טייגר וודס – למה?  חלק 3 – חיווט חסר

טייגר וודס – למה? חלק 3 – חיווט חסר

פברואר 19, 2022 0 By admin

[This article is neither intended to extol nor defame Tiger Woods. It is offered simply as a means of relating his personal numbers in his numerology chart with the events and circumstances of his life and destiny to further the understanding of numerology as a science].

בחלק 1 של "טייגר וודס, למה?" דנו בסוגיות של אהבה ומין בהתייחס למספרים 5 ו-6. בחלק 2 התייחסנו למספרים 1, 8 ו-9 כשהם קשורים למושגים של כוח, תהילה, הצלחה ואגו. במאמר זה נסביר כיצד למספרים 7 ו-8 יש תפקיד מרכזי במושג "חיווט חסר" בסאגת טייגר וודס.

בנומרולוגיה יש תשעה מספרים בסיסיים: 1-2-3-4-5-6-7-8-9. תשעת הצפנים הבודדים הללו מייצגים את ה"חיווט" המרוכב של הפרט. כל מספר, כחוט, מבטא מאפיינים ומאפיינים ספציפיים (המזוהים כמילות מפתח או ביטויי מפתח). על פני ה"חוטים" הללו זורמת האנרגיה המאפשרת לפרט לפעול כיצור חי מודע. כאשר שם הלידה המלא של אדם מכיל את כל המספרים הבודדים, החיווט שלו שלם והיכולת שלו לפעול כבן אדם מאוזן, הרמוני ומשולב פונקציונלית משתפרת. כאשר חסרים מספר או מספרים בתרשים, החיווט אינו שלם והסיכויים של הפרט לחיות חיים שלמים, שלמים ויעילים נפגעים.

חללים חסרים חוטים בשם הלידה. הם שחקנים בעייתיים עיקריים בגורלו של אדם. בפשטות, חללים יוצרים בעיות; ככל שיותר חללים, כך יותר בעיות פוטנציאליות. יתרה מזאת, אם חלל ממוקם בעמדת אתגר בטבלה הנומרולוגית, הבעיות שלו מתעצמות באזור הקשור למאפיינים ולתכונות שלו במשך הזמן שבו החלל פעיל בתרשים. אם הריק מתרחש לא רק בעמדת אתגר אלא גם אינו תופס את אחד משבעת המרכיבים של המטריצה ​​הבסיסית, הוא הופך לאתגר מבוטל גדול ומעמדו הבעייתי יוצר הרס עבור הפרט במהלך מסגרת הזמן שבה הריק מתרחש.

חשבו על מכונית ועל המבנה שלה. הוא מלא בכל מיני חוטים אשר שולחים אותות מכניים או חשמליים לחלקיו השונים ובכך מאפשרים לרכב לפעול בצורה חלקה ויעילה. לדוגמה, נניח שלמערכת ההצתה אין חיווט. המכונית לא יכלה להתניע גם אם שאר החיווט של המכונית הושלם. אולי מערכת ההצתה תקינה אבל אין קווי שבירה מדוושת הבלמים לגלגלים. המכונית לא תוכל לעצור גם אם היא תנוע. אם אין חיווט מעמודת ההגה למכלול הגלגלים הקדמיים, ייתכן שהמכונית תוכל להתניע, אולי תוכל לנסוע, אולי תוכל לעצור אבל היא לא תוכל להסתובב. ברור אם כן, מערכת החיווט של רכב היא קריטית לבריאות, אינטגרציה ותפקוד שלה. ללא כל החיווט תקף, מכונית עלולה להיות לא רק לא יעילה אלא מסוכנת… לעצמה ולאחרים.

כך זה עם אנשים. אם החיווט שלהם הושלם, חייהם והאושר שלהם ישפרו. אם החיווט שלהם חסר, הם יהיו חסרים, חייהם יגלו בעיות ויגרמו להפרעה פוטנציאלית לעצמם ולאחרים. "חוטים" נומרולוגיים מזוהים על ידי מספרים והאותיות המתאימות להם, כפי שמתואר בתרשים הבא.

