כוכבי לכת כקארקאס (מפיקים)

כוכבי לכת כקארקאס (מפיקים)

פברואר 7, 2022 0 By admin

להלן שיטה מאוד מאוד יעילה לביצוע תחזיות שהיא פשוטה יחסית ומשתמשת רק בכוכבי לכת כקראקות (אינדיקטורים) מבלי לקחת בחשבון אדנות וכוכבי לכת בסימנים או בתים.

תשעת הגראאות (כוכבי הלכת) הם הכוחות הטהורים המעבירים את בני האדם לקרמה שלהם. הן נקודות בכרטיס ניקוד קוסמי המראה את הכשרון או היעדרו של כל ג'יווה (יצור חי) בבריאה. לכוכבי הלכת הללו יש אלים ומיתוסים מאחוריהם ומעל לכל, הם שולטים במרכזי האנרגיה בכל גוף אנושי. מרכזים אלו נקראים צ'אקרות. הסימנים שהם שולטים הם האנרגיות הגבריות והנשיות של כל צ'אקרה.

קראקה פירושו מפיק. כל כוכב לכת מייצר כמה דברים. רשימה יכולה רק להתחיל למנות את כל הדברים שכוכב הלכת מייצר. עם זאת, כל מה שאתה רואה סביבך נשלט על ידי אחד מתשעת הגראאות. לאחר זיהוי ההשפעות המייצרות של כל כוכב לכת, יש לשים לב שבכל תרשים מסוים מצבי כוכבי הלכת משתנים מאוד. לחלק מהורוסקופים יש קראקות חזקות במיוחד ואחרות חלשות. הורוסקופ אחד עשוי לייצר רכבים יפים ויוקרתיים ואחר עלול למנוע מהאדם מכונית או לתת נסיעות מכווץ ארנק רבות למכונאי.

מה הופך קראקה לחזק או חלש?

האם זה בגלל שהוא ממוקם בשלט משלו או moolatrikona? האם זה בגלל שהוא שולט בבתים טובים?

בתשובה לשאלות אלו, יש לציין כאן שבזמן שמעריכים כוכבי לכת כקראקות, אין לקחת בחשבון את הסימנים או הבתים. כוכבי הלכת הם סאטוויים, כלומר הם קודמים לסימנים ולבתים. הסימנים משרתים להביא את כוכבי הלכת לאופנים פסיכולוגיים ופיזיים, והבתים מביאים את הקארמה המצוינת על ידי כוכבי הלכת והסימנים אל כדור הארץ. מביתנו כאן על כדור הארץ אנו מביטים אל השמיים ומשרטטים קווים מהמקום בו אנו נמצאים אל ארבעת הכיוונים. אלה יוצרים את הבתים. כוכבי לכת בבתים ושלטון בית נותנים את ההשפעות הקונקרטיות ביותר כפי שחוו כאן על כדור הארץ.

תסתכל על זה ככה. הקראקה (כוכב הלכת) מייצר את הדבר. השלטים נותנים לו צבע, כיוון, גודל, צורה וכן הלאה. הבתים יראו היכן נמצא את הדבר הזה ובאיזה הקשר פיזי נחווה את הדבר הזה.

המתמטיקה (אני יודע, אני יודע, זה משעמם אבל הכרחי לחלוטין)

שימו לב שרוב התוכנות האסטרולוגיות הוודיות עושות את החישובים האלה.

כפי שאתה יכול לראות, כוכבי הלכת באים קודם. אז איך אתה מודד את חוזק כוכבי הלכת שלך כקראקות (מפיקים)? ישנם שני מרכיבים של המשוואה הזו: אוצ'ה באלה וצ'סטה באלה. אוצ'ה באלה פירושו כוח המבוסס על מיקומו של הפלנטה ביחס לנקודת ההתעלות שלו. לכל כוכב לכת יש תואר בגלגל המזלות שבו הוא מרומם. ככל שהכוכב הזה קרוב יותר למידת ההתעלות שלו, כך כוכב הלכת חזק יותר באוצ'ה באלה שלו. בנקודה הרחוקה ביותר מהתרוממות רוח נמצאת נקודת החולשה. כוכב לכת מקבל נקודות הקשורות למידת הקירבה שלו לנקודת ההתעלות. מכיוון שנקודות ההתעלות וההתבלה נמצאות במרחק של 180 מעלות זה מזה והמספר הרב ביותר של הנקודות שכוכב הלכת יכול להשיג הן 60, אז כל מעלה מנקודת ההתעלות כוכב לכת מאבד .333 נקודות. לדוגמה, נוגה ממוקמת ב-27 מעלות תאומים. זה בדיוק באמצע הדרך בין נקודת ההתעלות של נוגה (27 מעלות מזל דגים) לבין התשישות של נוגה (27 מעלות בתולה). ונוס ב-27 מעלות מזל תאומים יקבל 30 נקודות של Occha bala.

צ'סטה באלה נמדדת לפי המהירות היחסית של כוכב לכת. ככל שכוכב הלכת נע לאט יותר ביחס למהירות הממוצעת שלו, כך צ'סטה באלה גבוה יותר. כוכבי הלכת הם בדרך כלל האיטיים ביותר כאשר הם מוצבים, או עומדים ללכת לאחור, כאשר הם לאחור וכאשר הם עומדים לפנות ישירות. זו הנקודה שבה הם הכי קרובים לכדור הארץ. שוב, 60 הוא המספר עבור צ'סטה באלה הגבוה ביותר ו-0 הוא הנמוך ביותר.

