טבלת לידה של אסטרולוגיה וודית – איך הם עוזרים?

טבלת לידה של אסטרולוגיה וודית – איך הם עוזרים?

פברואר 22, 2022 0 By admin

אסטרולוגיה היא מדע מטה עתיק ועתיק מאוד של העולם, המשמש ככלי ניבוי לניבוי עתיד, לביצוע תחזיות ולדעת מה העושר מצפה לאדם או לגזע או לאומה. ענפים שונים של אסטרולוגיה היו נהוגים במדינות שונות, אם כי המהות הבסיסית נשארה זהה.

בהודו העתיקה, בעיקר בתרבות עמק האינדוס, צמח ענף של אסטרולוגיה הידוע בשם Jyotish Vidya אשר עבר מספר שינויים מאוחר יותר, במהלך העידן הוודי.

מכאן ואילך, האסטרולוגיה הג'יוטית וידיה או הוודית הזו הפכה לנציגה הרשמית של מערכת האסטרולוגיה ההודית. ענף זה של האסטרולוגיה הוא בן 5000 שנים לפחות והוא יותר מוגדר, מדויק, מדויק ומוקפד ולכן נכון יותר מהענף המערבי של האסטרולוגיה, הנפוץ באירופה ובאמריקה.

מפת לידה של אסטרולוגיה וודית היא בעצם מפת הלידה שלך – המקבילה המזרחית של הענף המערבי. תרשים נטאל אסטרולוגיה וודית ידועה גם בשם ג'אנמה קונדלי או ג'אנם קונדלי. זה מחושב ומוכן על בסיס תאריך הלידה של הפרט, זמן הלידה המדויק כולל השניה המדויקת ללידה, מיקומם האסטרולוגי של כוכבים, כוכבי לכת וגופים שמימיים אחרים ברגע הלידה של אותו פרט וכן הלאה.

טבלת לידה של אסטרולוגיה וודית שימושית מאוד לקבלת שרטוט דמות של אדם, להכיר את התכונות הפסיכולוגיות של הפרט, לקבל תובנה לגבי דמותו/דיוקן הטבע שלו ולחזות את גורלו או הונו של אותו אדם. זה חושף את סימן השמש שלך שנותן תמונה כללית של האישיות שלך. זה גם חושף את הסימן העולה שלך או את הסימן העולה שחשוב לדעת את האיפור האישיותי השטחי שלך.

אתה תכיר את סימן הירח שלך ממפת הלידה שלך באסטרולוגיה וודית שתשליך אור על הטבע הרגשי והאינטואיטיבי שלך ועל הליבה הפנימית ביותר של הדמות שלך – הצד שבדרך כלל אתה מסתיר מהעולם. תדעו גם לאיזה 'גאנה' אתם שייכים – דבגאנה או נרגנה או דבריגנה.

מפת הלידה, במקרה זה, נראית כמו גלגל עגלה שחולק ל-12 חלקים או בתים ומספר חלקי משנה בתוכם. בחלקים אלה מצוירים סמלים שונים, כוכבים וכוכבי לכת. תרשים זה מייצג את המיקומים השונים, הזוויות הרגישות וההיבטים האסטרולוגיים של הירח, השמש, rahu, ketu וגופים שמימיים אחרים, הנדרשים לביצוע תחזיות.

למעשה, טבלת לידה מדויקת של אסטרולוגיה וודית יכולה לחשוף כמעט את כל ההיבטים של הדמות שלך ובאמצעות עזרתה תוכל להכיר את עתידך לגבי מערכות יחסים, קריירה, הזדמנויות עבודה בחו"ל, הצלחה, שגשוג, בריאות, ירושה של הון, תאונות או בלתי צפויות. תקלות וכל מה שאתה רוצה לדעת.

זו הסיבה מדוע יש ביקוש גבוה לתרשימי הלידה של האסטרולוגיה הוודית ותאימות מפת הלידה של האסטרולוגיה הוודית מחושבת באופן נרחב במהלך נישואים מסודרים בהודו. למעשה, כל מערכת הנישואים המאורגנים ההינדית הרווחת בהודו תתפרק בהיעדר מפת הלידה של החתן והכלה והאסטרולוגיה הוודית או מפות הלידה.Source by Jack Daniel Morris