AJS: 1

BKT: 2

CLU: 3

DMV: 4

ENW: 5

FOX: 6

GPY: 7

HQZ: 8

I & R: 9

לטייגר וודס, שנולד "אלדריק טונט וודס" ב-30 בדצמבר 1975, אין Gs, Ps או Ys בשם הולדתו. זה נותן לו 7 ריק. אין לו גם Hs, Qs או Zs שנותנים לו 8 ריק. בנוסף, אין לו 7 או 8 במטריקס הבסיסי של טבלת הנומרולוגיה שלו. מצב זה הופך כל מספר ל-a ריק גדול. יתר על כן, התרשים של טייגר מראה ריק כפול 8 בהיבט האתגר של התרשים שלו, ובכך יוצר אתגר Grand Voided. במונחים של הדיוט, כל המבנה הריק הזה יוצר זמנים תובעניים מאוד עבור טייגר וודס, אשר יגבו מסים הן על ההיבטים הפנימיים והן החיצוניים של חייו.

7 הריק

בנומרולוגיה, המספר 7 שולט בכל הדברים הפנימיים – הנפש והרוח. זה כולל את עומק המחשבה או היעדרה [the opposite side of its energetic coin]; חכמה וטיפשות; אצילות ואצילות; כאוס ורוגע; טהרה וטומאה; זיוף וקידוש; קדושים וחוטאים; ניתוח, רפלקציה, בחינה, הערכה, הסתגרות, מיתון, פרטיות וחשאיות.

7 החלל הזה הוא שהשפיע לרעה על יכולתו של וודס להעריך, לבחון ולהעריך את מעשיו בחוכמה. באופן כללי, חלל 7 מתבטא כחוסר עומק מחשבה, היעדר חוכמה. עם זאת, זה לא תמיד המקרה, שכן לפעמים אדם עם חלל 7 יעבוד קשה כדי למלא את החלל בצורה חיובית. כמו כן, גורמים אחרים בתרשים עשויים לקזז או להפחית פוטנציאל שלילי של 7. זאת אומרת, בשילוב של אנרגיית 1, 5, 6 ו-9 של טייגר של עצמי, אגו, גירוי חושני, מגוון, אהבה וכוח [see article Parts 1 and 2], מובן שהריק ה-7 בתרשים שלו התגלה כחוסר מחשבה וחוכמה מוחלטת, אשר הוכרעו על ידי האגו, האנרגיות המיניות והחושניות שלו. למעשה, ה"חיווט" חסר בין עומק המחשבה של טייגר למעשיו.

8 הריק

בנומרולוגיה, המספר 8 שולט בכל הדברים החיצוניים. 8 היא אנרגיית החיבור והקוטביות ההפוכה שלה, ניתוק. זהו המספר החברתי החזק ביותר בספקטרום האלפא-נומרי [the single numbers One through Nine]. 8 גם כללים ניהול, ניהול, שיווק, תיאום, תזמור, המשכיות, מסחר, ביצוע, נוחות עולמית ותחושה של 'בלולאה'.