לשמש ולירח אין צ'סטה באלה. לצורך החישוב, נעשה שימוש באיאנה באלה (הנטייה מקו המשווה) של השמש ומשמשת בפקשה באלה (חוזק עקב שלבי ירח) עבור הירח.

לאחר כל החישובים הללו, כדי לקבל את הנקודות המועילות (אישתא פאלה) של כוכב לכת, מכפילים את האוצ'ה באלה בצ'סטה באלה ומחלצים את השורש הריבועי של התוצר. ואבוי!… יש לך את אישתא פאלה. המספר יהיה איפשהו בין 0 ל-60. השאר הוא ה-Kashta Phala שהן נקודות ה-malefic. הנקודות הטובות בתוספת הנקודות הרעות תמיד מסתכמות ב-60. הרעיון הוא שעדיף עבור האינדיקציות הטבעיות של כוכב לכת אם יש לו נקודות טובות גבוהות יותר (מעל 30) ונקודות רעות נמוכות יותר (מתחת ל-30).

Karakas הם אף פעם לא Malefic

מה שקראקה מייצר לעולם אינו מזיק. זהו מושג חשוב מאוד ויש לחזור עליו לשם הדגשה. מה ש-KARAKA מייצר הוא אף פעם לא זכרי. שבתאי ומאדים הם יצרנים של אריכות ימים ואומץ, רק כדי להזכיר כמה. שבתאי מייצר חסינות למחלות ויכולת להתגבר על מכשולים (התמדה). זה לא מייצר את המכשולים האלה. מכשולים, אומללות, עיכובים ומכשולים יכולים להיות מיוצרים על ידי כל כוכב לכת וקשורים למצבם בבתים וכאדוני בתים, אך אינם קשורים ל-carakaship שלהם. כאשר שבתאי סובל כקראקה, במילים אחרות, כאשר הנקודות המזיקות שלו עולות על הנקודות המועילות שלו, אז הוא נותן סובלנות נמוכה לעיכובים ולכישלונות. זה נותן סובלנות נמוכה לאומללות, ולכן האומללות והדיכאון מנצחים את האדם. אם למאדים יש כוח נמוך כקראקה, הוא נותן סובלנות נמוכה לכעס וללא אומץ. כאשר לאדם יש אומץ נמוך, הוא חושש, וכאשר הוא חושש, הוא מתפרץ כדי להגן על עצמו גם כשזה לא מוצדק. זהו מזג נדיף ומעיד על מאדים חלש.

ההבדל בין Malefics לבין Benefics כמו Karakas

ההבדל הוא זה: זכר ישמור על טובתו לעצמו, וייצור את התכונות הטובות הללו, אך הוא ימסור את הנטיות הזכריות שלו לכוכבי לכת אחרים באמצעות אסוציאציה. בעל חסד ימסור את האישתא שלו (נקודות טובות) לכוכבי לכת אחרים אבל ישמור את הקשטה שלו (נקודות רעות) לעצמו. ה-malefics מסירים את הזדון שלהם באמצעות אסוציאציה ופוגעים בכוכבי הלכת שהם מתרועעים איתם. מה הכוונה בפגיעה היא כאשר מַלְפִּיק מְצַפֵּץ לכוכב הלכת עם היבט מלא, זה יגרום לאישתא של אותו כוכב לכת (נקודות טובות) לדרגת הקשטה של ​​המאלפיק (נקודות רעות). לדוגמה, אם לשבתאי יש 48 נקודות של קשטה והוא מפנה את מאדים במלואו, ולמאדים יש רק 36 נקודות של אישטה (נקודות טובות), אז שבתאי ישמיד את התכונות המועילות של מאדים בתקופות שבתאי/מאדים או מאדים/שבתאי. בתקופות אלו, האדם יהיה חושש, כועס ונוטה לתאונות. Benefics מסגירים את הטוב שלהם ועוזרים לכוכבי הלכת שהם מתרועעים איתם. בוא נגיד שלוונוס בתרשים של מישהו יש 42 נקודות טובות ו-18 נקודות רעות. לא משנה מה היבט של כוכב לכת, זה יעזור לכוכב זה להגיע ל-42 נקודות, וזה מועיל ביותר בתקופות ונוס.

קאראקאס בתחזית

למעט כמה יוגות אופי, אירועים פלנטריים תמיד תלויים בדאסה. המשמעות היא שכוכבי הלכת יתנו את השפעתם רק כאשר הם מפעילים את התקופות ותת-התקופות שלהם. שבתאי ומאדים יתנו את הדברים האלה ילידי שבתאי ומאדים. אם הם בעלי כוח נמוך, אז הם לא יתנו את האנרגיות המועילות שלהם, הם רק יתנו סובלנות נמוכה לתכונות השליליות הקשורות למזיקים אלה.

הערה על ראהו וקטו

לראהו ולקטו יש את האישתא והקשטה של ​​שבתאי ומאדים, בהתאמה.Source by Laura Barat