ירח מלא פרח מאי 2010

ירח מלא פרח מאי 2010

ינואר 24, 2022 0 By admin

תהיתם פעם מאיפה הגיעו שמות הירח המלא שבהם אנו משתמשים בארצות הברית? הם הגיעו מהשבטים האינדיאנים שחיו כאן הרבה לפני שהגיעו האירופים. הם כינו את שמות הירחים המלאים על פי המאפיינים הייחודיים של החודש, מה שעזר להם לעקוב אחר העונות החולפות. הייתה שונות מסוימת בין השבטים בשמות שניתנו. מאי, למשל, ידוע בתור ירח מלא של הפרחים בגלל שפע הפרחים שפרחו בכל מקום. שם אחר היה ירח נטיעת התירס המלא, מכיוון שהכפור נגמר והגיע הזמן לשתול את התירס שלהם. כשהמתיישבים האירופים הגיעו, הם שמרו על המנהג האינדיאני הזה וכמובן הוסיפו כמה שמות משלהם. למשל, האנגלים קראו לירח מאי הירח החלב.

יופי הוא הנושא האסטרולוגי

מכיוון שהנושא האסטרולוגי לשנת 2010 עד 2011, שהחל עם הכרזת יום השוויון האביבי, הוא יופי, השם של ירח מלא פרח נראה המתאים ביותר. כל מה שעליכם לעשות הוא לחגוג את עיניכם בכל הפרחים המדהימים בפריחה מלאה ברחבי ארצות הברית כדי לתפוס במלואו את המשימה המתנהלת לפנינו לשנה בכל מה שאנו עושים.

ירח חדש ב-13 במאי 2010

הירח המלא של פרח אלת הירח מתחיל בירח החדש 13 במאי 2010 18:05 PDT. לא נראה את הירח בשלב זה, שכן הוא נמצא בצללים, בין אמא אדמה לשמש. בדיוק בזמן הזה השמש מאירה במלואה את הצד האחורי של אלת הירח עם קרני השמש שלו. אם אתה רגיש, אתה יכול מאוד להרגיש משיכה בטבע הרגשי שלך. שימו לב לירח הסהר של אלת הירח שיופיע ביומיים-שלושה הקרובים, באמת תמיד יופי שאפשר לראות.

מחזור אלת ירח שבעה ימים קסום

שלושת הימים הראשונים הם זמן הכנה, הירח המלא עצמו ושלושה ימים לאחר מכן להיטמע. המטרה שלך היא לעורר את האינטואיציה שלך, כשהחוכמה שלך מעבר להיגיון מתגלה.

הכן את הגוף הפיזי שלך

ביום שני, 24 במאי, אתה רוצה לאמץ את הגוף הפיזי שלך, תן לו את תשומת הלב שלך. מה ייחודי בגוף שלך, ביופי שאתה רוצה להדגיש? אם לא נתת לזה הרבה תשומת לב וזה לא בכושר, היום זה היום לקחת אחריות. זכרו עד סוף השנה האסטרולוגית, אתם רוצים להגיע לרמה נוספת של הבאת היופי הפנימי שלכם החוצה.

הכן את הרגשות שלך

ביום שלישי, 25 במאי, הרגשות שלך יכולים לתת לך את הגישה הקלה ביותר לאינטואיציה שלך, אז הפוך כל רגשות שלא משקפים את היופי, הפוטנציאל שאתה יודע שיש בך היום. ודא שטון הדיבור שלך אוהב היום לכל מי שאתה פוגש . וזה מובן מאליו; להתרחק מכל בעיה של מערכת יחסים רגשית רעילה כיום.

הכן את דעתך

ביום רביעי, 26 במאי, השראה היא המפתח לניקוי המוח שלך והבאתו למקום של יופי. לצלילים יש דרך להרים אותך לאינטואיציה שלך. האזן למוזיקה מעוררת השראה שתרומם אותך היום.

ירח מלא פרח

ביום חמישי, 27 במאי בשעה 16:08 PDT, יש לך עשרים וארבע שעות מלאות לקבל את תאורת הירח המלא של אלת הירח, שתים עשרה שעות לפני הזמן האמיתי ושתים עשרה שעות לאחר מכן. ככל שתוכל, הישארו בשקט ותנו לאינטואיציה שלכם להוביל. הירח המלא הוא זמן שבו הצעיף בין חיים למוות נשמט ובמהלך התודעה הערה שלך, לעתים קרובות אתה יכול לקבל ישירות מהעצמי הגבוה שלך שאינו נמצא בממד הפיזי הזה.

בשלושת הימים הבאים, הגיע הזמן לשלב את מה שקיבלת מהעצמי הגבוה שלך.

יום הנפש

ביום שישי, 28 במאי, התרכזו בבהירות מחשבתית. הירח המלא הזה התרחש במהלך מזל תאומים, זמן של הבנה. הגיע הזמן להבין שכל השנה האסטרולוגית הזו באמת בשבילך. איך תפעילו במלואם את היופי שאתם יודעים שיש בתוככם ותביאו אותו עד הסוף אל המקום שבו אפשר לראות אותו בקלות, ממש כמו הפרחים היפים שפורחים בכל מקום במהלך חודש מאי.

יום רגשי

בשבת, 29 במאי, שלבו את מה שקיבלתם מבחינה רגשית. היום הוא הכל על מערכות היחסים בחייך. הפוך כל קונפליקט ליופי, שכן מערכות יחסים רעילות הן מכוערות וימנעו ממך להפוך למי שמגיע לך להיות השנה. מצא את מה שאתה באמת מקבל על אנשים אחרים כמו גם על עצמך, והשמע את זה.

יום פיזי

ביום ראשון, 30 במאי, שלבו את מה שקיבלתם פיזית. זה סוף השבוע של יום הזיכרון. איזו פעולה אתה יכול לעשות היום שמוסיף עוד יופי לסביבה שלך? למה לא לקשט בפרחים, הם נמצאים בשפע בכל מקום.Source by Loy Young