עם אתגר 8 Grand Voided בטבלה הנומרולוגית שלו, קיים נתק עמוק בוודס בין חייו הפרטיים והציבוריים, בין קידום תדמיתו של איש משפחה בריא לבין מכלול המאהבות הליבידיאני שלו. סוג זה של צביעות היה אולי ההיבט המטריד ביותר בסאגת וודס. במובנים מסוימים, זה דומה מאוד לשערוריית ברני מיידוף. הוא גם שולל והונה אנשים רבים והניתוק שלו סוף סוף השיג אותו וניתק אותו לא רק מהונו אלא מהחופש שלו. למיידוף היו גם חללים של 7 ו-8 בטבלה שלו, אבל החללים שלו היו גם Grand Voided Challenges ולכן חמורים יותר. גם למיידוף, כמו וודס, מספר המאסטר 33-6 נוכח כמזהה הצרכים, הרצונות והרצונות שלו, והמספרים 1 ו-9 שולטים גם בעמדות האתגר שלו. 1 ו-9 כללים אגו וכוח – אותן אנרגיות שפוקדות את וודס. מיידוף, כמו וודס, הוליך אנשים רבים שולל, אבל הוא בהחלט היה פושע יותר, והוציא אנשים מתוך בערך שישים וחמישה מיליארד דולר ללא כל חרטה על מעשיו או ההשפעה הקטסטרופלית העצומה שהייתה לו על האנשים שהוא הוליך שולל וגרם להם נזק.

גם מיידוף וגם וודס מבטאים אגו ובסיסי כוח קיצוניים ומחזרים על ניתוק קיצוני למה שנחשב למציאות נורמלית. מבחינת וודס, איך הוא יכול לעסוק בשפע כזה של מערכות יחסים מיניות תוך התעלמות מוחלטת לא רק מבריאותו ושלומו שלו אלא בצורה חמורה יותר מזו של אשתו וילדיו? בעיות מחלות המועברות במגע מיני הן עצומות, שלא לדבר על ההשלכות הפסיכולוגיות, הרגשיות, המשפחתיות, הכלכליות והחברתיות. מה הוא חשב? וזהו שורש הבעיה. הוא לא חשב. או שזה או שפשוט לא היה לו עומק מחשבה ליצור קשר בין מעשיו לאופן שבו פעולות אלו עלולות וישפיעו לרעה על אשתו, ילדיו, עתידם, שאר משפחתו, ה-PGA, מעריציו, נותני החסות שלו. , הציבור בכלל וחייו והצלחתו שלו. בהחלט, הוא לא יכול היה להיות עיוור לדימוי האיקוני העולמי שלו, לפופולריות ולמעמד הגיבור שלו. או שהוא יכול? האם שילוב הכוחות שלו 1 ו-9 הוליד אותו לחשוב כי הוא היה טייגר וודס הגדול שהוא יחמוק מגילוי או אחריות? זוהי דוגמה מושלמת לשילוב של 7-8 חללים, ניתוק מוחלט בינו לבין אחרים, אך חיבור חזק לצרכיו שלו, כפי שמשתקף מהשילוב השולט של 1 [ego/self] ו-9 [power] אנרגיה בתרשים שלו.

אם טייגר וודס יראה בסופו של דבר קצת חרטה וענווה אמיתיים, זה יהיה מהלך חיובי בכיוון הנכון עבורו. המפתח בשיקום שלו יהיה למלא את החללים הללו של ה-7 וה-8 בחוכמה, כמו גם ניהול אוהב, לא מתאוה, של חייו האישיים. זה לא יהיה קל, והוא יצטרך להפעיל משמעת קיצונית, שליטה עצמית וכוח רצון כדי לשלול את ההשפעות השליליות של החללים הללו, שלא לדבר על ניהול הנזק שנגרם לכל כך הרבה חיים, כמו גם הבנייה מחדש של חייו האישיים. אתה משחק, אתה משלם, היא האמרה עתיקת היומין, ולפעמים ההחזר הוא קשה, אכזרי וקטסטרופלי. כזו היא קארמה.

כל סאגת טייגר וודס בהחלט הייתה מזעזעת, עצובה וכואבת ביותר, במיוחד עבור אשתו ומשפחתו. מתוך התחשבות ברווחתם הקולקטיבית, אנו מאחלים לכולם תחושה של איזון והרמוניה כדי שיעברו את החוויה הקשה הזו ובסופו של דבר לנהל חיים הרמוניים וחיוביים.

~פיניס

© 2010 ריצ'רד אנדרו קינג

כל הזכויות שמורותSource by Richard Andrew King