כל כוכבי הלכת ולכן יש לו תכונות חיוביות שונות כמו היותו דמות אבהית, בעל כוח עצום, מחזיק בכבוד עצמי, צודק וסמכותי.

מה שכוכב הלכת השמש משקיף עליו הוא הבריאות הפיזית והחיוניות של האדם. אז האופן שבו אדם מקרין את עצמו על העולם תלוי באמת בשמש של כוכב הלכת.

כאשר השמש חזקה בהורוסקופ של האדם, האדם הוא מאוד אנרגטי, והשמש הופכת את האדם למרכז משיכה.

אבל אם השמש חלשה בהורוסקופ של אדם, החוקה עלולה להיות חלשה והאדם מסתכן בהיותו ממוקד אגו.

ירח: ירח קשור לנפש. היא פועלת כאם של כולם, ומעניקה אהבה, שקט נפשי, חיוביות ורגשות. ירח זה כסף. זה גם מייצג מים וירק. הוא הכי קרוב לכדור הארץ ובכך משפיע עלינו רבות.

כוכב הירח הוא השליט של המראה והרגשות של האדם. כאשר הירח ממוקם יפה, האדם מאושר, והירח מביא לדרגה גבוהה יותר של אטרקטיביות חברתית ופיזית.

זה בתורו מביא להצלחה בחיים, שכן אדם מאושר ישתלב יפה עם אחרים.

אבל זה בניגוד לירח שלא ממוקם יפה, ועלול לגרום לחרדה או דיכאון, או אפילו קושי.

כַּספִּית: מרקורי מתאר אינטליגנציה. אנשים עם מיקום חזק של מרקורי במפת הלידה שלהם הם בעלי חשיבה עסקית, בעלי כוח אחיזה טוב יותר, יכולים לחשוב בהיגיון, טובים במתמטיקה, זריזים וערניים. זה גם מייצג דיבור ועסקים אחרים הקשורים אליו.

מרקורי הוא כוכב הלכת המהיר ביותר במערכת השמש. זה שולט באינטליגנציה שלנו וגם משפיע על היכולת שלנו לתקשר.

עם מרקורי ממוקם יפה, אדם הוא בעל אינטליגנציה גבוהה. מרקורי גם נותן מיומנות שכן מרקורי שולט גם בידיים.

חלק מהתכונות של אנשים שכוכב הכספית ממוקם בצורה יפה כוללות כישרון בדיבור, כתיבה והוראה.

עם זאת, אם כדור הארץ כספית חלש או פגוע, הדבר ישפיע לרעה על היכולות של הפרט באזורים אלה. זה עשוי אפילו להתורגם לסגנון דיבור קשוח לפעמים.

וֵנוּס: ונוס מתאר יחסי אהבה ועסקים. זה משפר את חיי המין, אורח החיים שלך, ומביא איתך כסף ושגשוג מכל הסוגים.

בעוד ונוס היא כוכב האהבה, היא גם מייצגת נשים באופן כללי. ונוס מסמלת אמנות יופי וחברה, והכוכב בעצם מייצג את כל הדברים הטובים בחיים.

כאשר ונוס חזקה בהורוסקופ של האדם, זה מבשר חיוביות על נישואיו, שכן בני הזוג מוצאים סיפוק בחייהם ומפתחים גם הערכה לאמנויות.

אבל אם כוכב הלכת ונוס בהורוסקופ של אדם חלש, זה יכול להוביל איזושהי חוסר הרמוניה במערכות יחסים. אדם עלול אפילו להיתקל בקושי בקשר עם אחרים.

מַאְדִים: מאדים מתאר אומץ, אומץ, חוזק וביטחון טכני ומדעי. אנשים עם מאדים חזק הם חיילים גדולים, שוטרים, מהנדסים, רופאים ומקצועות קשורים הקשורים אליו. הוא גם מייצג קרקעות ונדל"ן.

כוכב הלכת מאדים הוא כוכב הלכת האתלטים. זה מסמל פעולה. ועם כוכב הלכת מאדים, נוכל להבין כמה יוזמה יש לאדם כדי לחולל שינויים בחייו.

כאשר מאדים חזק, האדם הוא בעל יכולת להחזיק מעמד יותר ממתחריו. יש לו באמת יכולת לקום וללכת.

אבל כאשר מאדים לוקה, האדם עלול להיות בסופו של דבר סוג של אדם שנלחם יותר מדי.

צדק: יופיטר ידוע בתור גורו – המורה. אנשים המושפעים מיופיטר הם אינטליגנטיים ובעלי ידע רוחני. יופיטר תומך באהבה, בזוגיות ובנסיעות. זה מתאר חוכמה וחינוך של האדם. אדם נוטה גם להיטיב עם האנושות.

יופיטר הוא נהנה גדול, והוא מסמל חוכמה, דת והתפשטות.

כוכב הלכת צדק גם מספר לנו על כמה עושר אדם ירוויח במהלך חייו.

עם יופיטר חזק במפת הלידה שלו, סביר להניח שהאדם יהיה אדם משכיל היטב שיש לו טוב לעשות.

לפעמים כאשר יופיטר לוקה, השגשוג החומרי לא מצליח לעקוב.

שַׁבְתַאִי: שני הוא נזיר ומתאר זקנה, עוני וחיים בזמן. זה כוכב לכת שיפוטי, והאדם עם שני חזקה יכול לעשות טוב בפוליטיקה, עסקים ועוד מגזרים כאלה שדורשים את הביטחון העצמי שלך. אחד עם שני חזק הוא חרוץ, בעל עוצמה ומצליח בחיים.

