טיפים לזוגיות אסטרולוגיה

טיפים לזוגיות אסטרולוגיה

פברואר 8, 2022 0 By admin

לאסטרולוגיה של מערכת יחסים יש חשיבות רבה בחייו של האדם. למעשה, אסטרולוגים רבים בילו כל החיים בהבנת המהות של המדע הזה והשפעתו על חייהם של אנשים. לאחר שנים של ניסיון בתחום אסטרולוגיה זוגית, כל אסטרולוג מרגיש שהוא יכול לדמיין או לנתח מערכת יחסים בצורה אסטרולוגית בצורה יעילה. ישנם מספר סוגים של אסטרולוגיית יחסים שקיימים בעולם הזה. כאן, נתמקד באהבה או בקשר רומנטי שאסטרולוג יכול לבחון בקפדנות כדי לקבוע את סיכוייו העתידיים והשפעות אחרות בחייו של אדם.

ישנם טיפים מסוימים שאסטרולוג יכול לעקוב אחריהם על מנת לנתח מערכת יחסים על פי ההיבטים האסטרולוגיים והשפעת הסימנים והסמלים של האסטרולוגיה עליה.

אחד ההיבטים החשובים ביותר של אסטרולוגיה של מערכת יחסים הוא התבוננות שמש-ירח. אתה יכול לשקול אם השמש במפה של אדם מהווה היבט משמעותי עם הירח במפה של אדם אחר או להיפך? אם זה לא המקרה, אז אתה צריך להסתכל אל נקודת האמצע של השמש/ירח של התרשים של אנשים אלה. בדוק גם אם נקודת האמצע של השמש/ירח של אדם מחוברת או מתנגדת לכוכב הלכת האישי בתרשים של אדם אחר או להיפך. מומחים בתחום זה מחשיבים בדרך כלל כל היבט בכפולות של 45 מעלות לנקודת האמצע של השמש/ירח גם כן.

תרשים מורכב משחק תרשים חשוב ביחסי אסטרולוגיה. כלל האצבע המפורסם של שמש-ירח הוא מושג ישן בהקשר זה. עם זאת, מומחים רואים בזה חלק משמעותי מאסטרולוגיה של מערכת היחסים. במקרה שהתשובה היא ב"לא" לשאלות שנשאלו, אסטרולוג לא שולל מערכת יחסים עוצמתית. עם זאת, אם התשובה היא 'כן' לאחת או יותר מהשאלות שנשאלו, האסטרולוג מחשיב את מערכת היחסים כחלק מכמה השפעה על חייהם של אנשים המעורבים.

במקרה, מערכת היחסים סובבת סביב שיתוף בית או בילוי זמן טוב ביחד, לירח יש משמעות גדולה היא Synastry.

אסטרולוג צריך לשים לב להיבטים הנוצרים בין הירח במפה של אדם לכוכבי לכת/נקודות במפה של אדם אחר ולהיפך. יש לחזות מכשולים רציניים במערכת יחסים אם יש אינטרספקטים בלתי נחשפים או מאותגרים חמורים הקשורים לירח.

אסטרולוגים חייבים להדגיש על שכבת הבתים של שני האנשים כדי לצאת עם מסקנה טובה.

לצמתים ב-Synastry יש חשיבות רבה גם באסטרולוגיה של מערכת היחסים. במקרה שכוכב הלכת האישי של אדם משתלב עם הצומת הדרומי של האדם האחר, הקשר קיים. האדם שכוכב הלכת האישי שלו מתחבר עם הצומת הדרומי של האחר, ירגיש בנוח עם האדם האחר, אבל בסופו של דבר ירגיש שהקשר שואב/ת ממנו/ה אנרגיה וירצה לנתק אותה בעתיד.

הצמתים של הירח באמת משמעותיים ב-Synastry. כאשר קשרי הצמתים חזקים, הפרטים נמשכים זה לזה.

לאסטרולוגיה של מערכת היחסים יש תפקיד חשוב בחיזוי הסיכויים העתידיים של מערכת יחסים.

הטיפים שהוזכרו לעיל יתבררו כמועילים עבור אסטרולוג לבחון מערכת יחסים אסטרולוגית.Source by Bill Cook