שבתאי הוא כוכב האובדן, אבל בכל זאת עוזר לנו להבין את המגבלות שלנו. זה עוזר לנו להכיר בעניינים שבהם איננו יכולים לחולל שינוי.

שבתאי הוא שליט המשמעת והעבודה הקשה. זה על אחריות, אריכות ימים ואובדן שמלמד אותנו שבתאי.

כאשר אדם מתברך בשבתאי חזק במפת הלידה שלו, אתה יכול לצפות שהפרט יהיה מחויב, ועם מסירות לכללים ולמסורות.

אף על פי כן, שבתאי הפגוע יכול להפוך אדם ללא משמעת, או אפילו לחסר אחריות.

אוּרָנוּס: לאורנוס יש את כל התכונות של מרקורי, עם זאת, הוא הרבה יותר כוחני או חמור. אנו יכולים לכנות זאת כגרסה המשופרת של מרקורי. זה מציין ידע ואינטליגנציה קיצוניים, או שינויים קיצוניים (דרסטיים) שאפשר לחוות. זה גם מציין טכנולוגיה מודרנית, היפנוזה וקסם שחור.

אורנוס הוא במקרה כוכב לכת מסתורי, ומסמל תופעה שאינה צפויה או חריגה. כאשר אורנוס בולט במפת הלידה של אדם, הוא מתייחס למקוריות ולחופש שלו.

עם האורנוס נוח, האינטלקט חד והאדם בעל רצון להיות לא שגרתי.

נפטון: נפטון הוא הגרסה המשופרת של נוגה. זה מציין אינטואיציה, יופי וחיי חברה. הוא ידוע גם בכך שהוא יוצר בלבול בבית בו הוא ממוקם.

נפטון, במובנים רבים, יכול להיראות כהיפוך של כוכב הלכת שבתאי, שהוא איתן וחסר רחמים. כדור הארץ הוא אידיאליסט, אבל יכול להיות בסופו של דבר אסקפיסט לפעמים.

אם כוכב הלכת נפטון מאוזן, הפרט ידוע ביופיו או בתדמיתו הציבורית. עם זאת, נפטון שאינו ממוקם היטב יכול לקרב את האדם לאשליות בחיים. הוא או היא עשויים אפילו לפתח בעיות עם סמים או אלכוהול.

פלוטו: פלוטו עובד בקנה מידה המוני. אפשר להיתקל בדברים גדולים שקורים להם (טובים או רעים). זהו כוכב לכת שהתגלה לאחרונה. זה מתייחס לחיים המוניים, חברתיים ורוחניים ולאירועים פוליטיים.

ידוע שכוכב הלכת פלוטו מגדיל את ההשפעה של כל כוכב שהוא נוגע בו. בעוד שפלוטו קשור לכוח, הוא עושה זאת באופן מוחלט או כפייתי.

כמו כן, ידוע שכוכב הלכת פלוטו פועל מתחת לפני השטח.

כאשר פלוטו ממוקם היטב, אדם מפעיל כוח גדול יותר על אחרים ונהנה מעושר גדול יותר.

אבל פלוטו בעל היבט רע יכול לגרום לסבל.

ראהו: Rahu מתאר את הצומת הצפוני העולה ומשפיע על הירח ביותר מבין כוכבי הלכת. זה מביא שם ותהילה, שינויים פתאומיים, נסיעות לחו"ל, אם נזכיר כמה. זה גם מסייע בריפוי מחלות.

Rahu היא הנקודה האסטרונומית, שבה מסלול המסלול של השמש מצטלב עם מסלול המסלול העליון של הירח.

באופן כללי, כוכב הלכת ראהו נחשב למזיק. עם זאת, כאשר הוא מזוהה עם כוכבי לכת מועילים, כוכב הלכת ראהו מביא להצלחה, וגם לעושר גדול. זה אפילו יכול לסלול דרך לאמנויות מעודנות או גילויים מדעיים.

אבל כשראהו לוקה, זה עלול לגרום גם להשפעות מזיקות. זה תלוי במידה רבה בכוכב הלכת אליו הוא מחובר בצורה הטובה ביותר.

קטו: Ketu מתאר את הצומת הדרומי היורד ומשפיע ביותר על השמש. הוא זוכה לרוחניות ופועל גם לטובת שינויים באירועים, תאונות ושבירת מערכות יחסים.

קטו, ממש מול כוכב הלכת Rahu נמצאת הנקודה שבה במסלול השמש מצטלבת עם נתיב המסלול התחתון של הירח.

בדיוק כמו כוכב הלכת ראהו, גם קטו נחשב למלפי. אבל זה יכול להציע דחיפה חיובית מאוד להורוסקופ של אדם כשהוא משתלב עם תצורות פלנטריות חיוביות.

Planet Ketu הוא בעל יכולות להביא אנשים למחוזות העולם

לכל כוכבי הלכת בגלגל המזלות יש חשיבות משלהם באסטרולוגיה והם יכולים לקחת אדם ל-Rags או ל-Riches בהתאם למקומם, לחיבור שלהם, למזלות ולנקשתרות. עם זאת, ניתן גם להפחית את ההשפעות הרעות של כוכבי הלכת במידה מסוימת על ידי יישום תרופות מסוימות. אפשר לפייס את האלוהות השולטת ולהיכנע ולהשיג אהבה, בריאות, עושר, שגשוג, שפע וכל הדברים שחשובים לך הרבה.Source by Harshad Jethra